Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:18:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Boşlukta hissetmek , hayattan soğumak bu durumdan nasıl kutulurum ?  (Read 206 times)
malilale (OP)
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 05, 2018, 02:12:44 AM

Böyle bir durumda önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar ?
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 05, 2018, 06:50:48 AM

Kendini mutlu edecek ne varsa onu yap. Mesela ben böyle bir durumda önce tatile çıkarım bir günlük bile tebdili mekanda ferahlık vardır derler. O da kesmezse spor yaparım bisikletle tura çıkarım tabi kısa bir tur işlerden dolayı uzun tura pek vaktimiz olmuyor. Kısacası seni mutlu eden ne varsa onu yap

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
bataklik
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 21, 2018, 08:12:37 AM

hocam gezmeye başla durma birkaç gün izin al ve cebine bir miktar para al hayatın ne kadar güzel olduğunu göreceksin
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
July 21, 2018, 08:25:18 AM

Ara ara hepimiz hayattan soğumuş gibi hissediyoruz sanırım. Bende olduğu zaman genelde uğraşacak bişeyler bulmaya çalışıyorum hoşuma giden ama o anda pekde zevk vermiyor yapması. Arkadaşlarında dediği gibi çıkabiliyorsanız tatile çıkın yada severek yaptığınız bişeylerle meşgül olun.

cayircimen
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 21, 2018, 08:55:59 AM

ben bu tarz durumlarda kendimi avcılığa veririm balık avını çok severim tavsiye de ederim.
adverbelly
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
July 21, 2018, 10:02:22 AM

Eve ve kapalı ortamlarda çok vakit harcama dostum. Yaz ayındayız, çık gez bol bol oksijen al, doğayla iç içe ol. Beton ve şehir hayatı bu hissiyatınızı iyice kötüleştirir. Benimde zaman zaman böyle oluyor.
tereddut
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 21, 2018, 10:03:50 AM

doğa bunun ilacı gez toz eğlen bende zor dönemlerden geçtim ama hayatta nefes alıyorsan umut vardır
Kevin_EDG
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 21, 2018, 10:08:13 AM

Eğer motorsiklet hayranlığınız varsa bir motor alın derim çalışıyorsanız işe gidip gelmek içinde kullanabilirsiniz ne zaman bende kafama birşeyleri taksam atlarım motoruma ve dünyadan bağımı koparmış gibi gezerim
etherkimeyeter
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
July 21, 2018, 10:11:53 AM

önemli olan ne iş yaptğınız ev iş para üçgeninde iseniz çıkın oradan arada hayatın tadına bakın
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 10:19:42 AM

Gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler koyup o doğrultuda eyleme geçmelisin. Bu hedefler her şey olabilir. Burada bu piyasada olduğun için şöyle bir öneri sunabilirim. Böyle hissediyorsan haddinden fazla boş vaktin vardır. Bounty kovala kendine mesai yarat. kısa uzun ve orta vadeli hedefler belirle o hedefler için çalış. Boşluk ne demek unutacaksın. Psikoloğum ben özelden daha detaylı konuşabiliriz de istersen.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
July 21, 2018, 11:05:09 AM

Bu durumdan kurtulmak için tek yapmanız gereken sürekli gezmek,farklı aktiviteler yapmak,boş durmamak. Tabi bunun için en önemli olan şey para. Para olmayınca veya yanında arkadaşların olmayınca zor.
karekod
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 21, 2018, 12:24:38 PM

vallahi özellikle soğuk kış aylarında yaşadığım bir sorun bu hava kapalı oluyoır biryere çıkılmıyor ruhum daralıyor ama yaz geldi güneşi gördük çok şükür kendimegeldim hergün kendime bir uğraş buluyorum geziyorum balık tutuyorum denize gidiyorum ve keyfim yerinde sizede tavsiye ederim
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
July 21, 2018, 01:26:59 PM

kendiliğinden geçmez ama zamanla kendine bir neden bulup öyle çıkarsın.hayatta ne olarak istediğin bi şey yoksa isteyene kadar bekleyeceksin.
texlipsy
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 21, 2018, 01:40:41 PM

bence insanların sürekli kendine bir hedef koy demesi boş değil. insan bir misyonu olmayınca boşluğa düşüyor, ve doğal olarak vizyonu da olmuyor. girin büyük bir şirketin sitesine misyonlarını okuyun sonsuza yakın gelecek hedeflerini görürsünüz. hiçbir zaman o hedeften kopmamaya çalışırlar ki diri kalsınlar, boşluğa düşmesinler. şirketle insanın ne alakası var demeyin. şirket demek insan demektir, makina ve bina değil.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 21, 2018, 02:00:40 PM

zaman zaman bana da oluyor ve ben de çaresiz hissediyorum.sonrasında bir şekilde geçmiş oluyor ama nasıl oluyor bir fikrim yok..
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 21, 2018, 02:04:31 PM

eğer hayata dair net hedeflerin yoksa hedeflerini belirleyip yaşantını ona göre şekillendirirsen bir edinmiş olursun. Bu şekilde yaptığın ve yapacağın şeylerin bir sebebi olmuş olur. seni o karanlık döngüden kurtarır.
grandepl
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 22, 2018, 01:52:38 PM

seni hiç tanıyorum arkadaşım ancak insanın en büyük motivasyonlarından biri kendine hedef koymaktır. bazen kısa bazen uzun vadeli fark etmez. bir sporu iyi yapmak ya da yeni bir dil öğrenmek olabilir.
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 22, 2018, 02:25:03 PM

Seveceğin bir iş bul veya sürekli seni mutlu edecek bir hobi sahibi ol bu ülkeden uzaklaşmak bile sana iyi gelebilir bir özgüven kazanabilirsin
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 22, 2018, 03:08:00 PM

Gezin dolaşın kafanızı dağıtın. Kendinizi mutlu edecek şeyler yapın, sevdiğiniz insanlarla beraber zaman geçirin. Hiçbir şey yapmadan beklemek de bir seçenek ama bekleyerek daha uzun süreceği kesin bence.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 22, 2018, 03:16:14 PM

Belli ki hayatında eksik noktalar var. Bu eksikliği en güzel sen belirleyebilirsin veya anlatırsan daha kesin sonuçlar çıkar. veya hayatının monotonluğundan da bu şekilde hissedebilirsin. Sorunu bulabilirsek çözmek çok basit.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: