Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:09:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: KORA NETWORK SCAM - Token Yaratmamışlar ve Ödeme yapmayacaklarını Açıkladılar  (Read 1114 times)
rumblesix (OP)
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
July 06, 2018, 06:40:53 AM

Merhaba arkadaşlar,

Eminim çoğunuz Kora Network projesinin sonuçlarını ve dağıtımlarını bekliyorsunuz aylardır. Proje ekibinin, Bountyhive yetkililerini, bounty hunterları ve yatırımcılarını sürekli çeşitli bahanelerle oyaladıklarına hepimiz şahit olduk. Lakin onlardan beklediğimiz son şey scam oldukları gerçeğiydi. Kaçacak başka bahaneleri kalmadığından artık son çare olarak token dağıtmayacaklarını açıkladılar. Aslında açıkladır dediğime de bakmayın. Bountyhive CEO'su ''Tudor'' yani forum adıyla ColorlessK uzun uğraşlar sonucunda token dağıtılmayacağı bilgisini aldı ve bunu medium üzerinden duyurdu.

https://medium.com/@tstomff/providing-financial-services-to-2-billion-people-and-underpaying-another-10-000-eb64aa2c40

Hiç kimsenin insanların emekleriyle dalga geçercesine oynamaya hakkı yoktur. Binlerce insan bu projenin reklamına ortak oldu ve duyurusunu yaptı. Bu insanlar sayesinde yatırım topladılar ve şimdi bu ödülleri dağıtmayacaklarını açıklıyorlar.

Bu olayın Bountyhive ekibiyle uzaktan yakından alakası yoktur. Bu tamamen Kora yetkililerinin haysiyetsizlikleridir diyerek takdiri size bırakıyorum.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 06:53:49 AM

Kesinlikle katılıyorum .İnsanların emekleri kullanıp reklamlarını yaptırdılar. Bontyhive ekibininde kora network kadar sorumluluğu vardır. Sadece diğer tarafı suçlayarak işin içinden çıkamazlar.  Sonuçta insanlar bountyhive'ye de güvenerek bu kampanyaya girdi. Ortaklıklar veya anlaşmalar yada partnerlik ne derseniz müteselsil sorumludur.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434

View Profile
July 06, 2018, 06:58:03 AM

Bizlerin verdiği emek sayesinde de yatırımlarını topladılar. Şimdi bizim almamız gereken ödülü vermeyeceklerini söylüyorlar.  Burda bountyhive hatası, proje  başlarken token alamıyorsan eth veya btc alarak ödülü kesinliğe kavustutacaksın ve üyelerini mağdur etmeyeceksin.
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:00:17 AM

KoraNetwork emek hırsızlığı yapıyor. Bu haysiyetsizliği bütün platformlarda duyurmamiz lazım
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
July 06, 2018, 07:03:11 AM

son zamanlarda bu tür şerefsizlikler çok olmaya başladı.. KNT yani Kora Network isimli token scamdır arkadaşlar uzak durunuz. bu tarz dolandırıcılara hadlerini bildirmemiz gerek arkadaşlar! #KoraScam
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 06, 2018, 07:06:07 AM

tam şerefsizlik, yine göte geldik . iyice sıkıldım bu işten . kimin ne yaptığı belli değil. ico para toplamasa , soft capı geçemese anlarımda. adamlar hardcap yaptı. bizim tokenların üstüne yatıyor. böyle ikiyüzlülük olmaz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 06, 2018, 07:07:54 AM

Bountyhive de iken imzasına katıldığımı zannederek bayagi bir post kasmistim. En az 3 hafta imzasını taşıdım. Daha sonra kampanyalarimi kontrol ederken meğersem dbrain in imzasına katilmisim. Hemen imzayı değiştirdim sonra dbrain dan devam ettim. O vakit çok üzülmüstum Kora iyi iş yapacak gibiydi. Herseyde hayır varmış , ama dbrain daha token yollamadilar ico su haziran 14 gibiydi galiba ne oldu bilmiyorum. Anlayacağınız o da fos çıktı galiba???
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
July 06, 2018, 07:15:29 AM

kampanyasına filan katılmadım ama tam bir o.çoçukluğu bu yaptıkları. token gönderemiyolarsa insanlara eth göndersinler. bunlar gibi yavşaklar yüzünden insanlar piyasadan iyici soğudu. Her platformda rezil edilmeli bence.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:16:48 AM

Tepkimizi twitter ve reddit gibi sürekli göz önünde olan yerlerden yapmalıyız .
Kora tarafından atılan tweetlerin altına sürekli olarak konuyla ilgili yorumlarımızı bırakalım arkadaşlar .
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:18:49 AM

Yaptıkları yanlarına kar kalmamalı.Twitterdan destek atalım.
@Kora_Network #KoraScam #KoraNetwork #KoraGateway #scamalert
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 06, 2018, 07:22:50 AM

Yuh diyorum başka bir şey demiyorum. Birde Bountyhive daki arkadaşların in en beğendiği en çok ilgi duydukları ve iyi gelir getireceklerine inandıkları bir projeydi. Boyunları altında kalsın derdi eskilerimiz. Aynen öyle olsun.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 06, 2018, 07:25:41 AM

Yuh diyorum başka bir şey demiyorum. Birde Bountyhive daki arkadaşların in en beğendiği en çok ilgi duydukları ve iyi gelir getireceklerine inandıkları bir projeydi. Boyunları altında kalsın derdi eskilerimiz. Aynen öyle olsun.

proje iyi , hardcap yaptıda, ekip at hırsızı çıktı. bir para edecek token vardı. bountyhive de o patladı elimizde
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:35:07 AM

Düpedüz dolandırıcı çıktılar desenize. İnsanların emeklerine göz koyan hırsızlara yazıklar olsun. Demek kli ekipleri, projeleri karakterleri gibi değersiz ve hiç! Umarım yatırımm yapan yoktur. Bir scam daha!!!

prdn
Member
**

Activity: 504

View Profile
July 06, 2018, 07:36:06 AM

Maalesef bu sektor boyle bir umutla giriyorsun imzasına ama sonunda aylarca bekledikten sonra hüsran oluyor, benım bildiğim son zamanlarda current ve envion da bu şekilde ödeme yapmadılar.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 07:36:45 AM

Bountyhive topluluğu buna gereken cevabı vermeli.Günlerce yapılan reklamın nasıl üzerine yatabilirler anlayamıyorum.Bu nasıl yüzsüzlük.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 06, 2018, 07:36:56 AM

Adamların gözden kaçırdıkları şu ki; kimsenin parası kimsede kalmıyor.

Bu proje şu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa başarılı olamayacaktır. Çünkü bu karakterdeki insanlardan başarı bir girişim çıkma ihtimali yoktur. Bir kere değil, on kere değil hep aynı şey oldu. Böyle uyanıklık yapanlar daima yok olup gitti.

Kampanyasına katılmadım ancak katılan arkadaşlar adına gerçekten üzüldüm, geçmiş olsun.
hoppala
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
July 06, 2018, 07:42:00 AM

Bountyhive ödemelerini yapmadıkları gibi birde başka koldan bounty'e devam ediyorlar. Kandırmaya devam  Huh
safak139
Jr. Member
*

Activity: 123

View Profile
July 06, 2018, 07:43:13 AM

Bountyhive bu kampanyaları sitesinde yayınlamadan önce sözleşme falan imzalattırmıyormu? bu işin bir yasal yaptırımı falan yok mu? Böyle kolaysa ben token göndermiyorum demek herkes bizlere reklamını yaptırsın tokenide göndermesin o zaman ne güzel

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 06, 2018, 07:43:34 AM

Son düzenlediği kampanyaya katılmıştım ama şimdi onu da iptal ettim.
İnsanların emeklerini hiçe sayan ve onların kazançlarının üzerine yatan projeden gelecek paraya tamah etmem. Bu saatten sonra hardcap yapmış olmaları da bir işe yaramayacak. Olan, projelerine gerçekten yatırım yapmış kişilere olacak.
Yazık...
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
July 06, 2018, 07:47:35 AM

bu kaçıncı şerefsizlik bounty emekçilerine.. bu tarz şerefsizlere ızdırap olmak lazım arkadaşlar başlıkları güncel tutalım #korascam #koranetwork #scamalert
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: