Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:08:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: KORA NETWORK SCAM - Token Yaratmamışlar ve Ödeme yapmayacaklarını Açıkladılar  (Read 1114 times)
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 06:57:09 PM

Koranin sözde bounty kampaniyası için o kadar reklam yaptım. Sendeme boşa kürek çekiyormuşum. İnsanların emeklerini çaldılar şerefsizler!!! @Kora_Network #KoraScam #KoraNetwork #KoraGateway #scamalert

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 06, 2018, 07:31:21 PM

sıkıntı yok bu piyasa böyle.20 tane kampanyaya girersin üç beş tanesi böyle çıkar.Umudu kaybetmek yok.Gönderseler bile artık eskisi gibi değerli değil kazançlar.Heralde bir 10 dolar civarı gelirdi.Piyasanın pek tadı tuzu kalmadı.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 06, 2018, 07:34:01 PM

Bende Twitter ve Facebook kampanyasina katılmıştım. Zaten bana çok fazla gelen token olmaz ama asıl imzasına girenler çok büyük zararda. Umarım tokenleri gönderirler
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
July 06, 2018, 09:24:33 PM

Onlarca milyon dolar para toplayıp insanlara verecekleri üç kuruşa içerleyen orospu çocukları bence idam edilmeli. Bir insan nasıl bu kadar aç gözlü olabilir? Yatırımcılarını hiç ettiler hiç!!
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
July 07, 2018, 12:22:54 AM

Yahu iq sev,yen mi düşük ? Koyun mu yedin keçimi kemirdin arkadaş ?

Binlerce Facebook, Twitter, Forum, Redit kullanıcısı ve yüzlerce makale/video yazarı...

Bunun adı harakiri.

Harakiri Network Grin

Bir çuval inciri berbat eden vizyonsuz hiç bir haltı öngöremeyen bir ekibin projesi hardcap yaptı. Şu saatten sonra ne gönderileceklerin bir anlamı kaldı nede projenin.

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 05:09:46 AM

Adamlar ne güze ya hardcap da yap ama ödemeyeceğiz de. Bountyhive katılımcılarını kutluyorum haklarını aradılar projeyi köşeye sıkıştırıp muhattap alınır duruma geldiler. Umarım Hak ettikleri tokenleri alırlar. Hoş bu saatten sonra koradan bir şey olacağını da sanmıyorum ama.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 07, 2018, 05:15:21 AM

Bountyhive ekibi de katılımcılarının yanında durdu ve Kora seve seve geri adım attı. Muhtemel bundan sonra pazarlık etmeye çalışacaktır kora ama artık bountyhive ekibinin eli güçlü. Bu olay en çok bountyhive platformuna yaradı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 07:29:07 AM

Bu konunun çözüleceğine inanıyorum. Tudor bu konuda çok uğraşıyor. Ama bu saatten sonra Kora'dan birşey beklememek lazım. Kora kurucularının verdiği sözleri tutma konusunda ne kadar gevşek olduğunu görmüş olduk.
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68
Merit: 0

View Profile WWW
July 07, 2018, 11:39:23 AM

Öncelikle kocaman bir yazıklar olsun. Şerefsizlik ve haysiyetsizlik diz boyu. Bu denli bir projenin başında olan müptezeller hakedilmiş bir ödemeyi 3-5 kuruş daha fazla kazanmak adına insaların güven duygusunu suistimail ettiler.

Reddit de yaptığımız birçok tanıtım faaliyeti olmaklar beraber , yazdığımız onlarca paragraf ile kısa zaman içinde Reddit ico dünyasında 1 numara olmuşlardı. Bunları da ceplerine atıp hiçbir şey yokmuş gibi devam ettiler.

Ama şunu çok iyi biliyorum ki biz sizi 1 numara yaptı isek , baş aşağı düşürmesini de iyi biliriz.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 07, 2018, 11:44:51 AM

Çoğu İnsanın 3-5 kuruş için yapmayacakları şey yok  umarım hakkettiklerini er yada geç yaşarlar kampanyaya katılan arkadaşların emeklerine yazık olmuş

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Kevin_EDG
Newbie
*

Activity: 86
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 11:58:51 AM

Böyle olaylar önceden de olmuştu ve söz verip bounty dağıtım yapmayan coinler yokolup gitti kora ekibi bounty dağıtımı yapsa daha karlı çıkar sonuçta coinden kendilerine de pay alıyorlar ve genelde coinler 6ay ile  1 yıl arasında kilitli kalıyor , böyle yaparlarsa 6 ay sonra kendilerine ayırdıkları tokenler çöp olur
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 07, 2018, 12:34:26 PM

Bountyhive ekibi de katılımcılarının yanında durdu ve Kora seve seve geri adım attı. Muhtemel bundan sonra pazarlık etmeye çalışacaktır kora ama artık bountyhive ekibinin eli güçlü. Bu olay en çok bountyhive platformuna yaradı.

Evet, size katılıyorum. Şimdiye kadar hiç Bountyhive kullanmadığım halde bu kadar uğraşmış olmaları bende olumlu etki yarattı. Tamam belki belirli oranda komisyon alıyor olabilir ama en azından paranın alınacağı garanti olursa, birçok imza sahibi bu tarz aracılarla işlem yapmaya karar verebilir.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
July 07, 2018, 12:46:23 PM

Adamlar kendileri etti kendileri bulacak. Bundan önce de aynısını sapien yapmıştı hardcap yapan proje kendi bacaklarına sıktı.
Aynısı korada da karşımıza çıkacak. ICO'ya yatırım yapanlar uygun bir değerden çıksınlar sonra daha büyük zarar ederler.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 07, 2018, 02:00:40 PM

kora network uex.com diye bir borsada işlem görmeye başlamış ve  %70 değer kaybetmiş. 0.1$ olan şuanda 0.03 seviyelerinde. Bounty ödülleri dağıtılmadan bu halde. Arkadaşlar nasıl hardcap yapar böyle bi proje ? Sadece icoya yatırım yapanlar trade yapıyorken bounty ödülleri heralde %400-500 düşürür.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 07, 2018, 02:02:52 PM

yaptıkları çok büyük ayıp tamam belki bazı kişiler katılıyor bounty ve ödül hak etmiyor olabilir ama yüzlerce kişinin emeği boşa gidiyor. bu yüzden birçok kişi kripto paralardan soğuyor

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 02:18:31 PM

Taraflar mutlaka bir ortak noktada anlaşacaktır. Ancak bu saatten sonra gönderilen tokenlardan bir hayır gelmez. Keşke kazançlar ETH olarak ödense. İşte o zaman hunter'lar emeklerinin karşılığını almış olur.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
July 07, 2018, 08:53:25 PM

bountyhive ve kora arasında 8 milyon tokenlık anlaşma olmş. bunun adı şerefsizlik haysiyetsizlik ve karaktersizliktir. bu kadar adice bir anlaşma olamaz. aylarca imzaya girdik makale yazdık ve 4/1 oranında token teklifi sundular ve bountyhive bunu kabul etti yazıklar olsun
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:37:54 PM

Bu kadar insana gerçekten yazık ettiler.. ama onlarda borsada çakıldılar ve değer kaybettiler. Yok olacaklar bunu bilsinler çünkü çöp haline geldiklerini er geç anlayacaklar. Bundan sonra ağızlarıyla kuş tutsalar boşa.. Scam yaftasından kurtulamayacaklar ve bountyhive da bu olumsuz durumdan nasibini alacak
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 09:39:39 PM

bountyhive iyi güzel işler yapıyorda bugüne kadar dağıttığı bountyler para etmedi. özellikle TW kampanlarına katılan hiç kimse durumdan memnun değil. kora ödeme yapsa ne olacaktı ki aynı

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
July 07, 2018, 09:44:38 PM

Bizim bölümde imzası olan hiç kimse görmedim bu proje hakkında. Benim merak ettiğim konu bountyhive token oluşturup oluşturmadıklarini kontrol etmemiş mi?

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: