Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:39:00 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: KORA NETWORK SCAM - Token Yaratmamışlar ve Ödeme yapmayacaklarını Açıkladılar  (Read 1114 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 09, 2018, 08:45:38 AM

Bence bu yaptıkları politik bir olay. Böyle yaparak fiyatı düşürdüler. Alttan toplayıp, ödül kazananlara verecekler ödüllerini. Mesela diw token hala dağıtmadı ödülleri diye biliyorum. İdexte diw tokenin fiyatı yükseliyordu. Ödül dağıtımında önce ciddi dump yer.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 09, 2018, 08:47:06 AM

Bence bu yaptıkları politik bir olay. Böyle yaparak fiyatı düşürdüler. Alttan toplayıp, ödül kazananlara verecekler ödüllerini. Mesela diw token hala dağıtmadı ödülleri diye biliyorum. İdexte diw tokenin fiyatı yükseliyordu. Ödül dağıtımında önce ciddi dump yer.
adam para verip neden alsınki zaten kendisi 0 maliyetle üretebiliyor. bu açgözlülükten başka birsey değil. Nijeryalı herifin yapacagı ico bu kadar olur.
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 02:28:14 PM

Tam bir sahtekarlıktı yaptıkları bir çok emek veren bountyciyi sözleşmeye uymayarak hatta bountyhive ye paylaşımlarımızı yapan hesaplar bot diyecek kadar kafayı yemiş bir proje 1 saatlik bountyhive kullqnıcılarıbıb baskısıyla yerle bir oldu değeri
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 09, 2018, 02:32:35 PM

hocam bu adamlar zaten bu tokeni üretebiliyor. Dağıtılacak tokenlerin arasında bounty payı belli zaten. Hepsini geçtim daha token falan yakmadılar. Yaptıkları büyük amatörlük. Hala öğrenememişler herhalde bountylerde problem çıkartan projeler belini doğrultamıyor.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:07:28 PM

Az önce cüzdanıma 383 adet KORA token geldi. ??

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
July 09, 2018, 06:13:36 PM

Bana da geldi, ne iş... Garip adamlar yahu...
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:20:11 PM

Herkese bir miktar ödül dağıtımı oldu sanırım ama tabi ki beklenenin kat be kat altında dağıtıldı. Fiyatını hayvan gibi aşağıya çektikleri için yine bize tavuk döner ayran parası gibi ödüller gelecektir. Artık bu moda döndü bounty işleri bu gibi şerefsizler yüzünden.

CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:28:52 PM

Teselli olarak küçük bir dağıtım yaptılar hepsi bu.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
July 09, 2018, 06:34:07 PM

Bundan sonra Bountyhive'nin işi çok zor. Bütün projeler "-nasılsa bunların sesi çıkmıyor biz de ne çırpsak kardır" gözüyle bakacaklar. Tokenler için baştan Escrow kulllanılsa bile swap yapıp gene yolunu bulurlar.
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
July 09, 2018, 06:44:24 PM

biraz tarafsız bakalım. adamlar dolandırıcı olsaydı eğer parayı kapıp kaçarlardı. onu yapmadılar. ödül programındaki ether cinsinden knt tokenlerin miktarını azaltma yoluna gittiler. günde bir sürü ico çıkıyor ama koranın durumunu gördükten sonra ödülde değiştirme yapmak isteyen olursa başlarına ne gelecekleri az, çok belli artık.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 09, 2018, 07:27:09 PM

teselli ikramiyesi mi yoksa sus payı mı bilemedim bana da 537 adet yollamışlar. şimdilik forkdelta da satışı yok gibi. satabileceğimiz yer var mı? yukarıda bazı arkadaşlar fiyatının ciddi düştüğünü yazmış.
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
July 09, 2018, 07:32:12 PM

Ödül avcıları üzerinden bir pazarlıkla alan kendi payını fazlasıyla aldı.Biz sadece kora grubunda haklı olarak yazdıklarımızla ve sonunda haksız çıkmamızla kaldık.
Bot meselesinde de listeden çıkan botlar kimin botlarıydı ben onu da merak ediyorum.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
July 09, 2018, 07:43:04 PM

Bundan sonra Bountyhive'nin işi çok zor. Bütün projeler "-nasılsa bunların sesi çıkmıyor biz de ne çırpsak kardır" gözüyle bakacaklar. Tokenler için baştan Escrow kulllanılsa bile swap yapıp gene yolunu bulurlar.

Bu postu yazdıktan 15 dakika sonra yeni bir kampanya geldi Bountyhive'a ve bounty bitince swap yapılacağı söylendi. Eşref saatine denk geldik demek ki, kampanya sonunda swaplar 1/2 veya 1/3 şeklinde olacak derlerse şaşırmamak lazım aha şimdiden yazıyorum..
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
July 09, 2018, 08:27:51 PM

dağıtım yapmış olmaları sizce de kafa karıştırıcı değil mi ben neyi amaçladıklarını anlamadım. şimdi bir borsaya girdiğinde nasıl fiyatlanacak ya da kim bu şartlar altında bu coine yatırım yapmak isteyecek de hacim oluşacak?

Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:18:00 PM

dağıtım yapmış olmaları sizce de kafa karıştırıcı değil mi ben neyi amaçladıklarını anlamadım. şimdi bir borsaya girdiğinde nasıl fiyatlanacak ya da kim bu şartlar altında bu coine yatırım yapmak isteyecek de hacim oluşacak?
Uex.com isimli borsada işleme başladı hocam. Coin şimdiden dump yedi, kazanılan ödül tokenlar satılmaya başlayınca fiyatı biraz daha düşebilir.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
July 09, 2018, 09:39:15 PM

Bugün dağıtımlar yapıldı sanırım topluluğun da ateşi söndü biraz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
July 09, 2018, 09:52:08 PM

Tokenleri göndermişler ama uex.com borsasındaki fiyata göre hiç para etmiyor. Başka işlem gören borsa var mı? Yoksa yeni bir borsaya girmeyi düşünüyorlar mı? Takip edenler bilgilendirirse sevinirim.
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
July 09, 2018, 09:54:05 PM

Herkese hayırlı olsun fakat ben bounty dumpundan sonra biraz toparlayacagini dusunuyorum dolayisiyla orta vadede dipten alana 2-3x bırakabilir.
btcash
Hero Member

Activity: 968
Merit: 515

View Profile
July 09, 2018, 10:13:13 PM

383 tane gelmiş bana . Büyük ihtimalle cüzdanımı gereksiz işgal eden coinlerden olacaktır.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 10, 2018, 04:32:02 AM

Bana da gelmiş, hivedan kazandığımız çöpler arasında yerini alabilir. Umarım bu sefer borsalarda düzgün bir fiyattan satılan bir coin olur Smiley
Binance Hive'ı destekliyordu sözde, henüz orada listelenen bir şey görmedim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███