Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:29:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kora Networtktan Bountyhive ekibi ve topluluğuna yapılan sahtekarlık.  (Read 240 times)
SerkanD82 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 09:11:20 AM

Arkadaşlar Kora Network Bountyhive ekibine vaat ettiği milyonlarca tokeni kullanıcılarınız bot gibi saçma bir nedenden dolayı yollamama kararı aldı. Bu kampanyaya katılmammış olmama rağmen topluluğumuza yapılan davranış hepimize yapılmış demektir bu nedenle tüm sosyal platformlarda destek bekliyorum telegram kanalları ve twitter facebook gibi platformlarda yaptıkları sahtekarlığı dile getiriyoruz. Bugün başkasına yapılan yarın bize yapılır bountyhive topluluğunun ne kadar güçlü bir topluluk olduğunu gösterelim.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 06, 2018, 09:25:02 AM

Şu anda telegram adminlerinden Steve BountyHive ekibinin yanlış anladığını ödeme yapacaklarını söylüyor. Ya gelen tepkilerden dolayı kararlarını değiştirdiler ya da gerçekten bountyhive ekibiyle bir anlaşmazlık yaşadılar. Tartıştık diyor zaten bountyhive ekibiyle. Bakalım ödeme yapacaklar mı?
SerkanD82 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 06, 2018, 09:36:08 AM

Hocam Bountyhive gibi bir topluluğun ceo sunu telegram kanallarından engellemek ne demek ya bu yanlış anlaşılma değil düpe düz oyun bozanlık sahtekarlıktır. Artık durumu düzeltmeye çalışıyorlar. Bugün bizlere bunu kora yapar vede hiç bir yaptırımı olmazsa yarın başka projeler yapar. Tüm projeler görsün gücümüzü biz nasıl zirveye çıkartmayı biliyorsak toprağın altına gömmeyide biliriz.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 06, 2018, 10:43:17 AM

katılmamış olanların da destek vermesi gereken kampanya. bugün bunlar bu haksızlığı yapıp hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam ederse yarın başkaları da aynısını yapar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 06, 2018, 11:01:34 AM

Açıkçası bende bountyhive platformundaki bountylere katılan biriyim. Koraya katılamamıştım ama gerek twitterdan olsun gerek buralardan olsun desteğimi vereceğim. Onca insana aylarca reklamını yaptırdı ve şimdi haklarını vermiyorlar. Böyle bir dava yok arkadaşlar. Kora scamdır bu saatten sonra alanın elinde patlar. Haberiniz olsun sonra demedi demeyin.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 06, 2018, 11:03:32 AM

Tekrar konu açmana gerek yoktu senden az önce açılan bir konu zaten var. Üstelik daha detaylı bilgiler vermiş.

Konuların tek başlık altında toparlanması hem bilgi kirliliği hemde herkesin konuları kaçırmaması adına daha iyi olur.
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 06, 2018, 11:11:23 AM

yaptıkları sahtekarlıkdan yakın zamanda dönerler inşallah yoksa bize vermedikleri tokenden cok daha fazla değer kaybına uğrayacaklar farkında varmış olmaları gerekiyor
SerkanD82 (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 06, 2018, 12:13:50 PM

Tekrar konu açmana gerek yoktu senden az önce açılan bir konu zaten var. Üstelik daha detaylı bilgiler vermiş.

Konuların tek başlık altında toparlanması hem bilgi kirliliği hemde herkesin konuları kaçırmaması adına daha iyi olur.

Konuyu açmadan önce biraz göz atmştım ve kora konusunda türkçe sayfada herhangi bir konuya rastlamafığım için açtım arkadaşım.
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
July 06, 2018, 01:31:56 PM

Evet haberdar olduk, bot gibi saçma sapan bir sebep mi olur ? . Bountyhive ekibine güvenmiyorsan kendin yap bounty managerligi.  Ama eğer vermiş olduğun sözü  yerine getirmiyorsan hard cap yapmış bir proje olarak sonunun çok kötü olacağını bilmek için kahin olmaya gerek yok.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
July 06, 2018, 02:08:35 PM

bot derken, telegram bountysine girenlerden bazıları bot üyelik mi kullanmış. o açıdan ise versin listeyi, onların ödüllerini teslim etmesinler. yok bot kullanıldı diyerek tüm bountycileri yakmak akıl karı değil. son haberlere göre ödülleri dağıtacaklarını yazmışlar. gelen tepkilerin sonucu herhal.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:16:18 PM

Kora bu yaptığının bedelini ağır ödeyecek.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 06, 2018, 02:22:17 PM

Neden?
Bountyhive ekibinden çıkan bütün projeler mükemmel miydi? Ekip tokenleri isterse verir istemezse vermez, ben de bountyhiveda yer alan kampanyalara katılıyorum fakat bedelini ağır ödeyecekleri bir durum yok.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
July 06, 2018, 02:24:05 PM

Bunu çözecek kişiler katılımcılardan ziyade ekip çünkü onlar scam olmayacağını öncelik bounty hunter'larda olduğunu vaat ediyor ben konuyu tam bilmiyorum ama umarım çözülür hem adamların sözleşmesi falan vardır herhalde.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:26:15 PM

Bountyhive üzerinden bountyye katılmıştım yaptıkları yanlış kabul edilemez milletin hakkına giriyorlar yaptıkları gerçekten çok ayıp ve saçma bir bahane

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 06, 2018, 02:38:27 PM

Neden?
Bountyhive ekibinden çıkan bütün projeler mükemmel miydi? Ekip tokenleri isterse verir istemezse vermez, ben de bountyhiveda yer alan kampanyalara katılıyorum fakat bedelini ağır ödeyecekleri bir durum yok.

Hocam karşılıklı iş yapılıyor ve sen işin karşılığını ödemezsen başka ödemeler yaparsın. Şuan da başlattığımız kampanya sayesinde adamların token'ı 96k'dan 7k'ya düştü ve bir türlü yükselemiyor. Üstelik yüksek bir hacim olmasına rağmen. SEC'e onlarca mail atıldı. Bu işten bu kadar kolay sıyrılamazlar.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 06, 2018, 02:43:42 PM

Neden?

Hocam karşılıklı iş yapılıyor ve sen işin karşılığını ödemezsen başka ödemeler yaparsın. Şuan da başlattığımız kampanya sayesinde adamların token'ı 96k'dan 7k'ya düştü ve bir türlü yükselemiyor. Üstelik yüksek bir hacim olmasına rağmen. SEC'e onlarca mail atıldı. Bu işten bu kadar kolay sıyrılamazlar.

Size gerçeği söyleyeyim mi?

Altcoinlerin hiçbirinde iddia ettikleri yol haritasına uyabilecek göt yok, gördüğünüz projelerin hepsi 1 website tasarımcısı ve topluluk menajerinden ibaret.

96K'dan 7K'ya dusmesi bizim değil, ekibin başarisidir. Hiçbir sey yapmadan milyonlarca dolari cebe koyacaklar ve fiyat dustukten sonra insanlardan 10'da 1 fiystina satin alip projeyi gelistirmeyi birakacaklar. Sizde sadece zarar ettik derken yapilan dolandiriciligi anlamayacaksiniz yani sizi yasal olarak dolandirmis olacaklar sadece tokenin degeri dustu sanacaksiniz halbuki bu bir yildirma politikasidir, altcoinler bu piyasanin kamburudur.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 06, 2018, 02:54:08 PM

Neden?

Altcoinlerin hiçbirinde iddia ettikleri yol haritasına uyabilecek göt yok, gördüğünüz projelerin hepsi 1 website tasarımcısı ve topluluk menajerinden ibaret.

96K'dan 7K'ya dusmesi bizim değil, ekibin başarisidir. Hiçbir sey yapmadan milyonlarca dolari cebe koyacaklar ve fiyat dustukten sonra insanlardan 10'da 1 fiystina satin alip projeyi gelistirmeyi birakacaklar. Sizde sadece zarar ettik derken yapilan dolandiriciligi anlamayacaksiniz yani sizi yasal olarak dolandirmis olacaklar sadece tokenin degeri dustu sanacaksiniz halbuki bu bir yildirma politikasidir, altcoinler bu piyasanin kamburudur.

O zaman hocam bi zahmet imzayı falan siliverde bu kamburlara destek olma. Haa destek oluyorsan da buradan kambur falan diye ithamlarda bulunma. Proje hayata geçer geçmez burada kimsenin proje çok iyiymiş kesinlikle bu proje hayata geçmeli tutkusuyla durmuyor. Herkes ekmeğinin peşinde.   Wink Cool
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 06, 2018, 03:01:32 PM

Neden?

O zaman hocam bi zahmet imzayı falan siliverde bu kamburlara destek olma. Haa destek oluyorsan da buradan kambur falan diye ithamlarda bulunma. Proje hayata geçer geçmez burada kimsenin proje çok iyiymiş kesinlikle bu proje hayata geçmeli tutkusuyla durmuyor. Herkes ekmeğinin peşinde.   Wink Cool

niye kaldırayım keriz miyim elimdeki btc sayısını arttırıyorum, her imza taşıyan aktroll olacak diye bir şey yok ben genel olarak 96k'dan 7k'ya düşüşün bizim değil ekibin başarısı olduğunu söylüyorum, seni quotelediğim için ekstra üstüne alınmana gerek yok genel konuşuyorum.
chillchelee
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
July 06, 2018, 05:18:55 PM

Olabiliyor böyle sahtekarlıklar maalesef
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
July 06, 2018, 05:23:04 PM

Afrikalı kardeşlerimize hep olumlu yaklaşıyor sempatik buluyordum ama sanırım dolandırıcılıkta scam da da milleti falan yok dolandırıcı her yerde dolandırıcı üzgünüm Sad umarım dağıtımlar gerçekleşir ama epey değer kaybetmiş bugün bountysinden gelenler de adamakıllı değer kazanamayacak sanırım

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███