Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:45:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: NEO 3.0 - Sınırsız Gelecek!  (Read 838 times)
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 03:32:46 PM

neo acayip bir şekilde değer kaybı yaşıyor 20$ görürse yüklü bir yatırım yapmayı planlıyorum açıkçası elbet yükselecek eninde sonunda.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 09, 2018, 03:39:39 PM

NEO piyasanın gidişatından bağımsız olarak hareket edebilen bir coin. 140 dolarlara çıktığı dönemi hatırlarsınız. Ama şu an yatırımcılar panik ve ürkek. Bitcoin veya piyasa biraz güven verdiğinde gaza basacak ilk coinlerden biri olacak bence neo.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
August 09, 2018, 03:46:57 PM

NEO Şuanda eski fiyatına göre çok değer kaybetti.Ama boğada NEOnun 100$ üzerine çıkacağını düşünüyorum.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 09, 2018, 04:12:51 PM

Herkesin NEO'nun çıkacağını bildiği halde, fiyatının ona rağmen artmaması çok ilginç değil mi? Şuan bu piyasada 1 yıldır duran herkese sorun, NEO çıkacak mı? hep aynı yanıtı alırsınız.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 09, 2018, 04:26:16 PM

Herkesin NEO'nun çıkacağını bildiği halde, fiyatının ona rağmen artmaması çok ilginç değil mi? Şuan bu piyasada 1 yıldır duran herkese sorun, NEO çıkacak mı? hep aynı yanıtı alırsınız.

Bu yaşadığı süreci Ltc ye benzetiyorum 1 2 yıl önce 3 tl iken ltc nasıl fırladı. 3 tl iken de hacmi, popülaritesi vardı. Neoda böyle.
Gerçi Neo zaten kendini ispatladı ama bu hikaye burda bitmez.

500 doları gördüğümüzde ah vah çekip 20 dolardı deriz kendimize

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 09, 2018, 05:25:31 PM

yaklaşık 6 kat kadar düşmüş durumda piyasadan dolayı, zamanında 90-100 dolar seviyelerindeyken girip biraz daha yükseldimi kar ettik diye sevinirdik şimdiki seviyeye düşeceğini rüyada görsek inanmazdık ama boğa sezonu geldiğinde gerçekten ah vah ettirecek bir proje NEO. her gün onlarca ico'nun girdiği piyasada hala geçerliliğini, popülaritesini koruyabilmek kolay bir şey değil ayrıca. 
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
August 09, 2018, 06:52:34 PM

NEO aşırı şekilde düşüş yaşadı. Ancak bu herkes için bir fırsat olmalı. Bu değerlerde NEO almak bir daha kısmet olmayabilir.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 09, 2018, 07:51:26 PM

Bnm elimde de 1.2k kadar var 38 usd ortalamalı.Bir dahaki boğada satış hedefim 300 usd.Bu seviyeye kadar hodl yapacağım.10k kadar neo toparlarsam ekranı kapatıp 2 sene sonra bakacağım.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 09, 2018, 08:32:07 PM

neo 3.0 mı neo 5.0 mı her ne ise ne oluyora olsun umrumda değil artık. hayatta 40 doların altına düşmez dediğim neo bile 20 dolarları gördü. düşünebliyormusunuz. bunu 180 dolardan alıp bekleyen adamlar ne yapsın şimdi. intihar mı etsinler. neoda büyük bir potansiyel var ama bu piyasa çöplüğe döndüğü için çamur altına da bulaşmış oldu. ben halen umutluyum neodan. kesinlikle silinip gidecek coinlerden değil. önce bir piyasa temizliği yapılsın sonra zaten günyüzüne çıkacaktır böyle projelerin değeri. neo 1 dolarda olsa bu saatten sonra asla satmam
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 10, 2018, 06:23:45 PM

Her şey bir yana NEO şu anda acayip ucuz fiyatlarda:) EOS'a yatırım yapmamış olsam NEO alırdım ama para kalmadı alamıyorum. Sene sonuna kadar boğa piyasası teşrif ederse ilk artacak coinler arasında NEO.
thovig26
Newbie
*

Activity: 103
Merit: 0

View Profile
August 10, 2018, 07:02:51 PM

NEO'nun en sevdiğim yanı zero fee özelliği ama şu en az 1 neo lazım olması transfer için insanın canını sıkıyor şimdi neyse de ileride bir neo 200 dolar olunca çok kişiyi zora sokabilir umarım bunuda düzeltirler yoksa diğer rakipleri arayı çok açar.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 10, 2018, 07:08:19 PM

NEO'nun en sevdiğim yanı zero fee özelliği ama şu en az 1 neo lazım olması transfer için insanın canını sıkıyor şimdi neyse de ileride bir neo 200 dolar olunca çok kişiyi zora sokabilir umarım bunuda düzeltirler yoksa diğer rakipleri arayı çok açar.

1 gas bulundurmak gerekiyor bildiğim kadarıyla. 1 neo şartı yeni mi? Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 10, 2018, 07:55:08 PM

En güçlü göründüğü ve projeleri birbiri ardına patlattığı şu dönemde Neo'nun bu fiyat seviyelerinde olması kaygı verici. Altında çıkan icolar için de tehlikeli bir durum. Geçen ay 80 dolarken icoya katılmıştım, ben adamlara o zaman 800 dolarlık yatırım yapmışım ama adamların bugün elinde 200 dolar var. Kötü şeyler olacak gibi.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
August 10, 2018, 09:23:17 PM

yapsınlar yapmasına da, rekabetin fiyata şuan için ciddi bir etkisi olacağına inanmıyorum, insanlar şuan yatırım yaparken en son inceledikleri şey proje, hatta çoğumuz konusunu bile bilmiyoruz.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
August 10, 2018, 11:41:41 PM

NEO, uzun vadeli düşünüldüğünde pişman etmeyecek coinlerden biri fakat piyasa bu durumdayken, yani bütün kripto paralar kötü durumdayken giderken karşı koyamaması da normal. Yatırımcısının umudu kırılmamalı bu yüzden. Ayrıca uzun vadeli düşünüp, "alırım unuturum" mantığında olanları sevindireceğini düşünüyorum.

NEO 3.0 mevzusunu henüz incelemedim, umarım geleceğe yönelik sağlam adımlar atılmıştır.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 11, 2018, 05:53:32 AM

3.0 sınırsız düşüş oldu Smiley
17 dolar neo.
Btc cinsinden dip bölgede
Dolar cinsinden dip 5-6 dolar

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:07:05 AM
Last edit: August 11, 2018, 06:52:28 AM by mhanbostanci

3.0 sınırsız düşüş oldu Smiley
17 dolar neo.
Btc cinsinden dip bölgede
Dolar cinsinden dip 5-6 dolar

neo 5 dolara düşerse, antika notebook koleksiyonumu satıp komple neo alacağım. o kadar güveniyorum. Neden bu kadar güvendiğimi bende bilmiyorum ama hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 11, 2018, 06:38:37 AM

NEO alınır yani NEO da almayacaksak ne alacağız ama mesele yükseliş bir türlü başlamıyor dalga konusu olan waves'in koltuğunda gözü var sanki. Hayaller 1000 dolar gerçekler 5$ mı olacak? GAS çok fena düştü ama yükselmesi de çabuk olur eğer piyasa düzene girerse. Kripto piyasası TL yi takip ediyor sanki Trump emir verdi Türklerin neyi varsa batırın dedi bu olmayacağına göre belki de tüm piyasayı dolar karşısında güçsüzleştirmek istiyorlar bitcoin ayakta ama çokta güvenmemek gerekir dolar hariç her şey pamuk ipliğine bağlı duruyor. Bitcoin sözde alternatif olacaktı ama doların boyunduruğu altına girdi , insanları anlamak zor ne hale getirdiler gül gibi teknolojiyi.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
August 11, 2018, 07:38:54 AM

neo an itibariyle 18 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bu bir alım fırsatı mı yoksa 15 dolarları görür mi bilemiyorum. Bu muğlak piyasa yatırım yapmakta gerçekten büyük riskler içeriyor. 10 doların altına düşmeside 20 doların üstüne çıkmasıda sürpriz olmaz benim için.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 11, 2018, 07:44:45 AM

Kademeli olarak hala toparlıyorum NEO ya karşı duygusal bir bağım var şuana kadar üzmedi beni fiyatı halen haketmedıgı yerde bıle olsa vazgecmeyecegım sonuna kadar bekleyecegım.. Smiley
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: