Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:08:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: NEO 3.0 - Sınırsız Gelecek!  (Read 838 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 11, 2018, 07:58:19 AM

zamaninda ethereum icin 100 dolar barajlari hayaldi, piyasada artis katlanarak buyudugunde yaptigi ath ve rallilerle 1400 lere kadar yukselmesi gozlemlenince benzer durumlarin her coin icin yasanabilecegini gosterdi.
neo icin de bu gibi durumlar yasanabilir, ama bunun icin neo nun teknolojik gelismesinin yaninda uygun piyasa kosullarinin saglanmasi gerekli
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 11, 2018, 08:01:00 AM

ulan hergün ucuzlamıs diyip 2-3 etherlik alıyorum. etherde düşüyor bu dahada fazla düşüyor. bu kadar buyuk communitysi olan coin bir yerde donecektir. insallah yanılmıyorumdur.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 11, 2018, 08:06:30 AM

ulan hergün ucuzlamıs diyip 2-3 etherlik alıyorum. etherde düşüyor bu dahada fazla düşüyor. bu kadar buyuk communitysi olan coin bir yerde donecektir. insallah yanılmıyorumdur.

kuzen umarım yanılmazsın Cheesy yoksa durum sakat .
zaten şuanda piyasa konusunda niye düşüyor anlaşılır değil ama bazı coinler normalden fazla düşüyor bunların içinde neo da var
neo şuanda 1 yıl önceki waves durumu gibi aynı topluluk var ETH kıyaslıya kıyaslıya milletin eline verdi buda biraz öyle oldu bakalım ama ekibinin eskisi gibi çalışmaladığını düşünüyorum bunların.
parafmax
Newbie
*

Activity: 149
Merit: 0

View Profile
August 11, 2018, 08:48:47 AM

Neoya karşı bi sempatim var bunun sebebide fee ücreti olmaması ve  btc qtum ve etheruma göre çok çok daha hızlı  transfer edilmesi. Hatta altcoinleri bile çok hızlı transfer oluyor. Belki bir flash hızı değil ama diğerlerinden kat kat fark hızlı zpt gta ve mct tüm bu tokenleri hızlıca aktardım.

Sadece wallettan walleta değil wallettan borsaya bile diğerlerinden kat kat hızlı aktarılıyor. Dolar yüksek olmasa  bütçeme göre alırdım ama malesef dolar yüksek şuan ve birikimim yok.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 11, 2018, 09:58:25 AM

Neo 17 dolara düşmüş.Nereden nereye düşmez dedikçe çakılıyor.180 dolarları görmüştü bir ara.Elinde yüklü olanlar için durum üzücü.Nereye gidecek bu piyas hala belirsiz.Düştükçe düşüyor.Şuradan alınır diyecek sözümüz bile kalmadı.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 11, 2018, 11:49:34 AM

Neo 17 dolara düşmüş.Nereden nereye düşmez dedikçe çakılıyor.180 dolarları görmüştü bir ara.Elinde yüklü olanlar için durum üzücü.Nereye gidecek bu piyas hala belirsiz.Düştükçe düşüyor.Şuradan alınır diyecek sözümüz bile kalmadı.

Şuan 17-18 $ civarı ama globalde de beklenti 12 $ civarlarına dokunması, yüksek fiyatlardan almışlığım var. Satıp tekrar alsam güzel miktar artırabilirdim. Ama işte insan bu kadar aşağı geleceğini tahmin edemiyorum. Bir miktar daha almak istiyorum ama en dibi görüp, yükselişe geçtikten sonra giricem.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 11, 2018, 02:50:41 PM

Çin zaten dünyanın tepesine oturmaya niyetli ve bu konuda da çok kararlı adımlar atıyorlar. Neo da bundan nasiplenecek tabi ki neoyu çok iyi günler bekliyor.

OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
August 11, 2018, 03:11:56 PM

NEO hep en fazla düşenlerin başında geliyor nedense top 100 de en çok değer kaybeden NEO, Önce 30$ gelebilir sonra 20$ şimdide 10$ konuşuluyor yakında 1$ derlerse şaşırmam. halen de Yok boğada şöyle olur böyle olur diyeler var allah akıl fikir versin.
karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
August 11, 2018, 03:13:05 PM

Neo bir zamanlar sahibi olduğum yanlış zamanda sattığım piyasanın kaliteli coinlerinden biri, halen takipteyim son zamanlarda aşırı değer kaybetti ama en geç yeni yıl itibariyle kendini toplayacağını düşünüyorum kesinlikle yatırım yapılabilir.

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 11, 2018, 03:37:06 PM

Ayrılabilirliği getirirlerse çok iyi olucak neo için çok büyük sıkıntı yaratıyor bu tam sayı olması neo'yu millet gönderim yapamıyor küsüratlar birde şu dönemlerde alım fırsatı gibi görüyorum çok iyi eridi neonun fiyatı umarım biraz daha erirde karımız daha artar. kademeli alım yapıyorum her zaman en iyisi budur birden toplamayın ytdddd.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 13, 2018, 10:43:55 PM

neo erimeye devam ediyor.adamlar geliştirmeye devam ediyor lakin her alt gibi düşüşten etkileniyor.düşüşün son demleri gibi geliyor artık.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 13, 2018, 11:03:42 PM

neo erimeye devam ediyor.adamlar geliştirmeye devam ediyor lakin her alt gibi düşüşten etkileniyor.düşüşün son demleri gibi geliyor artık.

böyle devam ederse 10 dolara kadar düşer bu. neodan zararım çok fazla eminim bir çoğunuzunda öyledir. sat sat bitiremediler resmen.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 14, 2018, 01:05:35 AM

NEO içinde 3.0 falan kâr etmedi valla ortalık toz dumandan göz gözü görmüyor. Sınırsız düşüşe doğru yol alıyoruz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 14, 2018, 05:06:58 AM

Neo 3.0 dolar demek istediler sanırım Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 14, 2018, 07:20:47 AM

Bu fiyatlardan neo bedava ama sadece neo degil hepsi bedava ve bu yuzden alacak coin secmek cok zor.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 14, 2018, 09:37:43 AM

Bu konu açıldığı gün (2 ay önce) fiyatı 50 dolar civarı idi şuanda 15 dolar %80 erimiş dilerim kimse bu gibi konulara bakıp almamıştır zira %80 zararda olduğunu hatırlatmak istiyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
August 16, 2018, 10:19:24 PM

aga neo/ether paritesi şu an diplerde ya ethereum yüksek ya neo çok düşük diyerek dün alım yaptım, satoshi olarak da düşük, geçen yıl "çin bilmem neyi yasaklıyor" muhabbetindeyken çakıldığı seviyelere geldi dolar olarak...
yağ var un var "ee ne duruyorsun" ne yapayım? HELVAAA YAPSANAA HELVAAA YAPSANAA

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
tasadar
Full Member

Activity: 284
Merit: 100

View Profile
August 16, 2018, 10:57:55 PM

yerelde bu kadar neo konuşulunca kıllandım valla, satsam mı ne  Huh
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 16, 2018, 11:22:29 PM

NEO, inandığım coinlerden bir tanesi. Teknolojisi, altyapısı, işlem hızı ve coin değerlenmesi hep yatırımcısına kazandırmış bir coin ancak şu an piyasalardaki ölü toprağından o da nasibini almış durumda. Halbuki, başarılı bir coin olmasın rağmen bu kadar düşmesi de düşündürücü. Kısa zamanda olmasa da piyasanın toparlanması ile birlikte NEO'nun da uçacağını düşünüyorum (YTD). Herkese bol kazançlar
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 16, 2018, 11:28:41 PM

Bi gelsede neo dan bi uçuş görsek ama aslında şuan getirmeleride mantıksız olur çünkü piyasa berbat ötesi tam boğaya denk getirmeliler bu güncellemeyi o zaman kendini katlaya katlaya bi hal olur neo çok iyi olur
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: