Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:48:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Herkes muhalif vs seçim sonuçları  (Read 106 times)
ydnkkyy (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 06, 2018, 08:33:50 PM

Çevremdeki herkes muhalif işin harı yani iç Anadolu’da Kayseri’de yaşıyor olmam. Üstüne üstelik Yozgat’ın bir köyündenim. Köyümde %65 CHP  çıkıyor çok gariptir. Çevredekilere bakıyorum %99 filan muhalif. Sosyal medya desen yine öyle. Burası keza yine öyle. Seçim sonucuna bakıyorum %52 Ak parti. Biz başka bir dünyada mo yaşıyoruz ben anlamıyorum bu işi biri bana açıklasın
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 06, 2018, 08:48:52 PM

sessiz bir çoğunluk var. Konuşmayan, fikir beyan etmeyen, her iki tarafı da eleştirmeyen. işte seçim sonuçlarını onlar belirliyor. O yüzden çok düşünmemek gerekiyor.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
July 06, 2018, 08:59:46 PM

Birilerinin sesi çok yuksek çıkıyorsa; he he dogrusun deyip geçiyorlardır.
Sandıkta bildigini okuyorlardır.

öyle zaten tartışmaya giren kısmı çok küçük bir kısmı. Ondandır her seçimde bu kesimi dikkate almayan muhalefet kendi kendini gaza getiriyor.
Hatta işi abartıp sayımlar yapılırken bile yanlış bilgi veriyorlar insanlara.
ydnkkyy (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 06, 2018, 09:04:29 PM

24 yaşında adamım daha 5 6 seçime anca katıldım ama dediğim gibi İç Anadolu olmasa anlayacağım bu durumu ama Kayseri’de %65-70 gibi bir rakam çıkıyor senelerdir. Ben çevremi yanlış mı seçtim yani bu çevre toplumu yansıtmıyor mu onu sorguluyorum o yüzden dedim biz başka dünyada mı yaşıyoruz diye
barbarsakba
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

View Profile
July 06, 2018, 09:08:17 PM

Bu hep böyle olucak Cheesy bence...
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 07, 2018, 01:15:25 PM

24 yaşında adamım daha 5 6 seçime anca katıldım ama dediğim gibi İç Anadolu olmasa anlayacağım bu durumu ama Kayseri’de %65-70 gibi bir rakam çıkıyor senelerdir. Ben çevremi yanlış mı seçtim yani bu çevre toplumu yansıtmıyor mu onu sorguluyorum o yüzden dedim biz başka dünyada mı yaşıyoruz diye

bizim çevremiz de bizim gibi düşünen insanlar. Bizim gibi konuşan insanlar. Hani derler ya "bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim" tam olarak öyle. Hele son dönemlerde daha da fazla kutuplaştırıldık. Tepedekiler kavga ederken bizler ayrıştık.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: