Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:32:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Open platform SWAP bilgilendirme.  (Read 114 times)
Komorhan (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
July 06, 2018, 08:49:28 PM

Ben airdrop tan gelince satmıştım. Ama bana mail geldi. Elinde olanlar detayını inceleyebilir. Detay;

2: 1 Bonus için ilk Token Takas enstantanesi için kaydolan herkese tebrikler! Tam ikramiye hak kazanabilmek için, Ağustos ayının sonunda gerçekleşecek yeni OPEN Chain Token setinin düzenlenmesi sırasında kaydettiğiniz adreste jetonlarınızı tutmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, büyük enstantane olayları arasında rastgele anlık görüntüler olacak, bu da uzun vadeli sahiplerimizi izlemek ve ödüllendirmek için volatilite sorunlarını ele alıyor.

Lütfen bunun tek seferlik bir etkinlik olmadığını unutmayın, bu nedenle ilk anlık görüntüden önce kaydolma şansınız olmadığında endişelenmenize gerek yoktur. Sonraki iki dağıtımdan sonra 1.75: 1 ve 1.5: 1'lik bonus miktarlarında takip eden fotoğraflar çekeceğiz. 1.75: 1 bonus takas kaydı yakında gerçekleşecek ve son tarih de ilan edilecek. 2: 1 jeton takası için önceden kaydolduysanız, ilk anlık görüntüden bu yana daha fazla OPEN jetonu satın almış olmanız durumunda, yalnızca gelecek olanlara kaydolmanız gerekir. Bu ek OPEN tokenları 1.75: 1 jeton takas bonusu alacaktır.

Daha önce OPEN'i tutmaya başladığınızın, alacağınız bonusun daha büyük olduğunu not etmek önemlidir. Yaklaşan anlık görüntülerden herhangi birine kaydolmayanlar yine de 1: 1 jeton takası alacaktır; Ancak, çekimler için kayıt yaptıran ve takas işlemini Ağustos ayında yapanlar gibi bir bonus almayacaklar.

Bu jeton takası, muhteşem topluluğumuzu ödüllendirmek için tasarlanmış yüksek seviyeli bir programdı ve bugün olduğumuz yere gitmemizi desteklediğin için teşekkür ederim. Ağustos sonunda AÇMA Zinciri token için yeni bir Token Sözleşmesi düzenleyeceğiz. Bu, mevcut OPEN Platform belirteci ile değiştirilecek yeni belirtecidir. Tüm OPEN İskeleleri ve Ethereum'da bulunan diğer özellikler bu yeni OPEN Chain token tarafından desteklenecektir.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
July 06, 2018, 11:34:58 PM

Bana geldi. Değeri anlık değeri 22$. aylarca puan toplatmıştı. Vere vere 22$ lık token vermesi gözümde değersizleştirdi kendisini. Ne kadar değerlenilir bilmiyorum ama bir süre tutacağım. SWAP falan da hikaye. Amaçları kendiler satana kadar milletin tokenleri satmaması.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 07, 2018, 10:02:13 AM

15 dolarda bana gelmiş.Kısacası ne yapacğaız cüzdanda mı tutacağız diğer dağıtımlar gelene kadar.swap falan demiş ama heralde amaç sadece cüzdanda tutmaya yönelik.Bir değişim falan olmayacak galiba.15 doların değişimi ile uğraşılmaz gas oranı zaten yüksek.
Komorhan (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
July 07, 2018, 10:18:11 AM

Bana yaklaşık 800 civar gelmişti 70 dolar bandın da satmıştım
Pages: [1]
  Print  

Jump to: