Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:28:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitrexx coinmarketcap vb girememe problemi.  (Read 106 times)
valek55 (OP)
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
July 08, 2018, 12:20:03 AM

Arkadaşlar akşam üzeri saat 11 den sonra ne olduysa rahatlıkla girebildiğim bitrexx kucoin coinmarketcap vb sitelere giremez oldum.

Norton dns kullanıyordum bu zamana kadar hiçbir sorun yoktu.

Mozilla.org a bile giremiyorum...

Bütün dnsleri denesim dnsleri sıfırladım. chrome u silip tekrar yükledim ama ne yaptıysam olmadı Sad

Norton google open dns leri kullanarak bitrexx bitcointalk kucoin falan girmekde sorun yaşayanlar var mı benim gibi ?

Saatlerdir uğraşıyorum kafayı yedim sorun bende mi yoksa herkesdemi genel bir engelleme mi yaptılar acaba ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bende vpn var ama vpn ile hiçbir zaman bitrexx gibi borsalara giriş yapmadım bilerek ne olur ne olmaz diye.

Sen bu zamana kadar türkiyeden giriyordun şimdi falanca yerden giriosun deyip çekme taleplerinde bir ton şey istemeleriyle uğraşmak istemedim.

Purevpn gibi vpn kullanarak giriş yapan oldu bu borsalara aranızda bir sıkıntı çıkıyor mu ?

Pages: [1]
  Print  

Jump to: