Bitcoin Forum
June 24, 2024, 07:10:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Trendinin Hızlı Düşüşü  (Read 407 times)
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
July 08, 2018, 10:14:50 AM

Merit sistemiyle beraber foruma olan ilgi azaldı. Kripto trendine gelirsek; spekülatif hareketler, global değişimler, balinaların doymak bilmemesi vs. Ilgiyi azalttı diye düşünüyorum.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 08, 2018, 10:42:09 AM

2017 de parayı vuranlar dahada uğramaz oldu buralara, bizim gibi eldekini değerlendiremeyenler hala 3-5 krş bounty alıp zararı telafi edeyim diye dolanıyor ama bende zararı kurtardığım an çıkacağım dahada uğramam zati
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
July 08, 2018, 10:49:19 AM

İstatistikler forumdan değil twitterdan alınmış, twitterda bakarak trend belirlenmez diyenler tekrar düşünsün.
Son bir haftadır paylaşımlar tekrar artmaya başladı.

https://coinheat.co/global
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
July 08, 2018, 12:53:11 PM

bence ameriga kendi koinini çıkarıp dolara baglayacak koinlerin cogu çop olacak kendimizi kandırıyoruz gibime geliyor.

Dikkat : Komplo teorisi içerir.
Hocam Japon Rus bildiğiniz coinlerin altından ameriga çıkarsa sakın şaşırmayın.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
July 08, 2018, 01:04:07 PM

herkes düşüş düşüş derken piyasa gidiyor arkadaş bu nasıl düşüştür diye kendinize soruyor musunuz acabA? çünki gerçekten giden bir piyasa var!

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Oyali
Newbie
*

Activity: 108
Merit: 0

View Profile
July 08, 2018, 01:05:18 PM

İstatistikler forumdan değil twitterdan alınmış, twitterda bakarak trend belirlenmez diyenler tekrar düşünsün.
Son bir haftadır paylaşımlar tekrar artmaya başladı.

https://coinheat.co/global

Guzel bir grafik olmus, fakat kripto piyasasina daha genis bir pencereden bakmak daha dogru sonuclar verir diye dusunuyorum. Genel anlamda fiyatlarin durumuna bakildiginda her piyasada olacagi gibi kripto piyasasinda da dususler olabiliyor.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 08, 2018, 01:17:51 PM

Bounty hunterlar için gayet güzel haber bence. Bunların içinde parayı bulup işlerden elini eteğini çekenler de vardır bir hayli. Ben bu piyasanın tadını alanın dönemsel çıkışlar dışında kopamayacağına inanıyorum. Yarın birgün bitcoin 10-12 bandına otursun izle o zaman sen cümbüşü.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
July 08, 2018, 02:52:28 PM

bence ameriga kendi koinini çıkarıp dolara baglayacak koinlerin cogu çop olacak kendimizi kandırıyoruz gibime geliyor.

bu kadar adam trilyoner olamayacagına göre eninde sonunda bu olacak zaten.
burda soru şu;Ne zaman??
ben umuyorum ki en az 1,5-2 sene daha devam etsin ki bana göre bu bile iyimser bir tahmin.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
July 08, 2018, 04:15:56 PM

bizim enviac dan ceo necmettinin multi hesaplarını lauda eline verdi diye düşmüştür post sayısı başka şeyden değil   Tongue
insanlar ticaretin lik kuralının düşerken alıp yükselirken satmak olduğunu bir türlü kavrayamadı. aslen şu anda olan bu.

ula banlanan hesaplar neco'nun değil adam keyif sigarasini yakiyo  Cool 3-4 ay geçti hala banlanan kisinin valley365 olduğunu anlamadiniz skdndsndjsjdd
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 08, 2018, 04:57:51 PM

bunların hepsi geçici. ralliye bakar. hatta o grafikteki günlük yazılan post sayısı gelecekte rekor sayılara geçecektir. çünkü foruma üye sayısının artmasında bountyler olduğu kadar bitcoin fiyatı da etkili oluyor. hızlı düşüş yok olup gideceği anlamına da gelmiyor. rahat olun.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 08, 2018, 06:26:01 PM

Post başına stake veren ödüllerin sayısı azalmıştır, şaka bir yana ben de merit sisteminin ve birazda piyasanın bunu etkilediğini düşünüyorum.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 08, 2018, 06:36:15 PM

Hem bitcoin ve diğer altcoinlerin düşüşü nedeniyle insanların ilgisi azaldı tabi post sayısının bununla bağlantısı olmasının yanında başka nedenlerde etkili olduğunu düşünüyorum

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 08, 2018, 06:57:55 PM

yaz ayında olmamız ve ayı sezonu tabii ki insanları epey yıldırmış durumda. yıl sonuna doğru bitcoin fiyatında çift haneler görüneceğini tahmin ediyorum bu da ilgiyi tekrar arttıracaktır.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 08, 2018, 07:00:28 PM

Bu veriyi nereden aldın güvenilir kaynak mı bilemiyorum ama ekim ayıyla karşılaştırmak hata olur o zamanlar btc sürekli yükseliyordu doğal olarak insanlar kar ediyor hislerini paylaşıyordu ama şimdi sürekli düşüş yaşayan bir piyasadayız çoğu insandan portföyüne bile bakmazken hesaplarına girip post atmalarını beklemek de tuhaf olurdu onlar şu an pusuda bekliyor sen boğada gör şenliği  Cheesy
Betfair (OP)
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 08, 2018, 09:58:41 PM

Bu veriyi nereden aldın güvenilir kaynak mı bilemiyorum ama ekim ayıyla karşılaştırmak hata olur o zamanlar btc sürekli yükseliyordu doğal olarak insanlar kar ediyor hislerini paylaşıyordu ama şimdi sürekli düşüş yaşayan bir piyasadayız çoğu insandan portföyüne bile bakmazken hesaplarına girip post atmalarını beklemek de tuhaf olurdu onlar şu an pusuda bekliyor sen boğada gör şenliği  Cheesy
ilk sayfada paylaştım kaynağı.Boğa gelsede hepimizi bi sitse diye heyecanla bekliyoruz Smiley bakalım dediğiniz gibi olucak ve yükselişe geçicez umarım boğanın boynuzlarında.
@scambuster
Full Member

Activity: 137

View Profile
July 08, 2018, 09:59:23 PM

Bu piyasada ödül için zorunlu olarak yazmak dışında kimsenin pekte bir mesaj atası gelmiyor ayrıca eskiden Bitcoin 20 bin olur mu diye bir konu açılırdı ve insanlar sayfalarca onun altında konuşurdu.. Şimdi öyle bir şey yok.
ricciolone
Full Member

Activity: 158

View Profile WWW
July 08, 2018, 10:09:26 PM

Bu piyasada ödül için zorunlu olarak yazmak dışında kimsenin pekte bir mesaj atası gelmiyor ayrıca eskiden Bitcoin 20 bin olur mu diye bir konu açılırdı ve insanlar sayfalarca onun altında konuşurdu.. Şimdi öyle bir şey yok.

Hadi onu geçtim lan ödülelr için bu kadar mesaj atan insan varken nasıl oldu da atılan post sayısı bu kadar düştü? Kimsenin keyfi yok demekki
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 08, 2018, 10:29:42 PM

Kripto paraların düşüşü bi nevi iyi, coinlerini bozdurmak istemeyen sağlam bi taban oluşmuş olur. Eskisi gibi yükseleceğini düşünüyorum.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Betfair (OP)
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
July 08, 2018, 10:32:20 PM

Hadi onu geçtim lan ödülelr için bu kadar mesaj atan insan varken nasıl oldu da atılan post sayısı bu kadar düştü? Kimsenin keyfi yok demekki
Peki post sayısı düşmesine rağmen bounty miktarları artması gerekirken daha da düşüyor ona ne demeli? günde 50 bin post atılan yerde aylık 1000-1500$ lık bounty alırdı full member şimdi ise 5000 post atılıyor ama full memberları kampanyalara almıyorlar bile.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
July 08, 2018, 11:16:26 PM

Hızlı düşüşün engellenmesi için güzel haberlere ihtiyacımız var maalesef. Haber manşetlerinde bitcoin ön plana çıktığı zamanlarda bayağı iyi yükselmişti bitcoin, çoğu kişi de bu haberler yüzünden bitcoini keşfetti.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: