Bitcoin Forum
May 28, 2024, 12:29:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Reis reis dediniz 18 bin 632 kişinin ihraç edildi  (Read 413 times)
mkixmax (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
July 08, 2018, 08:57:49 AM

Reis reis dediniz 18 bin 632 kişinin ihraç edildi.  Takke düştü kel göründü. Seçim bitti reis yaptı yapacağını emniyet mensubu arkadaşlar EMNİYET'TEN 8 BİN 899 İHRAÇ  aileniz için üzüldüm
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
July 08, 2018, 10:07:53 AM

Bir çok masum insan hayatını kaybetti. diğer tarafta insanlar hayatını kaybetmiş siz gidip terör örgütü mensubunun işsiz kalmasına üzülüyorsunuz. Nasıl bir kafa bu? Bu atılanların hiç biri masum değildir. Acımayın teröristlere.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 08, 2018, 10:31:45 AM

terör estirdikleri aşikar, fakat o terör örgütünü ülkede bu kadar etkili hale getirip elele veren senelerce kim?

1881 - 193∞
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 08, 2018, 10:48:26 AM

Durduk yere ihraç edilmiyor suçları varsa edilecek tabi. Ailelerine bende üzülüyorum ama ne yapılabilir ki suçluysa. İçlerinde masum olanlar varsa umarım ortaya çıkar ve aklanır önemli olan o
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 08, 2018, 12:17:02 PM
Merited by EFS (3)

İhraç edilenlerin sayısı bildiğim kadarıyla 130bin kişiye ulaştı. Ben bu adamlara doğrudan terörist demem, diyemem.
Bu insanlara terörist demeden önce geçmişimizde yaşanan hukuksuz Ergenekon ve Balyoz operasyonlarını düşünün. Zamanında kahraman askerlerimize de terörist demişlerdi.

Hangi sebeplerden ötürü görevden alındıklarını bir araştırın. bylock mu? bank asya mı? yıllarca işsiz kaldıktan sonra cemaat dershanelerinde cemaat hastanelerinde görev yaptıkları için mi? veya ismi fetöcü diye geçen birisine para gönderdiği için mi?

sadece bylocku kanıt olarak sundular ve aylar sonra mor beyin ortaya çıktı. Sizde bu bylock ile alakası olmayan bu programlardan birisini telefonunuza kurmuş olabilirdiniz. Sizde mi terörist olacaktınız? Benim bu şekilde görevden alınan bir çok arkadaşım var. Aylarca neler çektiğini ben bilirim.

bank asya terör örgütüne destek veren bir banka ise neden bu 2013 yılından sonra bu banka kapatılmadı? devlet yoksa insanlara kumpas mı kurdu? bakalım bu bankayı kim kullanacak kullananları bizde görevden alırız mı dediler? neden 2016 yılına kadar bekledi?

Bu dershanelerde hastanelerde çalışan insanların hepsi terörist miydi? yıllarca işsiz kalan öğretmenler işsizlikten burada çalıştılar diye terörist mi oldular?
Bu dershanelere, hastanelere ödenek verenler, destek verenler kimlerdi? Önce araştırılması gereken onlar.

Fetöcü emliyet müdürlerini o göreve atayan kimdi? Önce onlar araştırılsın.

Fetöcü savcıları, hakimleri destekleyenler kimdi? önce onlar araştırılsın.

İçlerinde fetö yanlısı var. Yok değil. Fetöcüleri yakalayabilmek için çok daha fazla kuru yakıldı orada. Aileleri kendileri en ağır hakaretlere maruz kaldı.

Ha bu arada FETÖ borsalarına ne oldu? Şamil Tayyar aylarca uğraştı siz bu garibanlarla uğraşırken asıl fetöcüler milyonu basıp aklanıyorlar diyerek. harbi ne oldu o fetö borsalarına araştırılmadı bile. Çünkü asıl fetöcülerin birileri ile bağlantısı var. Birbirini kollamaya devam ediyorlar. Zaten Fetöcü mü kaldı ülkede kaçtılar para içinde yüzüyorlar.

Siz bari KHK ile her görevden alınana terörist gözüyle bakmayın.
mkixmax (OP)
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
July 08, 2018, 12:24:25 PM

İhraç edilenlerin sayısı bildiğim kadarıyla 130bin kişiye ulaştı. Ben bu adamlara doğrudan terörist demem, diyemem.
Bu insanlara terörist demeden önce geçmişimizde yaşanan hukuksuz Ergenekon ve Balyoz operasyonlarını düşünün. Zamanında kahraman askerlerimize de terörist demişlerdi.

Hangi sebeplerden ötürü görevden alındıklarını bir araştırın. bylock mu? bank asya mı? yıllarca işsiz kaldıktan sonra cemaat dershanelerinde cemaat hastanelerinde görev yaptıkları için mi? veya ismi fetöcü diye geçen birisine para gönderdiği için mi?

sadece bylocku kanıt olarak sundular ve aylar sonra mor beyin ortaya çıktı. Sizde bu bylock ile alakası olmayan bu programlardan birisini telefonunuza kurmuş olabilirdiniz. Sizde mi terörist olacaktınız? Benim bu şekilde görevden alınan bir çok arkadaşım var. Aylarca neler çektiğini ben bilirim.

bank asya terör örgütüne destek veren bir banka ise neden bu 2013 yılından sonra bu banka kapatılmadı? devlet yoksa insanlara kumpas mı kurdu? bakalım bu bankayı kim kullanacak kullananları bizde görevden alırız mı dediler? neden 2016 yılına kadar bekledi?

Bu dershanelerde hastanelerde çalışan insanların hepsi terörist miydi? yıllarca işsiz kalan öğretmenler işsizlikten burada çalıştılar diye terörist mi oldular?
Bu dershanelere, hastanelere ödenek verenler, destek verenler kimlerdi? Önce araştırılması gereken onlar.

Fetöcü emliyet müdürlerini o göreve atayan kimdi? Önce onlar araştırılsın.

Fetöcü savcıları, hakimleri destekleyenler kimdi? önce onlar araştırılsın.

İçlerinde fetö yanlısı var. Yok değil. Fetöcüleri yakalayabilmek için çok daha fazla kuru yakıldı orada. Aileleri kendileri en ağır hakaretlere maruz kaldı.

Ha bu arada FETÖ borsalarına ne oldu? Şamil Tayyar aylarca uğraştı siz bu garibanlarla uğraşırken asıl fetöcüler milyonu basıp aklanıyorlar diyerek. harbi ne oldu o fetö borsalarına araştırılmadı bile. Çünkü asıl fetöcülerin birileri ile bağlantısı var. Birbirini kollamaya devam ediyorlar. Zaten Fetöcü mü kaldı ülkede kaçtılar para içinde yüzüyorlar.

Siz bari KHK ile her görevden alınana terörist gözüyle bakmayın.

Elinize kolunuza aklınıza sağlık.  Çok güzel özetlemişsiniz  tşk
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 08, 2018, 01:12:48 PM

dün dostumuzdu, bu ülkenin akıncılarıydı. Türklüğü ve müslümanlığı dünyaya anlatıyorlardı. Bu gün düşmanımız oldular terörist oldular. Belli mi olur yarın terkar dostumuz olurlar.

PKK'nın dost aponun sayın üstüne önder yapıldığı ülkemde her şey mümkün.
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
July 08, 2018, 10:30:21 PM

İnsanlarımız akılanmıyor arkadaşım. O ihraç edilenleri büyük bir çoğunluğu gene seçimde oylarını reslerine kullandı ihraç oldular ama sonraki seçimde gene desteklerler reislerini. Anlamıyorlar bir türlü.
khasank
Sr. Member

Merit: 281

View Profile
July 08, 2018, 11:56:46 PM

Durduk yere ihraç edilmiyor suçları varsa edilecek tabi. Ailelerine bende üzülüyorum ama ne yapılabilir ki suçluysa. İçlerinde masum olanlar varsa umarım ortaya çıkar ve aklanır önemli olan o

Tam da durduk yere ihraç ediliyorlar. "Kurum kararı/sosyal medya" bunlar nedir ? Keyfi olarak insanları işten attıkları yetmiyor hayatlarını karartıyorlar. Mahkemeler niye var ?
ahmedibircan1
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 09, 2018, 12:18:45 AM

Hitler öldükten sonra almanya komünizmi temizlemek için 50binden fazla çalışanı ihraç etmişti buda ona benzetilebilir bence
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
July 09, 2018, 12:32:18 AM

İhraç edilenlerin içinde çok kişinin  masum olma ihtimallerinin yüksek olduğu düşünüyorum çünkü bu dönemde çevremde suçsuz olup ufak tefek şeylerden suçlanıp ihraç edilenler oldu Allah suçu olmayanlara sabır nasip versin !
Spack17
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 273

View Profile
July 10, 2018, 12:20:38 PM

Bunların içinde reise oy verenler şu an ne de düşünüyor acaba cidden merak ediyorum  Grin Yapacak bir şey yok artık herkes her şeye katlanacak mecbur
salfogox
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 10, 2018, 01:41:37 PM

fetö algısı şuan iktidarı ayakta tutan olgulardan biri. ben şahsen bunca insanın hepsinin suçlu olduğunu inanmıyorum.
gileri
Sr. Member

View Profile
July 10, 2018, 02:35:09 PM

fetö algısı şuan iktidarı ayakta tutan olgulardan biri. ben şahsen bunca insanın hepsinin suçlu olduğunu inanmıyorum.

Sadece fetö değil ayrıştırma ve düşmanlaştırma iktidar partisini ayakta tutan unsurlar. artık en basit olayda bile doğrudan insanlar terörist olarak gösteriliyor. Buradan da kemik kadrosu birbirine daha fazla kenetleniyor.
ogzramiz
Newbie
*

Activity: 74

View Profile
July 10, 2018, 03:15:14 PM

ihraçlar çok garip bir şekilde yapılıyor. birileri sizi işinizden ediyor, sonra mahkemen yapılıyor yani resmen yargısız infaz. fetöyü savunduğum falan yok ama benim bildiğim önce yargılama yapılır. daha adil bir ortamda yargılama, hapis ve ihraç yapılabilmesi için ohal bir an önce kalkmalıdır. gerçi artık ohal kalksa da değişen bir şey olmayacak gibi...
iotic
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
July 10, 2018, 04:39:56 PM

Arada olan gunahsizlara oluyor. Kurunun yaninda yas da gidiyor
sagogo1
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 11, 2018, 08:33:13 PM

İhraçlar resmen gerekli gereksiz kanıtlı kanıtsız göze batan her insana uygulanıyor çok yazık..
Resmen ikinci ergenekon olayı yaşanıyor.
tommyss
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:24:27 PM

Umarım bu ihraç edilenlerin tamamı gerçek suçlulardır. Yoksa gerçekten onca insanın hakkı ödenmez. Allah, yolundan şaşmayanların yardımcısı olsun.

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 12, 2018, 08:10:38 AM

Atılanların hepsi FETÖ'nün ne olduğu belli olduktan sonra hala bir şekilde ilişkilerini sürdürmüş insanlar.
Evet belki darbeden haberleri olanlar bile yoktu aralarında tamam ama ilişiklerini kesmeleri gerekirdi.

gileri
Sr. Member

View Profile
July 12, 2018, 08:25:12 AM

Atılanların hepsi FETÖ'nün ne olduğu belli olduktan sonra hala bir şekilde ilişkilerini sürdürmüş insanlar.
Evet belki darbeden haberleri olanlar bile yoktu aralarında tamam ama ilişiklerini kesmeleri gerekirdi.

Hepsi FETÖ ile ilişkisi olan insanlar mı? ihraç edilenlerden aylar sonra hata olduğunu anladıkları yığınla insan görevine geri döndü onlarda mı fetö ile alakalıydı? Gözünüzü seveyim siz bari bodoslama fetöcü diye yaftalamayın insanları.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: