Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:44:25 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Samsung,kullanılmış telefonlarla Bitcoin madenciliği yapabilen bir sistem üretti  (Read 163 times)
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 07:01:54 AM

dorumda daha öncelerden de aynı konu açılmıştı. telefola yapılan madencilikte kar oranları çok düşük hatta hiç yok boşuna telefonları heba etmenin de anlamı yok belki ilerleyen zamanlarda  dahada gelişirse o zaman olabilir.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 09, 2018, 08:09:26 AM

samsung da sinekten yağ çıkartıyor. asic cihazların kasıp kavurduğu btc madencilik piyasasında bir telefonla ne kadar verimli madencilik yapılabilir tartışılır bana göre
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
July 09, 2018, 12:16:48 PM

Vallahi on numara fikir olduğunu düşünüyorum bildiğiniz gibi son zamanlarda herkesin dilinde mining kelimesi var ve bunun maliyetleri bilgisayar ile oldukça yüksek.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
July 09, 2018, 12:17:05 PM

Ben de uzun bir süre mining işini düşünen biri olarak en sonunda vazgeçip normal trade ve hold a devam ettim fakat bu kadar ucuza iş çözülür ise neden olmasın.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
July 09, 2018, 05:50:53 PM

Etn ile mobil madencilik yaptım 2 ayda 5 dolar kazanabildim Smiley 5adet S5 hurdası bile bizde 1500 tl yapar kaldıki parasını en iyi ihtimal 1 yılda cıkartır ve bunun için 1 yıl kimse uğraşmaz 5 tane telefon bulup bana göre yararsız bir iş yapmışlar. Belki bir gün 1 telefonla ayda 100 dolarlık btc kazan sistem yapabilirseler ki imkansız gibi o zaman çığır açarlar.
Delimelibeli
Jr. Member
*

Activity: 80

View Profile
July 09, 2018, 06:12:04 PM

Bu zor bi sistem değil, her markanın kullanması gereken bi yöntem aslına bakarsak. Bunu lego gibi düşünürseniz asıl mantığı anlarsınız
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 10:32:53 PM

Kripto madencileri için önemli bir haber, eğer yapılan yatırım hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyor ise çok ciddi taleplerle karşılaşa bilir samsung. Mobil cihazlardan böyle bir beklenti vardı.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
July 10, 2018, 08:27:57 AM

Elektrik parasından ziyade ne kazanırsınız o önemli. Bence çok birşey bırakmaz yani uğraşınıza değmez. Zaten birde millet bunu yapmak için 2. El belli bir model mi alacak, işte o hiç olmaz. Hadi şunu deselerdi anlardım, andrroid için bir yazılım yaptık, indirin madencilik yapın , böylesi daha makul bence.

kokhasan
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 10, 2018, 08:50:21 AM

Ben bile şimdiden ikinci el satılık telefonlara bakmaya başladım. Talep yoğun şekilde arttığında fiyatlar sıfır telefon fiyatlarına yaklaşır diye düşünüyorum.

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
July 10, 2018, 01:40:10 PM

Geçen sene bu aylarda madencilik çok karlıykende aynı haberler çıkmıştı. 1 sene geçti hala ne madencilik yazılımı var, ne bi görüntü, benchmark, kanıt vs.. Reklamdan başka bişey değil.
kardil
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile WWW
July 10, 2018, 01:52:58 PM

Zaten izinsiz mining yapanlarla balımız belada Samsung da onlara yol gösteriyor. Kodlar açık kaynak olacak ve bence bu işlerden biraz olsun anlayan herkes izinsiz mining için şansını deneyecek
semimall
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
July 10, 2018, 01:57:54 PM

daha önce üretimi durmuş ve pazarı ölme noktasında olan play station 2'ler ile madencilik yapılabilen bir sistem kurulmuştu ve yüzde 35 daha ucuza mal olmuştu. şimdi bu haberi duymak çok da şaşırtmadı.
defterdar888
Jr. Member
*

Activity: 40

View Profile
July 10, 2018, 02:17:30 PM

İşlemciler için miner programlarını revize yapabilir ve işlemcileri birbirleri ile paralelleye bilirseniz neden çalışıp üretmesinler. Bu tür işlemler herzaman mümkün.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 10, 2018, 03:59:15 PM

Çok güzel bir dikir ama gelişip yaygınlaşması için biraz zaman gerekiyor. Mobil madenciliğin ileride çok güzel bir alternatif yöntem olacağını düşünüyorum maliyet problemi de zamanla aşılacaktır
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: