Bitcoin Forum
June 18, 2024, 10:56:17 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Nasıl bir ülke oldu lan burası. 2 çocuk daha kaçırılıp öldürüldü.  (Read 146 times)
Iamrobot (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 08, 2018, 03:35:23 PM

son günlerdeki Leyla ve Eylül'den sonra iki haber de Hatay ve Bitlis'ten geldi. Kayıp iki çocuğun daha cesedine ulaşıldı. Allah ailelere sabır versin. Allah anne babalara yardımcı olsun.

Nasıl bir ülke olduk böyle. daha öncede vardı da şimdi mi medya da yer bulmaya başladı bu olaylar. Yoksa yeni yeni mi arttı. Normal değil abi her gün kaçırılıp ve öldürülen çocuk haberi almamız.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-8-gundur-aranan-ufuk-tatardan-aci-haber-40890119
abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
July 08, 2018, 03:46:41 PM

ülkede artık tecavüz, çocuk kaçırma ve öldürme, fetö operasyonları ve zamdan başka haber duyamaz olduk.
orta doğu ülkesi yaptılar ülkemizi hayırlı uğurlu olsun.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
rickyrich45
Newbie
*

Activity: 80
Merit: 0

View Profile
July 08, 2018, 04:33:38 PM

ülkede ciddi oranda bir pedofili manyaklığı patlak verdi. pedofili'yi de geçtim insanlar intikam almak için insanların çocuklarına saldıracak kadar vicdansız ve cüretkar olamaya başladılar. bunlar büyük problemlerin habercisi.
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 08, 2018, 04:35:02 PM

idam diye yaygara koparılıyor haklı olarak ama bu daha büyük problemleri doğurur. Acilen Türkiye'nin bu tür problemlere bir çözüm oluşturmak gerekiyor. sonrasında daha da büyüyecek bu olaylar.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 08, 2018, 05:19:31 PM

2002'den beri ülkenin tek derdinin 'sikiş' olmasından kaynaklı patlak veren bir durum.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
July 08, 2018, 06:00:45 PM

Artık söyleyecek söz bulamıyorum. Nedir bu masum yavruların bu vahşi yaratıklardan çektikleri. İdam mı geliyor yoksa bu şerefsizlere ortaçağ işkenceleri mi yapılıyor ne olacaksa olsun gereken ceza verilsin artık. Yoksa halk kendi adaletini kendi sağlayacak.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 08, 2018, 06:20:32 PM

Bu iş idamla çözülecek bir iş değil hele ki yeni sistemde idam çok büyük tehlikedir
bzk01
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 09, 2018, 01:33:34 AM

Son zamanlarda artan bu olaylar bir tesadüften ibaret olmuş olabilirmi.
İster istemez benim aklıma HAARP diye birteknoloji geliyor.
Birden bu olayların artması düşündürücü.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 09, 2018, 12:28:45 PM

Son zamanlarda artan bu olaylar bir tesadüften ibaret olmuş olabilirmi.
İster istemez benim aklıma HAARP diye birteknoloji geliyor.
Birden bu olayların artması düşündürücü.

ülke olarak kafası sikişten başka bir şeye çalışmayan üstüne namus derdine düşmüş ama en büyük namussuzlukların ülkeye döndük bununda mı sebebini dış güçlere bağlayacaksınız.
elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
July 09, 2018, 01:36:59 PM

bıktım şu haberleri görmekten duymaktan nasıl bir millet olduk anlamıyorum vahşet dehşet aldı başını yürüdü bu nedir ya hayattan soğutuyorlar insanı Sad
aynalitarak
Newbie
*

Activity: 129

View Profile
July 09, 2018, 02:01:38 PM

bu ülke yaşanabilecek bir ülke olmaktan çıktı artık insan korkuyor tüm çocuklar bir şekilde tehlike altında bu ülkede çocuk dünyaya getirmek insanın gözünü korkutuyor
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
July 09, 2018, 02:22:11 PM

Çocuk sahibi aileler çok dikkatli yetiştirmeleri gerekiyor artık çocuklarını. Tanımadıklarıyla konuşmamaları gerekiyor, kaybolduklarını hissettiklerinde doğrudan en yakınlarındaki polis memurları veya askerlerin yanına gitmeleri gerekiyor. Cinsel istismar konusunda detaylı bilgi verilmesi gerekiyor.
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
July 10, 2018, 09:35:11 AM

ülke olmaktan çıktı desek daha doğru olur bu nedir ya bu gibi olayların neden önüne geçilemiyor neden bir çözüm bulunmuyorda öööyle izleniyor yazık insanın psikolojisini bozuyor bunlar
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 10, 2018, 12:18:36 PM

Artık bunlara bir çözüm bulunması lazım böyle giderse ülke karışacak birkaç yıla ve bu da diğer ülkelerin işine gelecek.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
July 10, 2018, 08:34:28 PM

Koskaca Turkiye Cumhuriyetinde küçücük cocuklar kaçırılıyor ve bu suça teşebbüs edenlere bu ülke caydırıcı olma acısından kanunlar çıkaramıyor bu işlere engel olamıyor yazık!
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
July 10, 2018, 08:55:05 PM

Bunlari yapabilen sahislara dogru caydiricilikta saglam cezalar verilmezse bunun gibi haberleri daha cok duyariz arkadaslar. Hukuk sistemimiz oldukca yetersiz.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
July 11, 2018, 05:44:57 AM

Bunlari yapabilen sahislara dogru caydiricilikta saglam cezalar verilmezse bunun gibi haberleri daha cok duyariz arkadaslar. Hukuk sistemimiz oldukca yetersiz.

Caydırıcı ceza verilse ne olacak ki millet sapık. İnsanların cinselliği bir tabu olarak görmesini sağlayan sözde bir ahlak düzeninde yaşarsan daha çok çocuk, kadın, hayvan , damacana tecavüze uğrar bu ülkede. Zihniyetin değişmesi için eğitim şart.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
bzk01
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 11, 2018, 06:56:01 AM

Caydırıcı ceza verilse ne olacak ki millet sapık. İnsanların cinselliği bir tabu olarak görmesini sağlayan sözde bir ahlak düzeninde yaşarsan daha çok çocuk, kadın, hayvan , damacana tecavüze uğrar bu ülkede. Zihniyetin değişmesi için eğitim şart.

Zihniyetin değişmesi için eğitim şart. demişsiniz. evet egitim herkonuda sart ve sunu bılmenı ısterımkı egıtım konusunda son 100 yılın eniyi durumunda ulke. verılen egıtımın kalıtesi degil tabiKİ ama caydırıcı cezalar olmadıgı surece bu serfsizlik son bulmuyacak gibi görünüyor.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 11, 2018, 10:24:00 AM

Zihniyetin değişmesi için eğitim şart. demişsiniz. evet egitim herkonuda sart ve sunu bılmenı ısterımkı egıtım konusunda son 100 yılın eniyi durumunda ulke. verılen egıtımın kalıtesi degil tabiKİ ama caydırıcı cezalar olmadıgı surece bu serfsizlik son bulmuyacak gibi görünüyor.

hocam eğitim son 100 yılın en iyi durumunda demişsinizde neyin eğitimi veriliyor da son 100 yılın en iyi eğitimi demişsin?
ahlaki eğitim diye bir şey yok.
matematik, fen bilimleri gibi bilimsel alanlarda herhangi bir eğitim yok. dünyadaki yerimize bakarsak görürüz.
din eğitimi verilen yerlerin çoğu fiyasko. asıl tacizler oralarda yapılıyor zaten. en büyük din eğitimi veren teşkilatın ne yapmaya çalıştığını görmedik mi?
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 11, 2018, 10:48:47 AM

Haber izlemekten, gazete okumaktan nefret ettim. Olumlu hiçbir gelişme, tabi yaşanıyorsa böyle bir şey, haber değeri taşımıyor bu üzücü haberlerin yanında. Caydırıcı cezalara ihtiyaç olduğu bir gerçek ancak uygulama sırasında bunun bile hakkıyla yerine getirileceğine dair şüphe taşıyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: