Bitcoin Forum
July 05, 2024, 12:46:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: İngiltere’de kripto parayla BMW almanın önü açıldı  (Read 1309 times)
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
July 22, 2018, 05:51:17 PM

Demekki artik bitcoin yavas yavas asil kullanim amacina ulasiyor denebilir. Yani bitcoin yatirim araca degil ilerleyen zamanlarda odeme araci olarak kullanilacak. Bu tur orneklerin daha fazla artacagini dusunuyorum. Onceki yillarda fiyatlar cok sert ve hizli bir sekilde degistiginden odeme araci olarak kullanmak cok zordu. Ama bugunlerde fiyatin stabil olmasi odemelerde kullanilmasini kolaylastirabilir. Marketlerdede kullanilmaya baslanirsa sasirmamak gerekir.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
July 22, 2018, 06:19:54 PM

Güzel haber bmw zaten blockchain teknolojisiyle de ilgileniyor. DOVU projesini deniyordu sanırım oradan biliyorum bu tarz gelişmeler ile ileride hiç kimse parasını çevirmeye gerek duymaz belki  Smiley
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 22, 2018, 06:55:17 PM

Dünyadaki devasal firmalar blockchaine ilgi duyup yatırım yaptıkça bu şekilde daha fazla haber duymaya başlayacağız. En son samsung firmasında da bu şekilde bir gelişme vardı.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
August 06, 2018, 08:32:32 PM

Dünyadaki devasal firmalar blockchaine ilgi duyup yatırım yaptıkça bu şekilde daha fazla haber duymaya başlayacağız. En son samsung firmasında da bu şekilde bir gelişme vardı.

Samsung u duymamıştım buda güzel bir gelişme, eminim yakında çok daha fazla firmadan bu tarz haberler gelecektir.
zeytinye
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile WWW
August 06, 2018, 10:06:02 PM

Bayii sahibinin yaptığı bir uygulama gibi duruyor. Pek etki etmez bütün bmw bayiileri kabul etse işler o zaman değişirdi onunda olma ihtimali pek yok.
sk8rcate
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
August 26, 2018, 06:23:16 PM

Güzel bir gelişme bizim ülkede de açılsa keşke ama o zaman kriptoparanın yarısı zaten vergiye gidecektir hehe
frankiemalton
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
August 26, 2018, 07:14:56 PM

Direk web sayfasina giris yapinca sadece 0 ve 2.el arac fiyatlari £ olarak gosteriliyor , yani direk btc ile arac satin alamiyorsun , £'yi BTC cevirip transfer ettigin zaman kabul oluyor.
redlineico
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
August 26, 2018, 07:58:46 PM

bizler ne zaman "When BMW?" diyebileceğiz acaba  Grin Ülkemizde TL almış başını düşüyor, Dolar almış başını yükseliyor.. Ne olacak bu halimiz..
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
August 26, 2018, 08:24:51 PM

Kişisel bir olay ama yavaş yavaş bazı şeylerin reklamının yapılması iyi oluyor.
blogmute
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
August 26, 2018, 11:19:22 PM

kripto paralarla ne kadar çok şey satılırsa ve alınırsa o kadar çok yayılır diye düşünüyorum ben
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94

View Profile
August 27, 2018, 04:29:33 AM

Güzel gelişmeler. Ancak crypto paralar ile ödemelerin yaygınlaşması için biraz daha zamana ihtiyaç var diye düşünüyorum. Biraz daha oturması gerekiyor. Eninde sonunda bu teknoloji hayatımızın her alanına girecek
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 31, 2018, 04:49:44 PM

yakın zamanda bir de futbol takımı bitcoin ile satılmıştı. bunların her birisi kripto para piyasası için güzel gelişmeler demektir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 31, 2018, 07:54:23 PM

Güzel gelişmeler. Bu tür haberlerin artması gerekiyor. Ve zamanla artacağına inanıyorum. Hatta açık açık ilan edilmedende el altından bitcoin ile ticaret yapılıyordur. İstanbul'da bir inşaat firmasının bitcoin ile daire sattığını duymuştum bir ara.

powereddd
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
August 31, 2018, 09:56:05 PM

bunların daha çok yaygınlaşabilmesi için bitcoin ve diğer kripto paraların bu kadar dalgalı olmaması gerekiyor bence.
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 01, 2018, 01:26:38 AM

dalgalı olması o kadar önemli değil zor gibi geliyor ama anlık dolara veya tethere çevrilir böyle bir program yapar veya yazılım oluştururlar olur biter. Yaygınlaşması için daha çok insanın elinde kripto para olması gerekiyor ve kriptoyla ödeme taleplerinin artması gerekiyor.
adrenal09
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
September 01, 2018, 05:59:08 AM

BMW tüm dünyada kripto para ile satış kabul etse çok iyi bir gelişme olur. Muhtemelen bu bayi kripto para kullanan, bu alanda çok para kazanmış ve kripto paraya bizim gibi güvenen birisidir. Ama kripto paranın reklamı için güzel bir gelişme. Tek merak ettiğim boyle bir satışta vergilendirmeyi nasıl yaptı, satışı ne kadar ve hangi para birimi üzerinden  gösterdi?Tabiki euro olarak göstermiştir.Oyleyse kripto para olarak satış yapmış olmuyor aslında.

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
fbmania
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
September 01, 2018, 10:27:01 AM

Bu gelişmeler iyi yönde olduğumuzun habercisi, dünya zaten bir değişime doğru gidiyor bakalım ilerde daha neler duyacağız...
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
September 01, 2018, 12:18:23 PM

Çok güzel bir haber gerçekten. Umarım ilerleyen zamanlarda bu tip haberleri daha çok duymaya devam ederiz.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
oyuncu44
Newbie
*

Activity: 119

View Profile
September 02, 2018, 08:00:48 AM

Şu haberler bu teknolojinin ne kadar kaçınılmaz ve görmezden gelinemez olduğunun en büyük kanıtı. Şu aralar böyle haberleri tek tük duyuyoruz. Ama aşikar ki yakın zamanda bu haberleri daha çok duymaya başlayacağız. İşte o zaman gerçek boğayla karşılaşacağız. Bu teknoloji için ponzi diyenlerin, her türlü karalama politikası takınanların suratlarını çok merak ediyorum o zaman.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
September 02, 2018, 08:43:19 AM

Böyle güzel haberleri duymak insanı sevindiriyor. Kripto dünyasının önü açıldıkça piyasa her geçen gün daha güzelleşecektir. Nicelerinin gelmesi dileğiyle
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: