Bitcoin Forum
April 27, 2024, 02:18:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 60 Liraya Çin Borsasından BTC Alın!  (Read 177 times)
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 6

View Profile
July 08, 2018, 10:52:44 PM
Last edit: July 08, 2018, 11:03:00 PM by Trueiptv

Merhabalar herkese.

Bir Haberde, ICBC Bankasının, Dünyada en büyük nakit rezervi olan banka olduğunu gördüm, araştırdım Türkiyedede faliyet göstermekte olan bir banka.Türkiyedeki faliyetlerinde, bir kampanyaları var, Çine gönderdiğiniz para işlemlerinde sadece 60 TL Alınmakta, ve işlem aynı gün valörlü olarak işlemekte.Kendim denedim, gayet iyi oldu aslında.

Çindeki çin borsaları içinde kullanabilirsiniz, Artibraj yapmak isteyen, çindeki dostlarına para göndermek isteyen arkadaşlara, önemle duyurulur.

Kampanya hakkında detaylı bilgi : https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-icin/detay/Direkt-Para-Transferi/569/2898/0
Haber : https://www.haberler.com/dunyanin-en-buyuk-bankasi-cinli-icbc-oldu-11018848-haberi/
1714184289
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714184289
Reply with quote  #2

1714184289
Report to moderator
1714184289
Hero Member
*

Ignore
1714184289
Reply with quote  #2

1714184289
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714184289
Hero Member
*

Ignore
1714184289
Reply with quote  #2

1714184289
Report to moderator
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 08, 2018, 11:02:01 PM

Bence risk alıp çinlilerle uğraşmaya değmez. Bir gönderirsin iki gönderirsin belki üç te olur ama birgün parayı hesapta dondururlar. Nerden geliyor bu yoğurdun bolluğu derler. Sonra işin içinden çıkmak için türlü dertlerle uğraşmak zorunda kalabilir insan.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Trueiptv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198

View Profile
July 08, 2018, 11:05:35 PM

Bence risk alıp çinlilerle uğraşmaya değmez. Bir gönderirsin iki gönderirsin belki üç te olur ama birgün parayı hesapta dondururlar. Nerden geliyor bu yoğurdun bolluğu derler. Sonra işin içinden çıkmak için türlü dertlerle uğraşmak zorunda kalabilir insan.

Selamlar.

Eğer banka kendi dondurursa parayı, olayın çözülmesi aslında çok kolaydır, mantıklı bir açıklama yaparsınız, seve seve hesaptaki paranın blokesini kaldırmak zorunda kalırlar.Bir paraya bloke koymak, en çok bankaya yarar.Ancak olaya maliye girerse, ozamanda kibarca minimum %38 vergi ödemek zorunda kalırsınız eğer faturasız bir iş varsa.

Teşekkürler.
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
July 09, 2018, 10:09:53 AM

ICBC den yuan almak istemiştim fakat mevzuat gereği satmadıklarını öğrenmiştim. Gönderim fiyatı çok uygun fakat riskli gözüküyor.

goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
July 09, 2018, 01:12:49 PM

Aslında eğer böyle durumları olanlar varsa ufak miktarda bir para göndererek denemesini yapabilirler.
Sorunsuz bir işleyiş varsa bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek artık boyun borcu olur  Smiley
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 09, 2018, 01:53:23 PM

Çin borsalarına para göndermede sıkıntı olmaz da çin borsalarını kullanan var mı aranızda? bazen withdraw işlemlerini falan askıya alabiliyorlar. Arbitraj yapacağız derken böyle bir sıkıntı olmasın?
ayrıca kullandığınız sağlam çin borsaları hangisi önerebileceğiniz birisi var mı?
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
July 09, 2018, 03:29:55 PM

En son çin bankasından sayfa sayfa kara para problemi malları hangi gemi ile gönderiyorsun iranla nükleer silahlarla ilişkin nedir şeklinde bir ton sorguya çekildim ziraat bankasından paramı 60 günde geri alabildim çinden bloke yediğimden aman onların borsası şurda kalsın tabi ben borsa ile sorun yaşamadım ama aracı çin bankası perişan etmişti beni. İstedikleri o madde madde sayfaları isteyen olursa arşivden bakıp atabilirim biyere atmıştım harddiskte.
akalayci34
Jr. Member
*

Activity: 84

In volent we trust

View Profile WWW
July 14, 2018, 09:28:46 PM

En son çin bankasından sayfa sayfa kara para problemi malları hangi gemi ile gönderiyorsun iranla nükleer silahlarla ilişkin nedir şeklinde bir ton sorguya çekildim ziraat bankasından paramı 60 günde geri alabildim çinden bloke yediğimden aman onların borsası şurda kalsın tabi ben borsa ile sorun yaşamadım ama aracı çin bankası perişan etmişti beni. İstedikleri o madde madde sayfaları isteyen olursa arşivden bakıp atabilirim biyere atmıştım harddiskte.

Sorgulayan ICBC doğru mu? anladım. Çünkü sorgulamadaki sorular konuda ismi geçen sanki ABD'eymiş gibi geliyor. Gerçekten ilginç anekdot..

Telegram: https://t.me/VolentixTurkey Join Us! twitter: @volentixturkiye
Pages: [1]
  Print  

Jump to: