Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:00:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: GoChain (GO)  (Read 16942 times)
derameyy
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 28, 2018, 12:25:59 PM

bu aralar baya bir sükse yapan kripto para. herkesin dilinde bu var umarım insanları terste bırakıp fakirleştirmez.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 28, 2018, 12:41:32 PM

Şuan sıralar da adı binance oylamasında da geçecek. Ayrıca binance oylamayı daha etkili yapmak için çekilişte yapacağını belirtmiş. Bende oy vereceğim gochaine. Çünkü o listede adını tek duyduğum coin bu
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
August 28, 2018, 03:48:51 PM

sağda solda çok fazla konuşuluyor bu koin, çok fazla yerde görmeye başaldım twitter olsun, facebook olsun
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 28, 2018, 08:13:00 PM

ben de bu coinin adını çok duymaya başladım binance listelemiş galiba oylamada o yüzden daha ilgimi çekmeye başladı biraz alım yapsam mı acep
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 28, 2018, 08:23:14 PM

gochain binance de oylamada büyük ihtimalde binance de listelenecek bence . bir kaç ay içinde baya değeri artar diye düşünüyorum
Lydian (OP)
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 28, 2018, 11:42:34 PM

bittrex'te listelenmeye baslamis bile... bugün 700den 960 satoshilere kadar cikmis. iyi ki dün bir miktar ek alim yapmisim:)
artik hedefimizi bekleyelim, 8-10bin sat arasi satmayi düsünüyorum... x10 yeterlidir ilk etapta... hele bi binance'ye girsin, az kaldi zaten...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 30, 2018, 05:09:03 PM

bittrex'te listelenmeye baslamis bile... bugün 700den 960 satoshilere kadar cikmis. iyi ki dün bir miktar ek alim yapmisim:)
artik hedefimizi bekleyelim, 8-10bin sat arasi satmayi düsünüyorum... x10 yeterlidir ilk etapta... hele bi binance'ye girsin, az kaldi zaten...
Konuyu açtığında görmüştüm biraz baktım çok yeni veya değişik bi şey vaad etmediği için hiç alasım gelmemişti. Ama şimdi fiyat oldukça düşmüş dolar bazında. 800 satoshilerde geziyor. Bi miktar alınabilir aslında artık.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 30, 2018, 07:33:31 PM

Konuyu açtığında görmüştüm biraz baktım çok yeni veya değişik bi şey vaad etmediği için hiç alasım gelmemişti. Ama şimdi fiyat oldukça düşmüş dolar bazında. 800 satoshilerde geziyor. Bi miktar alınabilir aslında artık.

Ben ilk binance vote 27'sinde basladıgında gördüm 700 civarındaydı, eve gidince alırım dedim baktım 850.. vazgeçtim. Cheesy şahsen çok belli artık oylamadan galip cıkacağı, bu yüzden çok daha fazla değerlenebileceği mantıklı gelmiyor. ki binance'a giren bazı projelerin dump ile açıldığını gördü bu gözler. Zaten %40 cıktı ilk haberden beri. Umarım binance'a girince cıkar da siz kazanırsınız, ben almadıgım için pişman olmakla kalırım. Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
September 15, 2018, 01:00:18 PM

binance'a girişiyle düşüş beklentisi doğru çıktı ancak yeni bir coin olduğu için ileride artma potansiyelini çok fazla görüyorum. umarım daha fazla öldürmeden şöyle iyi bir yükseliş görürürz. american bittrex ile chinese orjinli binance ortaklığıyla pumpın kralını gerçekleştirmeleri dileğiyle Wink go go goooo

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 15, 2018, 01:10:44 PM

şimdi bu eth forku mu eth clonu mu? fork yazılınca go explorerde kendi eth adresime bakayım dedim, etc forkunda olduğu gibi etherler go blockchainde go olarak kullanılabilir diye ama balance 0 gösterdi.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 15, 2018, 02:18:44 PM

Yanlış zamanda Binance'ye girdiğini düşünüyorum. Ayı piyasasındayken böyle güzel borsalara girmek iyi etki yapmıyor maalesef. Belki birkaç ay sonra girse çok daha iyi olabilirdi. Sadece girdiği gün ufak bir yükseliş olmuş. Şimdi 2 hafta önceki fiyatının da aşağısında.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 02:27:54 PM

Tam yatırım yapma zamanı aslında fiyatlar düşmüşken biraz elde tutmak lazım. Ayı piyasasında  alımlar için iyi bir dönem. Boğa  elbet gelecek...
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 15, 2018, 03:44:07 PM

600 satoshi civalarına kadar gelmiş daha önce 450 civarlarını gördüğü için tam kestiremedim buradan yatırım yapmak doğru mu yanlış, şu dönem öyle bir dönem ki neye yatırım yapsak azalıp gidiyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
September 15, 2018, 03:45:07 PM

Valla bu piyasada en çok artan coin oldu sanırım binance falan listelenmesi çok iyi oldu bunlar için adamlar ciddi çalışıyolar communityde öyle keza diğer coinler anca baksınlar adamlar katlaya katlaya gidiyolar
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
September 15, 2018, 04:23:18 PM

Bunun imzasına giricektim mal gibi girmedim icoyada girmedik bütün icolar sıçtı diye bi bu kazandırdı o da gitti çok iyi borsaya girdi binance iyi mi oldu kötümü onu bilmiyorum gerçi adamalar toplulukla girdiler para verip girmediler borsaya
wolwoo
Legendary
*

View Profile
September 20, 2018, 10:04:52 PM

"GoChain ekibi, yüksek hızlı ağ protokollerini gerçek zamanlı olarak GO tokenını Telegram aracılığıyla şanslı bir konferans katılımcısına transfer ettikleri için kullandılar. İşlem 5 saniye sürdü." https://medium.com/esprezzo/token-fest-boston-2018-takeaways-66ec3655546c

anladığım kadarıyla ether'in 2 saatte yaptığı işlemi gochain 46 saniyede yapıyor ve fee ücreti de bin kat daha ucuz imiş. https://twitter.com/go_chain  otun b...n püsürün değerlendiği dönemde bir atak yapar artık inşallah

wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 04, 2018, 08:36:59 PM

"GoChain özel blockchain dağıtım teklifinin artık Microsoft Azure'da sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Kurumsal müşteriler ve geliştiriciler, kendi özel GoChain ağını birkaç tıklamayla kolayca dağıtabilirler."

abi içinde maykrosoft kelimesi geçiyor, önemli bişey olabilir, eskiden olsa uzaya giderdi böyle haberlerle Wink bilenler, haberin mealini tafsilatlı açıklamasıyla birlikte yazsınlar please

Microsoft Azure hakkında
Microsoft Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan küresel bir ağ üzerinden uygulama ve hizmetleri oluşturmak, test etmek, dağıtmak ve yönetmek için Microsoft tarafından oluşturulan bir bulut bilgi işlem hizmetidir. Bir Hizmet Olarak Hizmet (Hizmet Olarak Sunulan), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) sağlar ve hem Microsoft'a özgü hem de üçüncü taraf yazılımları ve sistemleri dahil olmak üzere birçok farklı programlama dilini, aracını ve çerçevesini destekler. Azure.microsoft.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GoChain hakkında
Ortak bir kripto para birimi olan GoChain, akıllı sözleşmeleri ve dağıtılmış uygulamaları destekleyen ölçeklenebilir, yüksek performanslı, düşük maliyetli, merkezi olmayan bir blockchain ağ protokolüdür. Kurumsal seviye desteği, yüksek işlem hızları ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler sunan tek ağ protokolüdür. GoChain at gochain.io hakkında daha fazla bilgi edinin.

stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
October 05, 2018, 11:44:28 AM

Şu fiyatlardan alın 1000 tane falan atın bir köşeye.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 05, 2018, 11:49:43 AM

Biraz baktımda yatırım yapasım geldi ya Smiley yatırım yapmamaya tövbe ettiğim için yatırım yapmayacağım ama nedenini bilmediğim bir halde çok ısındım bu coine şuan elimde biraz eth yada btc olsa 1-5k alır koyardım kenara
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 05, 2018, 12:00:03 PM

"GoChain özel blockchain dağıtım teklifinin artık Microsoft Azure'da sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Kurumsal müşteriler ve geliştiriciler, kendi özel GoChain ağını birkaç tıklamayla kolayca dağıtabilirler."

abi içinde maykrosoft kelimesi geçiyor, önemli bişey olabilir, eskiden olsa uzaya giderdi böyle haberlerle Wink bilenler, haberin mealini tafsilatlı açıklamasıyla birlikte yazsınlar please

Microsoft Azure hakkında
Microsoft Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan küresel bir ağ üzerinden uygulama ve hizmetleri oluşturmak, test etmek, dağıtmak ve yönetmek için Microsoft tarafından oluşturulan bir bulut bilgi işlem hizmetidir. Bir Hizmet Olarak Hizmet (Hizmet Olarak Sunulan), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) sağlar ve hem Microsoft'a özgü hem de üçüncü taraf yazılımları ve sistemleri dahil olmak üzere birçok farklı programlama dilini, aracını ve çerçevesini destekler. Azure.microsoft.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GoChain hakkında
Ortak bir kripto para birimi olan GoChain, akıllı sözleşmeleri ve dağıtılmış uygulamaları destekleyen ölçeklenebilir, yüksek performanslı, düşük maliyetli, merkezi olmayan bir blockchain ağ protokolüdür. Kurumsal seviye desteği, yüksek işlem hızları ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler sunan tek ağ protokolüdür. GoChain at gochain.io hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ben de bu açıklamayı arıyordum dostum, herkes tokenden bahsediyor ama bu ne iş yapıyor diyordum sen derdime tercüman olmuşsun. Yatırım amaçlı küçük miktarlarda alınıp bir köşeye atılabilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: