Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:39:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Gelecekte Hangisi ile Kahve Alabileceğiz: Bitcoin mi Yoksa Alt Koinler mi ?  (Read 220 times)
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 09:28:08 PM

Kripto paralar değerlerini tam olarak bulmadan insanlar kahve veya başka şeylerde ellerinde ki kripto paraları harcamak istemeyeceklerdir. en büyük örnek bitcoinle alınan pizza Smiley
minismoryb
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 27, 2018, 08:37:45 AM

Başka coinlerle olabilir büyük ihtimal ülke veya elitlerin kontrolünde olacaktır oda
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
August 27, 2018, 08:58:54 AM

Geecekte istediğin koinle kahve alacaksın ,çünkü o zaman atomic swap bütün kinlerde olacak sen ne ile ödersen öde karşı tarafın istediği koin hesabına geçmiş olacak.Bu çok basit bir iş .
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
August 27, 2018, 12:20:17 PM

Başka coinlerle olabilir büyük ihtimal ülke veya elitlerin kontrolünde olacaktır oda

elitlerin kontrolünde olacaktır ne demek? elitler kim ya burada altcoin mi bitcoin mi diye sorulmuş Cheesy

büyük kahve firmaları ödemelerdeki yıldız sistemi gibi kendi coinlerini yaratıp onları kullanabilir bence. yaygınlaşması için de kampanyalar yaparlar ve coinin fiyatıda değer kazanır

tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
August 27, 2018, 01:02:23 PM

Şu an ki kullanılan transfer ücretleri ile ikisiylede alamayız ancak yakın gelecekte bu ücretlerini düşeceğini daha çok günlük hayatımızda kullanıma uygun hale getireleceğini düşünüyorum.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
August 27, 2018, 02:47:38 PM

Mantıklı olarak bakıldığı zaman fee ücreti açısından altcoinlerin olması lazım yani. Ama altcoinlerin düşüş ve yükselişi bitcoine oranla daha fazla olduğu için böyle bir şey olur mu bilemem.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
August 27, 2018, 03:13:11 PM

Bitcoin geleceğin doları altcoinler de geleceğin yerel para birimleri olarak düşündüğümüzde dolarla memleketinizde kahveyi içenlerin sayısı yok denecek kadar azdır ama tl olarak kahvenizi her yerde rahatlıkla içebilirsiniz bu yaygın olanıdır bunu böyle düşününce her ülkenin bir dijital parası olacak ama evrensel dijital para Bitcoin olarak kalacaktır dolayısıyla kahvemizi kendi ülkemizin dijital parasıyla yurt dışına tatilimizde Bitcoin ile içeceğiz.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 27, 2018, 03:14:52 PM

Bitcoin 1 milyon dolar olsunda kahve almasakta olur.Ev alırız araba alırız yat alırız Cheesy ne bileyim bitcoin değerlendikten sonra her türlü olur bana.Ancak yeni teknolojilere bakarsak blokzincirden daha sağlam ve hızlıları geliyor gibi.kahveler onlarla ödenebilir Cheesy

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
August 27, 2018, 04:42:06 PM

Bitcoin şimdilik yatırım aracı olarak kullanılma özelliğini koruyor, yakın gelecekte bu durumun değişeceğini zannetmiyorum. Öncelikle şu düşüş trendinden kurtulalım da gerisini zaman gösterir.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
August 27, 2018, 04:58:47 PM

Bitcoin diğer coinlerin atası olduğu için öncelik bitcoinindir diye düşünüyorum ben. Bitcoin ticarette kullanılmadan sıranın altcoinlere gelmesi zor bir ihtimal olarak geliyor bana.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
August 27, 2018, 05:57:47 PM

Bitcoindeki fee ve transaction hızı sorununa bir çözüm bulunamaz ise kahve içmek hayalden öteye gidemez, altcoinler özellikle ETH ve tabanları daha iyi bir alternatif olabilir.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 06:32:15 PM

Beklenen boğa piyasasının ardından tam bir yükseliş görürsek ve işler rayına oturmaya başlarsa işte o zaman kripto paraların çoğuyla da kahve alırız. Fakat bana sanki sadece Bitcoin gibi potansiyelli kripto paralarla alabiliriz gibi geliyor.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
August 27, 2018, 09:05:44 PM

Muhtemelen altcoinler ile olacak, total supplyi yüksek fiyatı nispeten düşük olanlar ile olacak.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: