Bitcoin Forum
June 22, 2024, 06:19:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto Paralar Her Derde Deva  (Read 140 times)
sejem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
July 09, 2018, 04:52:41 PM

Aile butcesine katki amaci ile adim attigim kripto dunyasi maddiyat disinda bir cok konuda imdadima yetisti.Kripto dunyasini takip edip bountylere katilinca baska hobiye ihtiyac kalmiyor.Esinizle diyalogunuzmu yok,anlasilmamaktan,duygusal olarak yanlizliktanmi sikayet ediyorsunuz.Takilin kripto dunyasina tum sorunlariniz son bulsun Wink))
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69
Merit: 0

View Profile WWW
July 10, 2018, 07:39:52 AM

Bir oyunun reklamında geçiyordu, aile planlamasına kesin çözüm eşinizin yüzünü bile göremeyeceksiniz tarzındaydı Smiley bountiler de bir süre sonra bütün zamanınızı almaya başlıyor sanırım
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 10, 2018, 08:37:54 AM

Bi biz göremedik bunların hayrını nasıl yapıyorsunuz anlamadım ki
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 10, 2018, 08:40:56 AM

valla çok doğru bir konu olmuş. Kesinlikle can sıkıntısına bire bir. Bazen canım sıkıldığında saatlerce forumda ve borsalarda takılıyorum ve rahatlıyorum.
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 1

View Profile
July 10, 2018, 09:31:06 AM

bu başlığa % 100 katılmaktayım ev hanımı birisi olarak kriptodan eşime yük olmadan istediğim şeyi almak için bütçe sağlayabiliyorum hatta ve hatta aile bütçesine katkıda da bulunabiliyorum ve bu harika birşey
Ataraxia78
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
July 10, 2018, 10:21:03 AM

Benim içinde sanal ortamda en keyifli zaman geçirdiğim bir platforma dönüşmeye başladı burası. Paranın kokusunun dayanılmaz hafifliğinden midir nedir artık bilemiyorum Smiley ancak global çapta kripto dünyasını geç de olsa keşfetmek heyecan verici bir deneyim benim için.
alpddere
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
July 10, 2018, 02:37:14 PM

kripto paralar sadece yatırım olarak görülmemeli. yatırım için çok farklı yöntemler de var daha garanti sayılabilecek. forumun da etkisiyle insan yeni teknolojileri araştırmaya istekli oluyor. bounty'ler de teşvik pirimi gibi (henüz faydalanamasam da Cheesy )
rickyrich45
Newbie
*

Activity: 80

View Profile
July 10, 2018, 02:48:58 PM

şu bir kaç haftadır kimsenin derdine deva olduğunu sanmıyorum. git gide düşüş yaşanıyor. belki de şuan ilaç damara zerk ediliyordur, deva olması zaman alabilir.
nurseyman
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 10, 2018, 04:50:49 PM

bunca insanın derdine deva olmuş, benimkine de olur inş. en azından araştırırken kendimi birşeylerden anlıyormuş gibi hissediyorum Cheesy
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 10, 2018, 06:06:41 PM

Çok aşırı kaptırınca insanın çevresi ile iletişimi kestiği iş yükünün azalması ile etrafına baktığı zaman etrafında bitcoin ve belli coinler haricinde kimsenin kalmadığını görmesine neden oluşum. Her derde devamı yoksa fazlası zarar mı tartışılır.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
DanielBTT
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 10, 2018, 08:19:45 PM

Zaman buldukça bende forumda takılarak kafa dağıtıyorum hemde bountyler ile çorba paramız çıkıyor insanın yaptığı işin karşılığını alması
sessizlikiyi
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 10, 2018, 08:31:06 PM

bountyler zamanla herseyin onune geciyor. Asosyal bir adam oluyoruz.
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 10, 2018, 09:17:19 PM

Bir ek is bulup para kazanmak icin cok uzun vakitler harcamak yerine bu piyasada biraz yatirim yapip al sat yapmayi ogrenmek en karlisi bence.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 10, 2018, 09:26:10 PM

Maalesef tek kotu tarafi isten anlamayan bir cok insan da bu piyasaya yatirim yapiyor ve sonrasinda para kaybetmekten baska birsey yasamiyorlar. Bu isi yapacaksan eger dikkatli olup surekli arastirma yapmakta fayda var.
netkoma
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile
July 12, 2018, 08:32:32 AM

Bounty'ler artık eskisi gibi değil. %99'u ico fiyatından kat kat aşağı fiyatlarla borsaya girmekte. Yani kısacası uğraştığınız emeğin karşılığını alamıyorsunuz.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 12, 2018, 09:51:12 AM

Eşinle problemin mi var en tehlikelisi başka alanlara girmen. Kimseye böyle önerme  Smiley Önce ailevi problemlerini çözmeye, iletişim kurmaya çalış çözemiyorsan ayrıl. Yoksa sen kriptoparalara dalarken Allah korusun o da huzuru başka yerlerde arar.

Ha diğer türlü yanlızlığın en güzel çözümü. düşse de çıksa da en güzel arkadaşlardan birisi  Grin
bergenozyavuz
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 12, 2018, 05:53:57 PM

valla hiç bir şey yaptırmasa bile umut ettiriyor bu bile baya baya yeterli  Grin
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 10:59:00 AM

gerçekten de başlık tam benim hislerimi anlatmış şuan mining le uğraşıyorum paraya nezaman ihtiyaCIM olsa çekip harcıyorum ne rahat bişeymiş yahu

various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
July 13, 2018, 11:47:29 AM

Cheesy çok iyi bir yerden değinmişsin kripto paralara. Yapabildiğin kadar bounty e gir herşeyi unut Cheesy ister istemez zaten yetiştiricem diye hiçbişeye zaman kalmıyor ve sorunlarını unutuyosun.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: