Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:08:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ne oluyor ben anlamadım?  (Read 1070 times)
eergunay (OP)
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
February 13, 2014, 10:06:13 AM

Merhaba Arkadaşlar;

Bu mt-gox, blockchain derken benim aklım karıştı. Ne oldu ben bir şey anlamadım, geçtiğimiz bir haftayı birisi özetleyebilir mi?  Huh

İşte Bunlar hep Bitcoin.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714954123
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714954123
Reply with quote  #2

1714954123
Report to moderator
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
February 13, 2014, 10:16:58 AM

Merhaba Arkadaşlar;

Bu mt-gox, blockchain derken benim aklım karıştı. Ne oldu ben bir şey anlamadım, geçtiğimiz bir haftayı birisi özetleyebilir mi?  Huh

Bitcoinin yapısal bir açığı nedeniyle bir transaction unconfirmed durumundayken içerisinde değişiklik yapılabiliyor, bu nedenle de özellikle MtGox mükerrer withdraw talepleri olduğu ve bunu kontrol edemedikleri için de geçici olarak withdraw işlemlerini duyurduğunu açıkladı. Sorunun çözümü şu an için Bitcoin protokolünün yeniden elden geçirilmesi ya da Exchange sitelerinin bu duruma karşı önlemler alması gibi görünüyor ancak MtGox'dan hala bir açıklama gelmiş değil.

Ayrıca bir haftadır Bitcoin networküne yoğun bir DDOS saldırısı yapılıyor.
eergunay (OP)
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
February 13, 2014, 12:04:52 PM

Merhaba Arkadaşlar;

Bitcoinin yapısal bir açığı nedeniyle bir transaction unconfirmed durumundayken içerisinde değişiklik yapılabiliyor, bu nedenle de özellikle MtGox mükerrer withdraw talepleri olduğu ve bunu kontrol edemedikleri için de geçici olarak withdraw işlemlerini duyurduğunu açıkladı. Sorunun çözümü şu an için Bitcoin protokolünün yeniden elden geçirilmesi ya da Exchange sitelerinin bu duruma karşı önlemler alması gibi görünüyor ancak MtGox'dan hala bir açıklama gelmiş değil.

Ayrıca bir haftadır Bitcoin networküne yoğun bir DDOS saldırısı yapılıyor.

Teşekkür ederim. Peki blockchain?

İşte Bunlar hep Bitcoin.
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
February 13, 2014, 01:04:41 PM

blockchain için:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=462397.0
eergunay (OP)
Member