Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:08:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ico Tavsiye Başlığım 2x-5x Potansiyelli WL si Kapanmamış Projeler Flip İçin  (Read 1071 times)
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 12, 2018, 10:47:02 AM

Geçen hafta sparkstere girdim ben de, evet proje iyi olmalı takım vs. iyi olmalı ama en önemlisi hype gerçekten. Cardstack essentia gibi güzel projeler çıktı ama hype biraz eksik olduğu için iconun altına düştüler card daha çok düştü, hype yoksa icoya girmeyin projeyi sevseniz bile ico sonrası girin. Ben de tolar ve ankr'yi takipteyim.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 12, 2018, 11:54:13 AM

OneLedger unlock oldu ama noldu olduda elimizde patladı ico fiyatına satıyolar keşke otc fiyatına satsaydım bekledik mal gibi hep aynı seneryolar dönüyor malesef napıcaz hiç bi fikrim yok
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
July 12, 2018, 03:41:14 PM

OneLedger unlock oldu ama noldu olduda elimizde patladı ico fiyatına satıyolar keşke otc fiyatına satsaydım bekledik mal gibi hep aynı seneryolar dönüyor malesef napıcaz hiç bi fikrim yok
Valla artık ico fiyatından çıksa sevinir hale geldik zaten, al şimdi de atonomi falan çıktı onlar da iconun altında ve bunlar deli gibi insanların icoda aldığı kuradan bisürü insana çıkmayan projeler güya.
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 12, 2018, 06:06:29 PM

Bakmak lazım incelemek lazım gerçekten bir icoyu 0 x 1 2 x den yakalayınca eğer artacaksa güzel şeyler olabiliyor ama takip önemli dediği gibi telegram grubuna girmek lazım.
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 13, 2018, 10:01:00 AM

hem oneledger hem atonomi için battık demek için çok erken(get rekt with ziyaaaaa Tongue). güzel kar ettiğim bir çok ico benzer hareketler sergilemişti(sanırım pchain ve phantasma hariç hepsi) . bir kaç gün daha gözlemleyeceğim. %40 zarar ise zarar kes noktam. zaten ilk mesajdanda fark etmişsinizdir. yukarda ise 1.5-2x de kaçarım.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 13, 2018, 10:09:54 AM

hem oneledger hem atonomi için battık demek için çok erken(get rekt with ziyaaaaa Tongue). güzel kar ettiğim bir çok ico benzer hareketler sergilemişti(sanırım pchain ve phantasma hariç hepsi) . bir kaç gün daha gözlemleyeceğim. %40 zarar ise zarar kes noktam. zaten ilk mesajdanda fark etmişsinizdir. yukarda ise 1.5-2x de kaçarım.
Bence bir süre hodl yapabilirsiniz iyi projeler. Piyasanın genel hareketi düşüş bunlar icoları da etkiliyor tabii ki. Atanomi güzel de hype yakalamıştı aslında ama piyasaya nakit girmediği için yükselemiyorlar. Tavsiyem bir süre hodl. Ordan çıkıp başka bir icoya girmekte size zarar sağlıyacaktır.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
July 13, 2018, 10:15:26 AM

bu dönemde düzgün kar bırakıcak ıco bulmak gerçekten çok zor kendim asuranın ıcosuna girdim umutluydum ama oda yanılttı beni
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 13, 2018, 10:20:52 AM

bu dönemde düzgün kar bırakıcak ıco bulmak gerçekten çok zor kendim asuranın ıcosuna girdim umutluydum ama oda yanılttı beni

merhaba. forumda böyle aşırı ödüllü bounty si olan arada çok tavsiye edilen icolardan kaçın. başarılı ico ların %95 den fazlası hiç bir bounty kampanyası düzenlemiyor. istisna tabiki var credits misal hem forumda imza düzenleyip hem moonlamıştı. ama %5 lik bir istisna oda.
misal şu an forumda imzası olup gelecek vaad eden akropolis ten başka ico yok. zaten bizim lokaldende atlamış millet hemen imzasına  Lips sealed
bunu okuyup atlamaya kalkan olmasın akropolis imzaya yeni alım kapalı  Tongue
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 13, 2018, 10:21:43 AM

Bence bir süre hodl yapabilirsiniz iyi projeler. Piyasanın genel hareketi düşüş bunlar icoları da etkiliyor tabii ki. Atanomi güzel de hype yakalamıştı aslında ama piyasaya nakit girmediği için yükselemiyorlar. Tavsiyem bir süre hodl. Ordan çıkıp başka bir icoya girmekte size zarar sağlıyacaktır.
özelden yazıklarınız için sağolun. long term inandığım başka şeyler var o yüzden atonomi uzun pek düşünmüyorum.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2018, 09:30:36 AM

listeye yeni bir ico daha eklendi. ilk mesaj güncellendi. herkese bol kazançlar.

BlockCloud
https://www.block-cloud.io/
telegram: @BlockcloudTeam
Potansiyel: Belli Değil
WL: Açılacak
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 25, 2018, 08:49:02 AM

listeye yeni bir ico daha eklendi. ilk mesaj güncellendi. herkese bol kazançlar.
Bgogo
https://bgogo.com/
telegram: https://t.me/Bgogo
Potansiyel: 2x-3x
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 25, 2018, 12:04:10 PM

BlockCloud
https://www.block-cloud.io/
telegram: @BlockcloudTeam
Potansiyel: Belli Değil
Ben de bi süredir inceliyorum. Ekibi çok kalabalık ama yaptıkların yapan başka bir proje var diye hatırlıyorum. Onu araştırıyorum şuan 1.5 yıl öncesinden falan olabilir ancak shitcoin olmuştu. Ekibi beğendim benim tahminim 2x

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 29, 2018, 09:08:25 AM

evet bugün türkiye saati ile akşam 10 da ankr kyc açılıyor. token metric detayları açıklanıyor(bu bilgilerin doğruluğuna inanmadığımiçin itibar etmiyorum).
ankr önümüzdekiico ların açık ara en önemlisi. alabildiğiniz kadar  wl almanızı tavsiye ederim.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 29, 2018, 09:36:20 AM

Ankr benim de takibimde bakalım bugün kyc başvuruyoruz arkadaşlarla. Bir diğer takibimdeki iyi projelerden biri tolar, takım ve projeyi sevdim muhtemelen sizin de takibinizdedir, ona da başvurucam ankr dışında.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 29, 2018, 11:54:40 AM

dxchain kyc sonuçları açıklandı. türkiyeden katılım kabul edilmemesine rağmen kyc den geçmişim. aşaıdaki telegram botundan sonucu kontrol edebilirsiniz.
@DxChainBot

Ankr benim de takibimde bakalım bugün kyc başvuruyoruz arkadaşlarla. Bir diğer takibimdeki iyi projelerden biri tolar, takım ve projeyi sevdim muhtemelen sizin de takibinizdedir, ona da başvurucam ankr dışında.
tolar arada kaldığım icolardan. baya bir pool falanda vardı sanırım bunun için. denenebilir tabiki.
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 29, 2018, 12:02:40 PM

Ben bu dönemde ico yatırımına karşıyım ama siz güzel yatırım dönüşleri almışsınız şanstan ziyade sizin başarınız olduğunu düşünüyorum. bahsettiğiniz projeleri inceleyeceğim bilgi için teşekkürler.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 08:44:55 AM

https://app.opentoken.com/contribute/ankr linkten ankr white list kayıt sürecini başlatabilirsiniz. telegram hesabı ve pasaport, ehliyet, kimlik üçlüsünden istediğiniz bir adedi yeterli kayıt için.
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
July 30, 2018, 01:18:43 PM

ankr nin token metrics biraz tuhaf geldi ziya hocam inceleme şansı buldunuz mu?
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 30, 2018, 01:35:32 PM

bi süre icolara katılmama kararı aldım bunun nedeni ise hem piyasada oluşan sahte yatırımlar hem de icoların gerekli özveriyi gösterememesi. Umarım girenler kazanır ama ben yokum ..

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 01:46:49 PM

ankr nin token metrics biraz tuhaf geldi ziya hocam inceleme şansı buldunuz mu?

merhaba bencede acayip tuhaf  Lips sealed
burda asıl mevzu private sale de satılan tokenler 6 ay kilitli. ama sıkıntı şu ki kimse doğruyu söylemiyor bu lock konularında. kilit konusunu bilemeyincede ortada pek analiz edebileceğimiz durum kalmıyor.
zaten hodler olmayacaz 3-5 gün tutup kaçacaz 6 ay sonra ne olmuş bizi bağlamayacak. ama 6 ay işi doğrumu bilemeyince token metriclerinde kıymeti kalmıyor.
işte bunun için aslen takımdan sonraki en önemli veri olsada token metricleri pek dikkate almıyorum.
bence ankr ile ilgili tek sorunumuz quark gibi wl alabilmek olacak. sonrası her türlü kar yazar. ankr da batarsa zaten bir dahada icoya girmem ben(nex hariç).
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: