Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:15:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ico Tavsiye Başlığım 2x-5x Potansiyelli WL si Kapanmamış Projeler Flip İçin  (Read 1071 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 30, 2018, 05:27:27 PM

Ben ankr'ın yatırımcıları nasıl seçeceğini göremedim ya 2 3 arkadaşım üzerinden de kayıt oldum ancak lottery sistemi mi olacak yine onu bilemedim.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 01, 2018, 09:18:20 AM

listeye yeni bir ico daha eklendi. ilk mesaj güncellendi. herkese bol kazançlar.

MultiVAC
https://www.mtv.ac
telegram: @MTVCommunity
Potansiyel: 2x-3x
WL: Açılacak

Ben ankr'ın yatırımcıları nasıl seçeceğini göremedim ya 2 3 arkadaşım üzerinden de kayıt oldum ancak lottery sistemi mi olacak yine onu bilemedim.
henüz belli değil daha o.
Bu arada ankr kyc sonuçları açıklandı. maillerinizi kontrol ediniz.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 01, 2018, 09:51:17 AM

Daostack öyle böyle vermedi elimeze insan bu fiyatlara düşmeyi nasıl başarırı anlamış değilim şahsen düş düş hala dibi görmedi ve dahada düşüyor piyasada bu kadar düşen coin yoktur yakında  bedava olcak seviyeye gelir heralde.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 01, 2018, 10:03:46 AM

Flip icin girdigimiz icolar da tırt olmaya basladı, spark hype yuksektı hala pıyasaya bıle cıkmadı, atonomı essentıa card gıbı projeler guzel olmalarına ragmen ıconun altından fıyatlara cıktılar, suan btc veya eth'da kalmak en ıyısı bence. Sureklı altcoın veya ıco gıbı seylere yatırmak zorunda degılız pıyasa boyle kotuyse madem.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 01, 2018, 10:08:40 AM

Bana bir mail falan gelmedi. Telegramdan da sordum 1 2 hafta sürecekmiş kyc süreci daha hiçbir şey kesin değil neye göre belirlenecek yatırımcılar vs. Fantom gibi olacak muhtemelen çok kişi yatırım yapamayacak.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 01, 2018, 10:46:48 PM

Bu aralar Bitcoin ve Ethereum'da kalmak gerektiği düşüncesini destekliyorum. Hatta kötü zaman olduğu için icodan satın aldığım tokenlerin hemen borsaya girmesini istemiyorum. Ayı piyasasının sıkıntıları yıl sonuna kadar sürecek.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 10:04:08 AM

Daostack öyle böyle vermedi elimeze insan bu fiyatlara düşmeyi nasıl başarırı anlamış değilim şahsen düş düş hala dibi görmedi ve dahada düşüyor piyasada bu kadar düşen coin yoktur yakında  bedava olcak seviyeye gelir heralde.
üzülme sıfır dolarda çok sağlam destek var  Tongue
vallaha dao yu türk 'twit fenomenleri'' çok shilliyormuş sonradan öğrendim. adamlara itibar etmeyip takip etmiyorduk, demekki takip etmek lazımmış bilsem shillediklerini metelik atmazdım:)
dxchain çekiliş sonuçları açıklandı telegram botundan kontrol edebilirsiniz.
yarın birinci raund katılım payınız garanti sadece çekiliş kazananlara katılım payı var.
24 saat sonra ikinci raund fcfs ve çekiliş kazanmış olmanıza gerek yok wl si olan herkes girebilecek.
ben katılacağım sonu ne olur bilemem ama bu ayki dxchain ve ankr da rekt olursa benim için ico işi biter.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 02, 2018, 10:11:14 AM

Bana bir mail falan gelmedi. Telegramdan da sordum 1 2 hafta sürecekmiş kyc süreci daha hiçbir şey kesin değil neye göre belirlenecek yatırımcılar vs. Fantom gibi olacak muhtemelen çok kişi yatırım yapamayacak.
ya 0.1 ether gibi acayip küçük katılım payı verecekler ya fcfs yapacaklar yada  çekiliş , sınav ,poc gibi atraksiyonlara girecekler(bence muhtemelen yapacakları bu).
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 02, 2018, 10:53:03 AM

Şu zamanda icolara girmek biraz riskli gibi görünüyor, umarım kazanırsınız. Bu arada https://crushcrypto.com/ico-review/ sitesini bilmiyordum, paylaşmanız iyi olmuş.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 02, 2018, 11:41:10 PM

ICO pazarının topladığı toplam yatırım miktarı geçen senenin iki katını şimdiden aştığı için Ico projelerinden iyi araştırma sonucu tespit edilenlere yatırım yapmanın kazanç getirisi yüksek olacak. Seçici olmayı unutmayın.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 03, 2018, 11:33:42 AM

Valla artık ne sağlam ico bulabiliyoruz ne de sağlam bounty, airdrop maalesef ortalık çok karıştı bi hep beraber bi yağmalama dönemi geçirdik umarım bundan sonra herşey düzelir.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
August 03, 2018, 04:30:55 PM

DxChain benim de radarımda olan ICO'lardan biriydi fakat Türkiye'den yatırımcı kabul etmemek gibi saçma bir karara imza attılar. Bunun sebebini anlayamasam da listedeki diğer yasaklı ülkelerle bir tutulmak hoş değil.

Ankr Network ise bu listenin en gelecek vaad eden ICO'larından birisi. Whitelist süreci de hala devam etmekte. Yatırım düşüncesi olan arkadaşların araştırmasını tavsiye ederim.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 09:50:50 AM

DxChain benim de radarımda olan ICO'lardan biriydi fakat Türkiye'den yatırımcı kabul etmemek gibi saçma bir karara imza attılar. Bunun sebebini anlayamasam da listedeki diğer yasaklı ülkelerle bir tutulmak hoş değil.

Ankr Network ise bu listenin en gelecek vaad eden ICO'larından birisi. Whitelist süreci de hala devam etmekte. Yatırım düşüncesi olan arkadaşların araştırmasını tavsiye ederim.

dxchain , türkiye yi kabul etmeyecez dedi fakat ne olur ne olmaz diye siz başvurunuzu yapın diye uyarmıştım.
ben türk pasaportuyla başvuru yaptım ve başvurum kabul edildi. yani kabul etmeyiz deselerde her zaman denemekte fayda var.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
August 04, 2018, 09:53:24 AM

bu tür projeler artık heryerde var sadece isim yazmıssın iddaaya girerim projelerin hepsinin ne oldugunu bile bilmiyosundur yazık gerçekten çok :S
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 10:12:21 AM

bu tür projeler artık heryerde var sadece isim yazmıssın iddaaya girerim projelerin hepsinin ne oldugunu bile bilmiyosundur yazık gerçekten çok :S
post kasacağına keşke ilk mesajı okusaydın. projelerle ilgilenmediğim orda senin bile okuyup anlayabileceğin şekilde yazıyor.
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
August 04, 2018, 09:12:19 PM

Ankr private ve presale de ( yani özel ve önsatışlarda) 14.5M dolar toplamış, bunların sadece %40 lık kısmı 6 ay kilitli olacak. Geri kalan kısmı kilitli olmayacak. Atonomi ve Oneledger  a çok güveniyordum. Oneledgerdan zarar ettim. Atonomi kyc sinde belgelerin üzerine şeffaf "for atonomi" yazdığım için Allahtan kabul edilmedi ve yatırım yapamadım, onun durumu daha kötü. Ankr de beklediğim icolardan biriydi. Bu token metrics e göre sanırım yatırım hakkı kazansam bile yatırım yapmayacağım.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 08:48:09 AM

dxchain le güzel bir açılış yaptık. takım tokenlere kilit koymayı unutmuş  ico devam ederken token dex lere düştü.
takım uyanıp kilit vurdu.
kilitten önce 2x e yaklaşmıştı token fiyatı 2-3 saatte 2x temiz iş Smiley
bir kaç gün içinde takım borsa açıklayıp kilidi kaldıracak 2x-3x arasından çıkacağım ben. ayrıca binance söylentisi var çok düşük olsada doğru çıkarsa 5x den aşağı çıkmayın.
yatırımcısına hayırlı olsun. şu market şsrtlarında temiz iş oldu.

önümüzdeki 2 kaçmaz ico ankr ve blockcloud
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 07, 2018, 08:51:28 AM

Sizin sepeti hatırlıyorum hemen hemen aynı tokenleri/coinleri tutuyorsunuz hocam. Büyük kayıplar yaşandı bu gerçek wan ve icx bu kadar düşer deseler gerçekten inanmazdım ama her çıkışın bir inişi oluyormuş
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 08:52:59 AM

Sizin sepeti hatırlıyorum hemen hemen aynı tokenleri/coinleri tutuyorsunuz hocam. Büyük kayıplar yaşandı bu gerçek wan ve icx bu kadar düşer deseler gerçekten inanmazdım ama her çıkışın bir inişi oluyormuş
açıkcası benim için alım fırsatı oldu en güzel para krizde kazanılır. tabi kimseye aynı şeyi tavsiye etmiyorum kripto piyasasında tek dip sıfır dolardır.
ziya1453 (OP)
Full Member

View Profile
September 16, 2018, 10:35:22 AM

ankr ın çekiliş sonuçları bugün akşam 5 itibariyle maillere yollanıyor. ico da sabaha karşı 5 de başlıyor. fcfs olmayacak katılım hakkı kazananların hakkı garanti olacak. bu yılın artık son girmeye değer ico su diyebilirim.
kendi adıma ankr la kapatıyorum ico defterini çok özel bir şey gelmedikçe piyasa düzelene kadar. tabi quark gibi bir şey çıkıverir işler değişir.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: