Bitcoin Forum
April 30, 2024, 08:23:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin, 10 Yıl İçinde İtibari Paraların Yerini Alacak  (Read 399 times)
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
July 17, 2018, 12:58:47 PM

İnşallah diyelim ,haberler son derece olumlu yönde ilerliyor ,aynı şekilde gelişmelerde öyle fakat ne ilerlemeyen kripto para fiyatları bakalım bu gelişmelere ne tepki verecek koinler.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
1714508627
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714508627
Reply with quote  #2

1714508627
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714508627
Hero Member
*

Ignore
1714508627
Reply with quote  #2

1714508627
Report to moderator
1714508627
Hero Member
*

Ignore
1714508627
Reply with quote  #2

1714508627
Report to moderator
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
July 17, 2018, 01:16:47 PM

Global ekonomik dönüşüm açısından gerçekten kriptonun ve dolayısıyla başı çeken bitcoinin potansiyelini görmeyen yok. Artık bazı konularda inkara düşmek çok anlamsız bir çaba olarak kalıyor, küresel piyasalar sürekli yön değiştiriyor ve kripto paraların yadsınamaz rolü var.
nr14
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
July 17, 2018, 01:18:51 PM

Dünya güçlerinin çok hızlı değiştiği teknolojinin durmadan sıçramalar yaptığı bir yüzyıldayız. Şimdilerde çok iyi gibi gözükse de 10 yılda neler olacağını fazla kestiremeyiz ve bu süre içinde kim bilir neler neler olacak. Ayrıca asırlardır kullanılan fiziksel paranın da bu kadar süre içinde yok olacağını pek de düşünmüyorum ben.
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 17, 2018, 02:12:15 PM

hocam o günün muhteşem mi yoksa kaos mu olacağını zaman gösterecek. kasanda 100 bin liralık altın olduğunu varsay. ancak onu hırsız eve girerde, anahtarı bulursa ele geçirir. ama bitcoin ve diğer kriptoların hack olayı biraz daha kolay gibi. tabi yeterli önlemleri almazsan.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
July 17, 2018, 03:45:29 PM

10 yıl bence gayet makul ve ideal bir zaman. Ha bu direkt bitcoin mi olur orasını bilmiyorum ancak bir kripto para rahatlıkla ekonomik düzende şu ankine oranla çok daha büyük bir yer kaplayıp birçok değişikliğe ve yeniliğe neden olacaktır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
July 17, 2018, 08:57:43 PM

Kripto paralar gelecekte paranın yerini alabilir ancak bence bunun için ne kadar süre lazım bilmiyorum. Elbet devir onun devri de olacak bu biraz zaman alacak bu şüphesiz. Mümkün olan en hızlı şekilde çağa ayak uyduracak
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
July 17, 2018, 09:45:50 PM

Kripto paraların piyasaya çıkış amaçları itibari paraların yerini almak için çıktılar, özellikle bitcoinin çıkış amacı bu zaten. 10 yıla kalmaz mevcut paraları piyasadan silerler bence.

[/center]
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 17, 2018, 10:07:35 PM

Mevcut ekonomik sistemin tıkandığı malum dolayasıyla mevcut paralarında işlevselliği giderek azalıyor, kripto paralara geçmek çok mantıklı gözüküyor. Süre için tahminde bulunmak zor.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
July 17, 2018, 10:37:39 PM

Altcoinler içinde çok iyi potansiyeli olan coinler var zaten iyi yerlere geleceklerini düşünüyorum. Bitcoin zaten kripto paraların başı olduğunda ondan hiç şüphem yok.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
July 22, 2018, 06:48:06 PM

bitcoin 10 yıl sonra yerel paraların yerini almış olur, ulusal paralar ya dijital paraya dönüşecek ya da tamamen ortadan kalkacak. ekonomik değişim bu şekilde ilerliyor. bitcoinin günlük kullanım oranı ve bitcoin kullanan işletme sayısı artıyor her geçen gün.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Razor5
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
July 22, 2018, 09:42:49 PM

Ne anlamda alır o önemli,şimdi hepsinden değerli olabilir ama sonuçta sanal para,yada tek para birimine döner bütün dünya oda btc derseniz orası çok ayrı bir nokta olur tabi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
July 28, 2018, 09:30:41 PM

BTC 10 yıl sonra dünya hakimiyetini ele geçirir. BTC karşısında real paraların gerileyişi bu on yılda sürekli olarak olacak. sonunda tüm real paralar tedavülden kalkacak. günlük kullanım alanının genişlemesine önem veriyorum.

sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 28, 2018, 10:45:44 PM

Ben pek ihtimal vermiyorum bu teoriye. Neredeyse bütün devletlerin karşı olduğu bir şeyin itibarlı paraların yerini alma ihtimali çok düşük gibi geliyor bana.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
July 28, 2018, 11:56:09 PM

On yıl dünya için kısa kripto dünyası içi uzun bir süreç neler olacağı hakkında tahmin yürütmekten öteye gidemeyiz. Kriptoya gönülden inananlar böyle bir değişimin olmasını ister ama gerçekçi olmak gerektiğinde zor ihtimal.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
July 29, 2018, 08:25:15 AM

10 yıl gibi bir süre bana az geldi açıkçası. Ben daha uzun bir sürede böyle bir şeyin gerçekleşeceğini düşünüyorum. Çünkü bankalar, Bitcoin'in üstün gelmesini ertelemeye çalışacaktır.

abernaty
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 3

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:38:51 AM

Ya bunlarda öveceğiz derken bokunu çıkartıyorlar artık. bütün bankaların devletlerin desteklediği kredi kartı bile kaç yılda hayatımıza zor girdi hala paranın yerini alamadı bunlar çıkmış 10 yıl içinde paranın yerini alacak. övün de bokunu çıkarmadan övün

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 29, 2018, 09:29:42 AM

Bitcoin, 10 Yıl İçinde İtibari Paraların Yerini Alacak diyen biri ya hayal aleminde yaşıyordur yada sadece ilgi odağı olup dikkat çekmek için bile bile yalan söylüyordur. denilen şeyin bırak olması binde bir olasılıkla olma ihtimali doğması bile olsa sadece bitcoin değil tüm kripto para işi biter. net...
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
July 29, 2018, 10:24:29 AM

Bitcoin, 10 Yıl İçinde İtibari Paraların Yerini Alacak diyen biri ya hayal aleminde yaşıyordur yada sadece ilgi odağı olup dikkat çekmek için bile bile yalan söylüyordur. denilen şeyin bırak olması binde bir olasılıkla olma ihtimali doğması bile olsa sadece bitcoin değil tüm kripto para işi biter. net...
Bitcoinin ve diğer kripto paralar geçmişe baktığımızda çok yol kat etti kim derdi insanlar sorgulamadan dijital bir parayı satın alacak ve buna güvenip yatırım aracı olarak görüp yatırım yapacak ve bu çok fazla ülkede kabul görüp işler durumda çalışacak bunlar rüyaydı gerçek oldu o yüzden Bitcoin sadece resmi değil o aşama tamamlandığında günümüzde kullanılan kağıt paradan daha fazlası olacaktır.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
July 29, 2018, 11:05:25 AM

10 yıllık süre çok iddaalı olmuş bence. bu kadar kısa sürede yükselmesi bence mümkün değil. ama uzun vadede bende buna katılıyorum. sonuçta global bir para.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 29, 2018, 11:52:43 AM

Geçmiş dönemlere bakarsak içimizde bulunduğumuz yıllarda paranın kullanım yerlerinde göreve başlaması bekleniyordu. 1 milyon dolar olacak diyen mi dersin, ülkeler arasında kullanılacak diyen mi dersin. Benim görüşüm böyle şeyler olsaydı şimdiye kadar olurdu çünkü bir engel yoktur, yasal süreç ekonomik süreç bir yana yine de özellikle bitcoin şu an bile kullanım için uygun değil ne değişecekte 10 yıl sonra kullanılmaya başlanacak. Gerçekleri örtbas etmek için uyduruyorlar.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: