Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:48:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Örneklerle Bountyde izlenmesi gereken yollar ve bilmeyenler için bazı kavramlar  (Read 345 times)
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
September 30, 2018, 10:25:07 AM

Gerçekten çok değerli bilgiler vermişsiniz ama maalesef neyin ne olacağını bilemiyor insan bir de hangi bounty manager lere güvenmeliyiz hangilerine güvenmemeliyiz bilemiyoruz mesela herkes sylon'a güveniyor gözü kapalı bounty ve ico ne varsa giriyor.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715550538
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715550538
Reply with quote  #2

1715550538
Report to moderator
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 30, 2018, 12:19:38 PM

Tespitler on numara beş yıldız doğrusu. Hepsini hiç sıkılmadan okudum. Bunları yapabilmek için ciddi birikim de lazım. Benim bounty de 1-2 kriterim var. Local kabul ediyor mu ve ödülü tatmin edici mi az da olsa süre çok uzun mu? Uzunsa görmemeye çalışıyorum. Tabi ico sürecinde alayı uzuyor artik
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
September 30, 2018, 12:20:33 PM

ezbere hareket edenler her zaman ağlamaya mahkum..sylon diyorsunuz ama jinbi nasıl patladı ellerinde gidin bakın hepsi ağlıyor şimdi..diw token vakası 2 oldu  Grin insan biraz belirli ölçütlere göre değerlendirme yapar süzer eler falan ama nerdeeeee
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 30, 2018, 12:37:56 PM

Çok güzel bir paylaşım olmuş, aslında bir bounty girme ile yatırım yapmak arasında bir fark yok. Buradaki yatırımınız da emeğiniz ve zamanınız gibi düşünün. Gözü kapalı bir coin aldığınızda ne oluyorsa, gözü kapalı girdiğiniz bir bounty de aynı son sizi bekliyor. Önceden aylık 500 $ beğenilmez iken, şimdilerde 500 $ veren bir bounty harika olurdu diye konuşuyoruz. Arkadaşların da dediği gibi dönem olarak çok kötü bir dönemden geçiyoruz, zaten ICO'lar battığı için bountylerde birşey kazanamaz oldular. Piyasada rüzgar tersine dönerse, illa ki yine gelirler de artacaktır.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
September 30, 2018, 03:26:48 PM

Çok teşekkürler ayrıntılı anlatım, bilgilendirme için. Dediğiniz gibi projeler arasında fark çok olabiliyor, girmek istediğimiz projeyi iyice araştırmak gerekiyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
September 30, 2018, 05:58:32 PM

baya bayaa emek harcanarak oluşturulmuş bir bilgi seli olmuş. eksik olan yerler muhakkak ki vardır ama emeğinize sağlık, çok yararlı olmuş.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
September 30, 2018, 07:38:03 PM

bounty işi artık can sıkmaya başladı . çok proje gördüm telegram aktif sosyal medya iyi kullanıyorlar ve iyi parada toplayan oldu sonuç çoğu ortadan kayboldu

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 30, 2018, 07:43:57 PM

Konu güzel elinize sağlık.
Pundi x bounty'den güzel kazandık.
Neblio'yu da gördüm içim gitti. Çok büyük kaçtı neblio bounty Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 30, 2018, 08:22:25 PM

Açıkcası ilk başlarda bende bilmediğim için aynı duruma düştüm. İmza kampanyasına girdim kaç ay uğraştım birşey gelmedi. Bilmeyenler her projeye girmesin.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 30, 2018, 09:18:35 PM

Telegramdaki üye sayısı önemli ama ben 100k telegram görüyorum ico yapıcak adamlar 24 saatte 10 mesaj anca birikiyor telegramlarında telegramlara çok aldanmayın hype var denmesi için devamlı telegramda mesajlar dönmesi lazım 3-4 saatte 1k mesaj olan gruplar var ico yapıcak bunlar önemli
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
September 30, 2018, 09:22:27 PM

Ozellikle yeni baslayacaklar icin  olumlu ve guzel tavsiyeleriniz icin tesekkurler. Gunumuzde bountyler ve airdroplar hala guzel ve fena olmayan kazanclar birakmakta.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 01, 2018, 06:13:58 AM

Telegramdaki üye sayısı önemli ama ben 100k telegram görüyorum ico yapıcak adamlar 24 saatte 10 mesaj anca birikiyor telegramlarında telegramlara çok aldanmayın hype var denmesi için devamlı telegramda mesajlar dönmesi lazım 3-4 saatte 1k mesaj olan gruplar var ico yapıcak bunlar önemli
Telegramdaki fake üyeliklere dikkat etmek lazım haklısınız. Şu an bi kaç bin dolar verilince 100k telegram üyesi doldurmak çok kolay gruplara. Ama dediğiniz gibi aktif üye olmadıkları için mesaj dönmüyor grupta...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 01, 2018, 06:23:39 AM

Bounty biter bitmez projeye ne zaman borsaya çıkacaksınız soruları sorulmaya başlıyor.Borsaya çıkan x10 yapıyor ama tersine x-10. Biraz sabredip adamların aldıkları paralarla projeyi gerçekleştirmeleri için zaman tanısak olmuyor.Borsaya çıksın satalım. Sonrada bu projede çöp diye ağlanalım.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
October 01, 2018, 07:13:45 AM

bu aralar bounty işlerinin eskisi gibi tadı tuzu olmadığını düşünüyorum.
Katılacak imza kampanyası bile bulamıyorum kayda değer.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 01, 2018, 07:46:36 AM

geçen sene hdac bountysi başladı. şu an fiyat anlamında sürünüyor ama hdac gelecekte iş yapar diyenler hold ediyor bence doğru. mesela kwatt token var. pre ico 1 dolar ico 2 dolardı sanırım şimdi 4-5 cent arasında gidip geliyor. hani yatırımcısı için hodl etmekten başka çare yok ama bounty katılımcısı daha farklı düşünebilir. ilk ataklarda örneğin. tabi olursa. o nedenle her kripto paranın kısa veya uzun vade süreli hold etme durumu olabilir.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 01, 2018, 07:46:49 AM

Kardeşim on numara bir değerlendirme yapmışsın, bazen kazancımızı ICO fiyatına göre hesaplıyoruz ama evdeki hesap çarşıya uymuyor çoğu zaman hedeflenen miktarın çok altında kalıyoruz ama umutsuzluğa yer yok yine de güzel bir kazanç elde etme imkanı var.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 01, 2018, 11:50:41 AM

Ben 1 yıl öncesine kadar bountylerden gelenlerin kesinlikle HODL edilmesi taraftarıydım ancak son zamanlarda bir an önce bozup daha fazla düşmeden satıp ethereuma çevirmenin peşindeyim (genelde erc20 tokenleri olduğu için söyledim bunu).

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: