Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:37:04 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Btcturk'te USDT işlemleri başladı.  (Read 191 times)
KUTUB (OP)
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
July 11, 2018, 06:48:29 AM

BtcTurk'te #Tether (USDT) alım ve satım işlemleri başladı. BtcTurk hesabınıza Türk Lirası ya da Tether (USDT) göndererek alım, satım emri verebilirsiniz.
mappefaar
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
July 11, 2018, 07:45:29 AM

evet ben de dün twitterda gördüm paylaşımdan güzel olmuş BTCTurk de kendini geliştiriyor ama şu 1.000TL sınırı küçük çaplı yatırımcıları zorlayan bir miktar biraz daha düşürülse güzel olur diye düşünüyorum.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
July 11, 2018, 08:04:14 AM

evet ben de dün twitterda gördüm paylaşımdan güzel olmuş BTCTurk de kendini geliştiriyor ama şu 1.000TL sınırı küçük çaplı yatırımcıları zorlayan bir miktar biraz daha düşürülse güzel olur diye düşünüyorum.

Ben hep btcturk le çalıştım. Dediğin 1000 tl sınırını görmedim dostum. İstediğin kadar para yatırıp çekebiliyorsun. Banka transferleri daha önce 1000 tl idi, şimdi 100 e düşürmmüşler. Ama zaten papara ile istediğim kadar yatırıp çekebiliyorsun, komisyon ödeyerek.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 11, 2018, 08:08:45 AM

Türk kullanıcılar için güzel bir gelişme olmuş. Yabancı borsalardaki Bitcoinlerimizi Usdt'ye çevirerek direkt olarak Btcturk hesabımıza Usdt gönderebileceğiz. Ayrıca btcturk hesabında dolar biriktirmek isteyen kullanıcılar bu özellikten sonuna kadar faydalanacaktır.

bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
July 11, 2018, 08:24:41 AM

BTCTürk benim en çok sevdiğim türk borasası oldu. eskiden paribuyu çok kullanıyordum ama paribu yerinde sayıyor ama BTCTürk sürekli kendini geliştiriyor.
internaldr
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 11, 2018, 08:36:32 AM

bu çok güzel bir haber.  bitcoin ve etheruem bağımlılığın kurtulmamız lazım. USDT borsalarında değişim yapıp direk TL'ye çevirmek iyi bir alternatif yöntem olacaktır.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 11, 2018, 08:37:34 AM

Btcturk'un bu gelismeleri Turkiye icin sektorun oncusu ve lideri olma yolunda onlari bir adim one tasiyor.  Ayrica sektore katki yapmalari gereken noktalarda da oncu olmalarini temenni ediyorum.  Ozellikle isletmelerin kripto para kullanmalari icin olusturulacak alt yapiyi kendilerinden bekliyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
July 11, 2018, 08:56:55 AM

BTCTurk ve Koineks şuan en popüler borsalardan, tether i de eklemeleri gelecekte kripto paralara ilişkin daha fazla beklenti oluşacağını öngörmeden ileri geliyor olabilir. Bakalım bizi daha ne yenilikler bekliyor
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 11, 2018, 09:00:46 AM

Tether benzeri bircoin daha oluşturulmuşru sanırım ama onun da bizdeki yerel borsalara girmesi epey vakit alacak gibi, fiyatı sabitleme adına borsaların bir yazılımsal düzenlemesi var mı acaba tether için
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
July 11, 2018, 09:12:37 AM

btcturk u 2013 beri kullanırım gayet memnundum. fakat el değiştirdiğinden beri gerçekten çok önemli yeniliklere imza attılar. türk borsalarında yerleri ayrıydı hep ama iyice öne çıktılar bu yeniliklerle. tebrik ediyoruz.
KUTUB (OP)
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
July 11, 2018, 09:15:30 AM

Sabah baktığımda tether fiyatı 5,15 idi şu an 4,75 umarım piyasayla aynı olur hep fiyatı...
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
July 11, 2018, 09:33:08 AM

tether eklemeleri harika oldu. ilkleri yapıyor resmen. tetherde fazla bir dalgalanma yaşanmaz ama scalping yapmak isteyen olursa denemelere başlasın. tetherusd grafikleri bildiğin iplik formasyonu gibi. ama harıl harıl işlem yapılıyor.

Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:44:06 AM
Last edit: July 11, 2018, 10:58:39 AM by Cryptorianx

Önemli bir düzeltme yapmakta fayda var:

BtcTurk'e Ether ağında ERC20 kontratı olarak üretilen Tether/USDT değil, Omni protokolü ile Bitcoin blokzincirde üretilip dağıtılan Tether USDT eklenmiştir.Bilginize...

Kişisel yorumum omni protokolü kullanan Tether çok sıkıntılıdır arkadaşlar.Geçmişte belli borsalardaki cüzdanlar kaybolan tetherler ile doludur.

TrueUsd tokenine geçselerdi daha iyi olurdu bence.En azından ortada spesifik bir takım var.Yani günün sonunda gidip birilerinden hesap sorabilirsiniz.Ve bu oluşum şu an Binance,Bittrex,HitBtc gibi önemli borsalarda işlem görüyor.Tether gibi de anonim/gizli değiller.

Truesd'yi incelemek için --->> https://www.trusttoken.com/trueusd/

Konuyla yakından alakalı başka bir inceleme yazısı için:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4546720.msg40930436#msg40930436
yaniman
Member
**

Merit: 14

View Profile
July 11, 2018, 10:57:30 AM

Türkiye'nin en iyi borsası , sürekli çalışıyorlar, sürekli yenilikler getiriyorlar, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaya çalışıyorlar. USDT eklenmesi yerinde bir karar olmuş.

tatanga54
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile WWW
July 11, 2018, 11:03:36 AM

Ülkemiz borsalarından biri olan btc türkte usda işlemlerinin başlaması ülkemizdeki kripto paralar ile güzel gelişme fakat artık büyük düşüş sonrası bu insanaları kripto pazarına nasıl çekeceğiz.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
July 11, 2018, 11:36:29 AM

Süper haber ama bu ilerleyen zamanlarda TL'nin kalkması mı demek oluyor? Tek kullandığım site burası nakite çeviremezsem başka nereden çevirecem
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 11, 2018, 11:45:28 AM

Nazar değmesin BTCTurk hızlı bir gelişim ve değişim içerisinde. Rakiplerinin zaten yeterince önündelerdi ancak bu girişimlerle Türkiye'deki işlemleri tekelleri altına dahi alabilirler  Smiley

minionstar
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
July 11, 2018, 11:55:13 AM

Btcturk güzel yenilikler sunuyor. Aynı zamanda kullanımı da oldukça pratik ilk defa işlem yapacak biri bile sorunsuz ve kolayca işlemini halledebiliyor. Bu gelişmeler devam ederse btcturk rakip tanımayacak gibi.

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
July 11, 2018, 12:24:24 PM

BTCTürk gerçekten tam olarak bizden çıkan ve gayet güzel işleyen bir sistem özellikle el değiştirmesinden sonra da sistemde iyileştirmeler ve yenilikler de yapılıyor bu da çok önemli. Yeni eklenen kripto paralar da hacimsel genişleme yaratması bakımından önemli, yakında kendi kripto parasını çıkartır mı ne dersiniz?

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 11, 2018, 12:36:11 PM

yine btcturkten olumlu bir adım. usdt tl nin dengesiz olduğu bu dönemde btcturk üzerinde trade yapan ve fiata geçmek isteyenler için güvenli liman olacaktır.
bence önemli bir açığı giderecek bu adım
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: