Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:45:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kediciklere kim sahip çıkacak  (Read 228 times)
Leteravian (OP)
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 11, 2018, 08:26:09 AM
Last edit: July 12, 2018, 02:38:02 PM by Leteravian

Adnan Oktar (Harun Yahya) ; Küçük çocuklara taciz, cinsel saldırı, siyasi ve askeri casusluk, inanç istismarı, kara para aklama, tehdit ve şantaj suçlarından göz altına alınmış... Ben sahiplenebilirim 1 - 2 tanesini Grin

Edit : Hatunların makarasını yapıyoruz da herifin gerçek bildiğimiz hayvan olan kedileri de sokakta kalmış eve alışkın hayvan sokakta barınamaz baya üzüldüm...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
thetis
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:36:17 AM

Uzun zamandan beridir en sevindiğim tutuklama haberlerinden birisi oldu. Yazık oldu kediciklere o kadar da bakım yapmışlardı gerçi gösteri falan yapacak olurlarsa desteğe giderim  Grin

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 11, 2018, 10:38:14 AM

Sonunda hak ettiğini bulmuş. Bu adamın dışarıda özgür bulunması bile ayıpken televizyonlarda olması bence büyük bir ülke ayıbıydı. Şimdi yargılansın cezasını çeksin de belki aklı başına gelir. Suçlamalara bakılınca az buz bir ceza almaması lazım.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 11, 2018, 11:00:58 AM

Çok ciddi suçlamalar var kendisine ama hepsini dalgaya vuruyor. Adnan Oktar'a ne olur bilemem de kediciklere kimsenin kıyıp da ceza verebileceğini zannetmiyorum, kurban olurum onlara  Grin

pao25
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 11:31:56 AM

gayet medeni bir şekilde fikrimi beyan edeceğim; bu şahsı sevmiyorum ve gözaltına alınmasına sevindim. bir sonraki kampanyanın adını da vereyim: kediye sahip çıkalım.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
July 11, 2018, 11:38:19 AM

Sonunda hak ettiğini bulmuş. Bu adamın dışarıda özgür bulunması bile ayıpken televizyonlarda olması bence büyük bir ülke ayıbıydı. Şimdi yargılansın cezasını çeksin de belki aklı başına gelir. Suçlamalara bakılınca az buz bir ceza almaması lazım.

yaptığı bütün programlar dini aşağılar yöndeydi zaten. O kadro ile program yapmanda herhangi problem yok zaten de kalkıp yarı çıplak insanlarla dini program yapmak müslümanlıkla dalga geçmek değil midir?

Maşallah hocam, inşallah hocam sizin o bilmem neyinizi seviyorum hocam falan hoş şeyler değil bunlar. İyi olmuş bu zamana kadar olması bile büyük ayıptı zaten.

alpddere
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
July 11, 2018, 01:30:16 PM

kedicikleri boşverin arkadaşlar, soma kararının ve devlet tiyatrolarının kapatılması kararının aynı güne gelmesi net bir şekilde hedef saptırmadır. adam suçludur değildir bilemem ama zamanlama manidar. alıştık bu numaraları yemiyoruz artık.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 11, 2018, 01:36:48 PM

kedicikleri boşverin arkadaşlar, soma kararının ve devlet tiyatrolarının kapatılması kararının aynı güne gelmesi net bir şekilde hedef saptırmadır. adam suçludur değildir bilemem ama zamanlama manidar. alıştık bu numaraları yemiyoruz artık.

devlet tiyatrolarının kapatılması için herhangi bir hedef saptırmaya gerek yok artık bu ülkede. Sanat yıllardır eziliyor dışlanıyor. Sanat merkezleri yıllardır teker teker kapatılıyor zaten.
Ben eminim soma davasında da alakasız insanlara 2 3 yıl ceza verseler yine sessiz bir tepkiden başka bir şey olmazdı. Soma bile tepki göstermedi bu maden faciasına sadece ölenlerin yakınları.

ogzramiz
Newbie
*

Activity: 74

View Profile
July 11, 2018, 01:57:02 PM

maşallah adamın işlemediği suç kalmamış, işlediyse yani. az önce televizyonda gördüm yalan hepsi ingiliz derin devletinin işi diyor. la oğlum senin ingiliz derin devletiyle ne işin var? özrü kabahatinden beter derler ya...
xxbtcxxx
Member
**

Merit: 11

View Profile
July 11, 2018, 02:03:12 PM

maşallah adamın işlemediği suç kalmamış, işlediyse yani. az önce televizyonda gördüm yalan hepsi ingiliz derin devletinin işi diyor. la oğlum senin ingiliz derin devletiyle ne işin var? özrü kabahatinden beter derler ya...

iyi israil derin devleti dememiş.  Grin
Bu adam israil derin devletinin islamiyeti ayaklar altına almak için kullandığı piyonlardan birisi değil miydi  Grin
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
July 11, 2018, 10:25:20 PM

yaptığı okadar şovdan sonra bu adama operasyon yapmak için geç bile kalındı şerefsiz evinden resmen cehpanelik çıkmış yavuşağın
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:29:38 PM

Sonunda yapilmasi gereken yapildi. Bu adamin sovlarinin bu kadar uzun surmesi bile sacmaydi. Umarim hakettigi cezayi ceker.
kiymetli
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:35:04 PM

Bu adamin yaptigi o sacma programi izleyip gercekten buna inanip saygi duyan insanlar var miydi acaba. Bu adamin yaptigi sapkinliktan baska birsey degildi.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217

View Profile
July 12, 2018, 02:03:44 PM

ya şu olayı twitterda da gördüm o kadar güldüm ki Cheesy bazı hayvanları koruma dernekleri bile dalgasını geçmişler Cheesy
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
July 13, 2018, 10:14:35 AM

Allah cezasını vermiş sonunda dengesiz adamın biriydi a9 kanalında programına denk gelmiştim birkaç defa dinden soğutacak cinsten bir programdı
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 13, 2018, 10:50:10 AM

Konuşmaları ve hareketleri zaten çok saçma sapandı böyle şeyler çıkacağı belliydi ama bir anda olunca ben de şaşırdım doğrusu
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220

View Profile
July 13, 2018, 10:54:21 AM

kediciklerin kimisinde ikişer silah varmış örgüt elemanıymışlar sahip çıkmak isteyenler bir kez daha düşünsün derim :d:D

necafff
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
July 14, 2018, 02:25:32 AM

konu gevezelik olsa da ben böyle tarikatlara katılanlara da, mağdur olanlara da zerre acımıyorum. hayatım boyunca onlardan ne medet umdum ne de samimi buldum.
iotic
Newbie
*

Activity: 71

View Profile
July 14, 2018, 09:37:30 AM

bu kadar uzun yasamlari da enteresan. Hukumetin yaninda durmasi bile para etmedi
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
July 14, 2018, 10:29:45 AM

Bu kişi yıllardır televizyon programı yaptı ve dini ayaklar altına alıp dalga geçerek bunu yapıyordu benim merak ettiğim bu kişi başkası olsa elli kere vururlardı tutuklarlardı , bu adam şimdiye kadar nasıl oldu da bu şekilde program yapabildi ? ve ne oldu da şimdi düğmeye basıldı ?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: