Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:00:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Besplatno pratim izlistavanja novčića  (Read 338 times)
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
August 23, 2018, 04:08:50 PM
 #21

Nitko me nije trazio da ovo pratim, ali možda bi vas zanimalo da je Ubex dosao na Idex.

Ne samo na Idex izlistan je na BitForex-u, BitMart, BTC-Alpha a još nije ni ICO završio.


Uh... To ne zvuči dobro. Tako je i Oyster podijelio tokene prije nego je završio ICO, a kako se radilo o ERC20 tokenima, na EtherDelti je ubrzo cijena bila puno niža od ICO cijene pa je ICO propao. Projekt je svejedno zaživio ali je tim imao problema oko financiranja u početku.

Ni meni se to nije svidjelo na prvu kad sam vidio, ali za sad se dobro drže, eto kad dobijem tokene barem ću odmah znati koja im je vrijednost i koliko sam zaradio. Smiley
Cijena Ubex tokena na mjenjačnicama je 5x veća od ICO cijene tokena. Wink Odlično se drže! Nisam ovo nikad vidio, ne kužim u čemu je kvaka...
Dobar izbor za kupnju po ICO cijeni?

BTC
1715115656
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715115656

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715115656
Reply with quote  #2

1715115656
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715115656
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715115656

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715115656
Reply with quote  #2

1715115656
Report to moderator
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
August 24, 2018, 07:39:03 AM
 #22

Nitko me nije trazio da ovo pratim, ali možda bi vas zanimalo da je Ubex dosao na Idex.

Ne samo na Idex izlistan je na BitForex-u, BitMart, BTC-Alpha a još nije ni ICO završio.


Uh... To ne zvuči dobro. Tako je i Oyster podijelio tokene prije nego je završio ICO, a kako se radilo o ERC20 tokenima, na EtherDelti je ubrzo cijena bila puno niža od ICO cijene pa je ICO propao. Projekt je svejedno zaživio ali je tim imao problema oko financiranja u početku.

Ni meni se to nije svidjelo na prvu kad sam vidio, ali za sad se dobro drže, eto kad dobijem tokene barem ću odmah znati koja im je vrijednost i koliko sam zaradio. Smiley
Cijena Ubex tokena na mjenjačnicama je 5x veća od ICO cijene tokena. Wink Odlično se drže! Nisam ovo nikad vidio, ne kužim u čemu je kvaka...
Dobar izbor za kupnju po ICO cijeni?

Tokene koje prodaju u ICO-u će dijeliti tek 30.9.2018, barem tako piše na njihovoj stranici.
Izlistani su na coinmarketcapu https://coinmarketcap.com/currencies/ubex/#charts
Zanimljivo je da nije isti contract tokena koji su u opticaju i onih koji se prodaju u ICO-u.

Nadam se da će na kraju to biti isti tokeni iste vrijednosti. Pitati ću Denisa u njihovom ANNu da li zna više o tome.
Nije mi jasno zašto tokeni u ICO-u već nisu razgrabljeni ako je tako velika razlika u cijeni.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!