Bitcoin Forum
April 28, 2024, 12:13:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: 💲 💲 💲 Dolar 6.56- Güncel Dolar Tartışması 💲 💲 💲  (Read 1976 times)
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
July 26, 2018, 08:11:56 PM

Ekonomimiz şu sıra oldukça kırılgan ama unutmamız gereken en önemli şeylerden birisi ülkemize bir operasyon çekildiğini anlamamız gerekiyor.Son papaz twetleri bunu açıkça ortaya koymaktadır.

ya bırakın artık şu dış mihrak zımbırtısını. Lafa gelince dünyanın süper gücü dolar yükselince "ama operasyon düzenliyorlar". Dış mihraklar her zaman var sen adam gibi yönet dış mihraklar bir bok yapamasın.
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714263238
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714263238
Reply with quote  #2

1714263238
Report to moderator
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 26, 2018, 09:36:54 PM

avrupa amerika bize götüyle gülüyor, ekonomizi bozmaya çalışmaya 1 saniye uğraşmazlar..

1881 - 193∞
lightbringer14
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:38:47 PM

avrupa amerika bize götüyle gülüyor, ekonomizi bozmaya çalışmaya 1 saniye uğraşmazlar..

yok abi bunlara göre bunların işi gücü yok bizim ekonomimizle uğraşıyorlar. bütün dertleri Türkiye'nin ekonomisini nasıl bozabiliriz. Hatta takip edin trump'ın seçimlerdeki en büyük vaadi Türkiye'yi tamamen bitirmekti  Grin

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97

View Profile
July 26, 2018, 11:32:53 PM

Şu önümüzdeki 5 yıl eskidenki ekmek ve tüp kuyruğuna girdiğimiz yıllara dönüş gibi olucak umarım öyle olmaz ama bu cari açıkla oraya doğru hızla gidiyoruz
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
July 27, 2018, 09:06:03 AM

Ekonomimiz şu sıra oldukça kırılgan ama unutmamız gereken en önemli şeylerden birisi ülkemize bir operasyon çekildiğini anlamamız gerekiyor.Son papaz twetleri bunu açıkça ortaya koymaktadır.

lan ne operasyonu çomar
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 28, 2018, 11:38:51 PM

ülke kabile devleti gibi yönetilirse bu dolar daha çok artar. mümkün mertebe elde tl tutmamak gerekiyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 29, 2018, 03:42:59 PM

Bu dolardan bizim nedir çektiğimiz. Başımıza bela oldu gitti.
karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
July 29, 2018, 07:14:14 PM

he anasını satayım 16 yıldır ülkemizde ekonomik operasyon yapılıyor. Lan 16 yıldır yönetiyorsun bunun 4 yılı iyi gitti kalan 12 yılda ekonomi adım adım kötüye gitti. Bırakın artık şu saçma sapan iddiaları.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 31, 2018, 11:08:40 AM

he anasını satayım 16 yıldır ülkemizde ekonomik operasyon yapılıyor. Lan 16 yıldır yönetiyorsun bunun 4 yılı iyi gitti kalan 12 yılda ekonomi adım adım kötüye gitti. Bırakın artık şu saçma sapan iddiaları.

hocam öyle deme, büyük kıskançlık var ülkemize karşı

1881 - 193∞
cabbarhasan
Newbie
*

View Profile
July 31, 2018, 11:14:45 AM

kardeşim sen gel ülkenin anasını sik sonra da bunu başkalarına bağla. Sıkıntı burada. Sen ülkenin anasını sikmesen ve düzgün yönetirsen onlar ne kadar kıskanırsa kıskansın bir yere kadar zarar verirler. Şimdi zaten bizi rahat bıraksalar da bir bok yapılmıyor. Al dolar yükseliyor da neden yükseliyor? sadece bizi kıskandıkları için mi yükseliyor? her şey güllük gülistanlık da bunlardan dolayı mı yükseliyor. Sen teknoloji üretiyorsun da pazarına mı darbe vuruyorlar? sen araba üretiyorsunda sattırmıyorlar mı? sen tarım ürünleri üretiyorsun da satamıyor musun?
tommyss
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
July 31, 2018, 12:21:51 PM

bir süredir 4.9 da sabitlenmiş gibi görünse de herhangi bir küçük habere bakar. Artık doların artması için öyle büyük haberlere falan gerek kalmadı. En küçük gelişmede bir anda sıçrama yapıyor.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
July 31, 2018, 07:27:46 PM

4,93 dusmyede nıyetı yok .battık batıyoruz mkl
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 31, 2018, 07:29:37 PM

kardeşim sen gel ülkenin anasını sik sonra da bunu başkalarına bağla. Sıkıntı burada. Sen ülkenin anasını sikmesen ve düzgün yönetirsen onlar ne kadar kıskanırsa kıskansın bir yere kadar zarar verirler. Şimdi zaten bizi rahat bıraksalar da bir bok yapılmıyor. Al dolar yükseliyor da neden yükseliyor? sadece bizi kıskandıkları için mi yükseliyor? her şey güllük gülistanlık da bunlardan dolayı mı yükseliyor. Sen teknoloji üretiyorsun da pazarına mı darbe vuruyorlar? sen araba üretiyorsunda sattırmıyorlar mı? sen tarım ürünleri üretiyorsun da satamıyor musun?

valla hocam ironi yaptım zaten farkındayım Smiley sonumuz hayrolsun

1881 - 193∞
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
July 31, 2018, 07:45:49 PM

eylul ile beraber doların sert yukarı cıkacagını dusunuyorum. para bulamıyoruz. arap parasıda sanırım artık gelmiyor. yaz bitişiyle turizmden gelen dovizde kesilecek. vergi barısı, imar barısı, bedelli ancak günlük çare oluyor yada olacak
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 31, 2018, 08:20:31 PM

4,92 şuan gğünlük dalgalanmalar ile 5 üstüne çok rahat çıkar ülkemin bu durumda olmasına çok üzülüyorum keşke hükümette benim kadar üzülse
cabbarhasan
Newbie
*

View Profile
August 01, 2018, 05:54:04 AM

valla hocam ironi yaptım zaten farkındayım Smiley sonumuz hayrolsun

hocam kusura bakmayın biraz yükseldim çünkü piyasada gerçekten bu şekilde olduğuna inanan onlarca çok insan var ki. birisi oyun, kıskançlık falan dediği zaman doğrudan sinirleniyorum artık. O insanlar yüzünden bu hallerde değil miyiz zaten. Allah sonumuzu hayır etsin.
ozlem01
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
August 01, 2018, 07:25:59 AM

Yıllardır alıştırdılar millete sokup çıkarmaya. Zevk alır oldular bu durumdan sanki ki doların bu derece artışıyla zirveyi yaşatıyorlar!!
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
August 01, 2018, 07:49:48 AM

Sadece buradaki eski yatırımcılara yaradı . BTC düşürken doların artması ufakda olsa telafi , ülke için berbat bir durum olsada .
600rr
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 01, 2018, 07:53:51 AM

Dolar 15 kuruş artıyor sonra ki gün 5 kuruş düşünce sanki galip olmuş gibi seviniyorlar. Dolarda büyük düşüş işte budur falan. Lan dün bundan 10 kuruş daha düşük seviyedeydi sen 15 kuruş yükselişe bakmadan 5 kuruş düşüşü mü haber yapıyorsun. Ama öyle. Artık 4.9 seviyesini sabitledi. Bundan sonra yine bir artış var önümüzde.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
August 01, 2018, 10:23:58 AM

Bence artık doları pek fazla tartışmaya gerek yok. Bu saatten sonra düşürülmeyeceğini herkes biliyor. Bilmeyenlerde yakında öğrenecek zaten. Bu saatten sonra daha nerelere kadar çıkabilir onu tartışabiliriz.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: