Bitcoin Forum
August 03, 2024, 03:21:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Goldman Sachs CEO’su Blankfein, Bitcoin iddialarını doğruladı  (Read 97 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
July 12, 2018, 04:42:59 PM

Geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs’ın Bitcoin ticaretiyle ilgilendiği konusunda haberler yayılmıştı.

Goldman Sachs‘ın sözcüsü, müşterilerinin sık sık Bitcoin’i sorduğu ve Bitcoin alım-satım imkanı sunmayı düşündüklerini ifade etmişti.

Goldman Sachs’ın CEO’su bu haberlerle ilgili ilk kez konuştu. CEO Lloyd Blankfein, kişisel Twitter hesabı üzerinden haberleri doğrular nitelikte şu açıklamayı yaptı:

“Hala Bitcoin hakkında düşünüyorum. Herhangi bir karar veremedim. Kağıt para, altının yerini aldığında insanlar yine böyle kuşkuluydu.”

Blankfein’in bu tweet’i binlerce kullanıcı tarafından beğenildi ve retweet edildi.

Haber linki : https://uzmancoin.com/goldman-sachs-ceo-bitcoin/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 12, 2018, 04:57:08 PM

goldman sachs bildiğim kadarıyla çok iki yüzlü ve içten pazarlıklı bir şirket, bu tip şirketlerin hepsi aynı

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
July 12, 2018, 05:24:41 PM

Goldman bitcoini yatırımcılarına sunmak için ters tepki vermiyor. kapıyı tam kapatmamakla birlikte hala düşünüyorum demesi de ilginç daha neyi düşüneceksin. evet ya da hayır. forex nasıl 1:1000 kaldıraçlı iken sunuluyorsa ve risk bildirim formu nasıl imzalatılıyor ise ona benzer birşeyler yapabilirsin.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
July 12, 2018, 07:39:26 PM

Bu tarz açıklamalara dikkatle ve temkinli yaklaşmak gerekiyor, onların buna ilişkin adım atar ya da atmaz piyasanın nabzına göre şerbet vermeyi amaçlayan haberler yaymak için de bu tarz açıklama yapmış olabilirler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: