Bitcoin Forum
April 30, 2024, 09:11:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bakan Albayrak'tan enflasyon açıklaması  (Read 669 times)
600rr
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 18, 2018, 03:28:34 PM

Yeni ekonomi bakanımız Berat Albayrakın işi bir hayli zor yıllardır süre gelen ekonomik sıkıntıların nasıl üstesinden gelecek çok merak ediyorum ,umarım başarır.

çözmek isterse işi elbette çok zor ama o koltuğa Erdoğan ile ağız birliği etmek için oturtulmuşsa ekonomiden önce halkın duymak istedikleri şeyler üstünde çalışacaksa işi hiçte zor değil.
1714468277
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714468277
Reply with quote  #2

1714468277
Report to moderator
1714468277
Hero Member
*

Ignore
1714468277
Reply with quote  #2

1714468277
Report to moderator
1714468277
Hero Member
*

Ignore
1714468277
Reply with quote  #2

1714468277
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zeynep.1
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 18, 2018, 05:04:16 PM

artık neler oluyor anlıyamıyorum bir türlü şu ekonomiden rahat edemedik madem devleti bir şey yapamıyoruz ve müdahele yapamıyoruz o zaman kendi paramızı çoğaltma yoluna gidelim o yüzdennnn KRİPTO PARAAAAAA BTC 7432$ dewamını bekliyoruzzz...  Smiley Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
July 18, 2018, 06:28:52 PM

Faizi düşür enflasyon düşer, teori bu değil miydi. Haydi imkan da var dene gör bakalım.

Konu hakkında Emin Çapa'nın son videosunu izlemenizi öneririm.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
July 19, 2018, 11:52:49 AM

artık neler oluyor anlıyamıyorum bir türlü şu ekonomiden rahat edemedik madem devleti bir şey yapamıyoruz ve müdahele yapamıyoruz o zaman kendi paramızı çoğaltma yoluna gidelim o yüzdennnn KRİPTO PARAAAAAA BTC 7432$ dewamını bekliyoruzzz...  Smiley Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

çok değil %20'lik bir yükseliş bile bütün piyasaları rahatlatacak. biraz da altlara geçiş olduğunda görün ozaman rahatlamayı  Smiley
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
July 19, 2018, 02:59:29 PM
Last edit: July 19, 2018, 03:25:04 PM by z38630610

Kaç senedir ülke ekonomisi bir türlü yoluna girmedi. Sürekli patlama noktasında dolaşıyor. Umalım da bu yeni kabine ekonomi için elinden geleni yapsın ve güçlü bir ekonomi haline getirsin. Sürekli istikrarsız ekonomi politikalarından kaynaklı ekonomimiz gelişemiyor.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 19, 2018, 07:09:18 PM

o kadar tepki aldı ekonominin başına geçtiği için.tek şansı var o da ekonomiyi iyiye çıkarmak ki bu sayede eleştirilerin yersiz olduğunu ispatlayabilsin.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 19, 2018, 07:14:20 PM

dolar yıl sonu tahminini 30 kurus birden artırdılar ve 4.83 dediler yani bugunku kur hemen hemen. ben 1-2 ay icinde cok sert yukseliş bekliyorum dolardan artık. enflasyon %20 ye yaklasacaktır.
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 19, 2018, 07:44:58 PM

Eğer söylediğini yapabilirse kısa zamanda etkisini görebiliriz. Ama maalesef özgür olarak hareket edemeyeceğini kendisi de biliyor biz de biliyoruz.
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 19, 2018, 09:10:06 PM

Enflasyonla mücadeleniz öncelikli hedefinizde siz hükumet olarak enflasyonu düşürdünüz şimdi siz çıkartıyorsunuz. Demek ki bir yerde bir yanlış yaptınız ki bu enflasyona yansıyor.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
July 19, 2018, 09:10:53 PM

Diyecek bir şey yok, güya sürekli ekonomi ile alakalı bir şeylerle mücadele halindeler ve ekonomiyi iyileştirmek öncelikli hedefleri. Umarım başarılı olurlar, enflasyon konusuna bir dur demeleri gerekiyor zaten artık en acilinden.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 19, 2018, 09:25:30 PM

Bu bakanın ne işi var ekonomide enerji bitti de şimdi ekonomi de mi? dış piyasa bu atamayı olumlu görmedi ve hemen ilk tepkisini kurda gösterdi. Bakanın acil değişmesi lazım kanaatimce.
gunmunj
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
July 19, 2018, 10:12:41 PM

Damat olmasaydın acaba seni bakan yaparlar mıydı çok büyük meziyetlerin yok, bunu dış güçlerde gördüğü için ülkeden çekiyorlar yatırımlarını. Cumhurbaşkanı yanlış tercih yaptı malesef.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
July 19, 2018, 10:19:05 PM
Merited by marpaci (2)

Enflasyonu yapan siz , vergileri ağırlaştıran siz ama bu saçmalıkları düzeltmeye çalışan yine siz .. Dünyada bundan daha komik bir durum var mıdır bilemiyorum . Allah sonumuzu hayır etsin.
Aynı şekilde düşünüyorum. Hayatımızı 15 yılında bu ekonomi politikalarını siz ürettiniz kardeşim
Kendinizle mi mücadele edeceksiniz? Mücadele edilecek enflasyonun sebebi sizsiniz. Vergi ödeyen kendini aptal gibi hissediyor artık.
chaskes
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 19, 2018, 10:22:06 PM

Bence damat bu işi çözecektir çok donanımlı bir eğitim almış olmasına rağmen , kabinede bir anda açıklanınca dolar bir gecede 10 kuruş değerlendi acaba piyasalar güvenmiyor mu bu adama ...
bergenozyavuz
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
July 20, 2018, 05:13:12 AM

devlet birazcık kemer sıkarsa ekonomimiz az da olsa nefes alınabilir. çerez parası diye ödenilen araç kiraları dahi dudak uçuklatıyor.
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
July 20, 2018, 08:08:31 AM

Bence damat bu işi çözecektir çok donanımlı bir eğitim almış olmasına rağmen , kabinede bir anda açıklanınca dolar bir gecede 10 kuruş değerlendi acaba piyasalar güvenmiyor mu bu adama ...
Ne donanımı? Türkiye'de 50.000 adam vardır ondan daha donanımlı. En büyük özelliği damat olması, kendimizi kandırmayalım.
scouce
Newbie
*

Activity: 92

View Profile
July 20, 2018, 08:33:15 AM

Ne donanımı? Türkiye'de 50.000 adam vardır ondan daha donanımlı. En büyük özelliği damat olması, kendimizi kandırmayalım.

ilk başlarda bende bu kanaatta idim ama daha sonra eğitim hayatına bakınca kaliteli bir insan olduğunu düşündüm. Ekonomiden daha iyi anlayan bir çok insan vardır elbette. Bakan da bu kişileri fark edip onları kendi ekibine aldığı zaman daha kaliteli işler yapılacaktır. Sonuçta ekonomi bakanı diye her işi tek başına yapacak değil. Oradaki sorumlu baş kişi o.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
July 20, 2018, 09:44:52 AM

Bakan Berat Albayrak ekonomide enflasyon ile mücadele vereceğini açıklarken keşke bunu nasıl yapacağının da ip uçlarınıda verseydi ,malum Gelen herkes enflasyon ile savaşı kaybetmiş durumda.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 20, 2018, 10:01:46 AM

ilk başlarda bende bu kanaatta idim ama daha sonra eğitim hayatına bakınca kaliteli bir insan olduğunu düşündüm. Ekonomiden daha iyi anlayan bir çok insan vardır elbette. Bakan da bu kişileri fark edip onları kendi ekibine aldığı zaman daha kaliteli işler yapılacaktır. Sonuçta ekonomi bakanı diye her işi tek başına yapacak değil. Oradaki sorumlu baş kişi o.
enerji bakanıyken en azından alanının bakanıydı. Şuan ise durumlar farklı. tekrar enerji bakanı olsa kimse sesini cıkarmazdı. ben bu kabineden bir kaç bakanı oldukca begendim,kendi sektorunden olan şahısları getirmişler. ama ekonomi icin bence cok yanlış bir tercih oldu. acıkcası ben birseyler değiştirebilcegini dusunmuyorum
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
July 20, 2018, 10:38:44 AM

Yeni bakana çok yükleniliyor. Bakalım daha adam yeni göreve geldi. Zamanla inş. sözle lafla değilde somut adımlarla karşımıza gelir. Tüm dünyada büyük bir kriz var inş. alnımızın akıyla çıkarız.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: