Bitcoin Forum
November 17, 2018, 10:21:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Aylardır Para Kaybeden Holderları Buraya Beklerim  (Read 2918 times)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 364
Merit: 11

View Profile
September 07, 2018, 08:43:34 AM

Hold yaparak kaybettiğim parayla rahat 1 ev 1 araba alırdım. 100k dolar üzerinde kaybım var son dump dalgasında bile 10k$ civarında para kaybettim ve daha fazla kaybetmeye devam edeceğimizi düşünüyorum. Günlük trade yapmak daha mantıklı gelmeye başladı

1542450110
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542450110
Reply with quote  #2

1542450110
Report to moderator
1542450110
Hero Member
*

Ignore
1542450110
Reply with quote  #2

1542450110
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1542450110
Hero Member
*

Ignore
1542450110
Reply with quote  #2

1542450110
Report to moderator
1542450110
Hero Member
*

Ignore
1542450110
Reply with quote  #2

1542450110
Report to moderator
1542450110
Hero Member
*

Ignore
1542450110
Reply with quote  #2

1542450110
Report to moderator
ssss_06
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 07, 2018, 09:43:01 AM

Ben de bu piyasada çok para kaybettim. En büyük kaybım al sat yaparken oldu. Çok sabırsız biriyim ve kanaatkar da değilim. Ne kadar kazandıysam 3 katını kaybettim. Artık holder olmaya karar verdim.
Hc01
Full Member

Activity: 434
Merit: 171

View Profile
September 12, 2018, 04:51:12 AM

İlk mesajı da güncelledim, yaklaşık 1 haftadır btcdeyim bazen tethere geçiyorum ama altlarda yokum. Siz hala hareketli ortalamaları dinlemek, 5 dakikada öğrenmek yerine hodl hodl diyorsanız kaybetmeye mahkumsunuz okadar açıkladık ama dinleyen yok zaten local bir tek post atma yeri olmuş.

10 dolarlık bounty kazancam diye saçma sapan post atarken şuraları düzgün okumadığı için binlerce dolar kaybeden insanla dolu buralar.

https://twitter.com/FinchBaba/status/1039591329041395712

WeAreSoSory
Member
**

Activity: 182
Merit: 14

DOMINIUM - Decentralised property platform

View Profile WWW
September 12, 2018, 05:50:37 AM

Sıkılmak değilde artık dayanamayanları deseniz daha çok talep gelirdi her halde. Çünkü ben artık dayanamıyorum elimde patlayan bir miktar LTC var ve düştükçe ciğerim yanıyor. Satmak da istemiyorum buralarda %70 eridi çünkü bakiye.

D O M I N I U M        │      PRE-ITO WHITELIST is OPEN  [  REGISTER NOW  ]      │          WHITEPAPER 
Decentralised, regulated, property financing, property listing and property management platform
♦   ANN THREAD   FACEBOOK   TWITTER   TELEGRAM   YOUTUBE   MEDIUM   LINKEDIN   INSTAGRAM   ♦
Hc01
Full Member

Merit: 171

View Profile
September 12, 2018, 10:53:24 AM

İsmi değiştim fakat bir şeyin değişeceğini sanmam, insanlar anlamamakta ısrar ediyor çünkü.

Size de önerim kaybettiğiniz paraları unutun ve bundan sonrası için altlarda ma50 ve ma200ü uygulayın, ma50nin üzerine çıktığında coinleriniz izlemeye alın ve tekrar altına düşerlerse satın, en azından yolun yarısından da olsa uygulamaya başlamış olursunuz ben öyle yaptım. Çünkü çok düştü denilen bu seviyelerden de 10 kat düşebileceği aşikar artık dip diye bişey olmadığını herkes anlamıştır umarım.

nascasto
Full Member

Merit: 101

View Profile
September 12, 2018, 01:12:05 PM

Holderlar zaten her zaman kazanmazlar. Traderlardan çokta bir farkı yok aslında işlem süreleri daha uzun sadece. Holder gözü kapatıp coin alıp bekleyen insan değildir. Onun öncesinden uzun süren bir araştırma süreci vardır. Fiyatı iyi analiz etmek gerekir. Beklentilerini hesaplaması gerekir o kadar kolay değil yani. Bilinçsiz holderlar evet çok para kaybetti. Ama şu borsalarda stoploss diye bir seçenek var kullanılması için oraya konulan Smiley

Aqualung89
Hero Member

Activity: 854
Merit: 505

View Profile
September 12, 2018, 01:14:17 PM

En başında Holder her zaman para kaybetmez ama çıkacağı zaman ve gireceği zaman dilimi var bunu iyi takip etmeli eğer bunu yapamaz ise o zaman kaybeder. Bende çıkacağım zaman dilimini aştım işte holder burada hata yapmaz ise kazanır.

musdafakfl
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

Humancoin - A New Era of Charity

View Profile
September 12, 2018, 04:01:15 PM

Özellikle son 6 aylık süreçte son derece çok ciddi zarar ettiğimi söyleyebilirim. Fakat şuan teorik olarak zarardayım, mantıksal olarak hiçbir zararım bulunmuyor. Yüksek fiyattan satın aldığım kripto paralarımı tekrar nakite çevirmediğim sürece zarar etmeyeceğimi biliyorum. Eğer ki mecbur kalır ve elimdeki tüm coinleri nakite çevirirsem işte o zaman mantıksal olarak da zarar etmiş olacağım. Genellikle ihtiyaç fazlası olarak gördüğüm paramı bu sektörde değerlendirdiğim için böyle bir olay yaşamayacağımı düşünüyorum.

❤   humancoin   ❤   Join our whitelist!      ❤   humancoin   ❤
██████                   A new era of charity                    ██████
▄ ▄ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄  Telegram | Reddit | Medium | Twitter | ANN Thread | Facebook   ▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ▄ ▄ ▄
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
September 12, 2018, 07:10:23 PM

2017 yazlarında olan hadisenin bir benzeri oluyor gene. 2017 yazında bitcoin cıkarken altcoinler düşüyordu bu sayede bitcoinin dominasyonu yuzde 60 ları geçmişti. Şu anda altcoinler adeta intahar ediyor bitcoinse yerinde sayıyor tabi dominasyon yuzdesnide arttırıcı bir etken oluyor bu şekilde bir hareket. Herhalde sonunda hepsinde eszamanlı büyük sıcramalar olacak. Doge isaret fisegini sallamıs gibi
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 254

View Profile
September 13, 2018, 06:05:20 PM

İsmi değiştim fakat bir şeyin değişeceğini sanmam, insanlar anlamamakta ısrar ediyor çünkü.

Size de önerim kaybettiğiniz paraları unutun ve bundan sonrası için altlarda ma50 ve ma200ü uygulayın, ma50nin üzerine çıktığında coinleriniz izlemeye alın ve tekrar altına düşerlerse satın, en azından yolun yarısından da olsa uygulamaya başlamış olursunuz ben öyle yaptım. Çünkü çok düştü denilen bu seviyelerden de 10 kat düşebileceği aşikar artık dip diye bişey olmadığını herkes anlamıştır umarım.

aynen öyle, özellikle altlarda DİP DİYE BİRŞEY YOK. dediğin yöntemi bana söylediğin günden beri müsait oldukça kullanıyorum, gerçekten işe yarıyor, btcde özellikle, 4 saatlik ma50 ve 30 dklık olanı favorilerim. Smiley

▄███▄
                ███████░
               █████████▄
              ████████████
             ███████████▓▓▓░
            ███████████▓▓▓▓▓
          ░███████████▓▓▓▓▓░░░
         ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░
        ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░
       ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░
      ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░
    ░░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░
    ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░
██
██
██
██
██
██
██
........PayPal of Cryptocurrencies.......
Blockchain Protocol + 12 Working Modules - Use Crypto as Cash
██
██
██
██
██
██
██
████ Invest Now  ████
     ▄████████████████████████▄
    ███████████████████████████▌
    ████████████████▀▀ ---¬█████
    ███████████████        █████
    ██████████████    ▄▄▄▄▄█████
    ██████████████    ▀█████████
    ██████████▌            █████
    ██████████▌            █████
    ██████████████    ██████████
    ▐█████████████    █████████
      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌

██▄▄             ▄███▄
    ███████▄        ▄████████▄▄
    ██████████     ████████████▌
    ███████████▄ ▄████████████░░
    ████████████████████████░░░░
    ███████████████████████░░░░░
    █████████████████████░░░░░░░
    █████████   ▀▀███████░░░░░░░
    █████████        ▀░░░░░░░░░░
       ▀▀████             ░░░░░░
           ▀▀                 ░░
Ridcan
Member
**

Activity: 308

View Profile
September 13, 2018, 06:19:36 PM

aylardır para kaybedenleri beklersen tüm forum bu konunun altına yardırması lazım gerçi konu da epey popülerleşmiş ama  Grin bende aranıza katılayım dedim epey bir kaybettim sermayeden yüzde 80 kadar ama yinede suratımda aptal bir gülümseme  Grin

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
September 16, 2018, 12:37:26 AM

Konuyu okuduğumdan beri dediğiniz videoları izledim ve açıkcası mevzuyu baya anladım ma50 ma200 ema144 ma21 Vs.yalnız problem şurda grafikleri geriye doğru okuyunca kesinlikle size hal veriyor strateji %100 çalışmış ama güncelde iş öyle olmuyo malesef elimdeki bazı coinler günde 1 kaç kez ma50 nin üstüne çıkıyor kısa süre sonra tekrar altına iniyor goldencross oluyo ortada bişey yok ma50 ma200 üste kırıyor bazen yükselme olması lazım ama takip ediyorum bi numara olmuyo, şimdi bu stratejiyi uygulamak istesek günlük alsatçı haline getirir bizi ki o da çok tehlikeli. Senin eleman robotena diye bir uygulama yapmış sabahtan akşama kadar 100 lerce sinyal geliyo falan coin ma50 yi kırdı diye ama içlerinde bir iki tanesi yükselişe geçiyo hangisi yükselecek tespit etmek zor yada tam tersi...ama aylar sonra bugünlerin grafiğine baksak vay be strateji %100 çalışmış görünecek bize...
alikaya58
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
September 16, 2018, 12:41:28 AM

Aga doğru yerden çıkarsan sorun olmazz bı kere elıne verınce aylardır bekletır kurutur ıyıce moralını alt ust ettırırır sonra bıkar satarsın o yuzden daha dıkkatlı olacaz olası bır boğa koşusunda.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
tmskcimen
Member
**

Activity: 392

View Profile
September 16, 2018, 12:47:29 AM

Konuyu okuduğumdan beri dediğiniz videoları izledim ve açıkcası mevzuyu baya anladım ma50 ma200 ema144 ma21 Vs.yalnız problem şurda grafikleri geriye doğru okuyunca kesinlikle size hal veriyor strateji %100 çalışmış ama güncelde iş öyle olmuyo malesef elimdeki bazı coinler günde 1 kaç kez ma50 nin üstüne çıkıyor kısa süre sonra tekrar altına iniyor goldencross oluyo ortada bişey yok ma50 ma200 üste kırıyor bazen yükselme olması lazım ama takip ediyorum bi numara olmuyo, şimdi bu stratejiyi uygulamak istesek günlük alsatçı haline getirir bizi ki o da çok tehlikeli. Senin eleman robotena diye bir uygulama yapmış sabahtan akşama kadar 100 lerce sinyal geliyo falan coin ma50 yi kırdı diye ama içlerinde bir iki tanesi yükselişe geçiyo hangisi yükselecek tespit etmek zor yada tam tersi...ama aylar sonra bugünlerin grafiğine baksak vay be strateji %100 çalışmış görünecek bize...

Grafiklerden ne anladın açıkcası bende anladım ama grafikler sence işliyor mu piyasada bence tamamen hayır işlemiyor işlemezde geçen 240 oldu piyasanın hacmi noldu mumlar falan cart curt verdiler mumu elimize alın size mum dediler adam kendi mumunu kendi çiziyor boşver ma50leri falan bak haberlere ona göre hareket et.

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

The World’s First Blockchain Core

View Profile
September 16, 2018, 01:43:19 AM

Altlarda üstlerde hiç birinde bence dip yok sadece altları kapsamıyor bu dip bitcoindede ddip yok beyler bunu bilin ne kadar düşerse o kadar düşer çıkarsa hepsi çıkar dip olayı bence tamamen saçmalık o coinin fiyatını bile sıfırlayabilirler.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
lab rat hoax
Hero Member

Activity: 912
Merit: 500

View Profile
September 16, 2018, 03:27:58 AM

Piyasadan kârımın büyük bir kısmını aldığım için kafam rahat fakat ben halving dönemi gelene kadar piyasanın yükseleceğini zannetmiyorum. Birdahaki yükseliş döneminde sabredenler çok para kazanmış olacaklar.

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses .100% original codebase.
  Superfast with .30 seconds instant finality.
  Tested .5000 tx per block. on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 16, 2018, 05:00:19 AM

Piyasaya inanca göre hold düşünülebilir ama en mantıklısı elinizdek i majör coinlerin sayısını arttırmak. boğada satmak sonra geri almak.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
yns1903
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

W12 – Blockchain protocol

View Profile WWW
September 16, 2018, 11:46:30 AM

Dedik bekle bekle sonra noldu 1k usd olan hesap bir anda 100 usdye düştü benim piyasadan anladığım değerini bulanı satacaksın yoksa sonradan elinde patlıyor. Zaten ethnin içler acısı durumu daha da kötü etkiliyor piyasayı

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
September 16, 2018, 01:58:00 PM

Holderların elinde para kaldı mı ya. Her hafta 10 20 gidiyodu ona can mı dayanır. Kaldıysa da anaparanın en az %70 civarı gitmiştir o para doğru yerden desteklenmedikçe kolay kolay toparlanmaz.

pigzbe  |  A piggy-wallet™ not a piggy bank  |  powered by Wollo
● ● ●  A tangible digital piggy-wallet for children age 6 and up.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 16, 2018, 04:41:18 PM

Hodl yapmadım pek ben fakat cpc coin zararda olduğu için satmamıştım düştükçe düştü ve bir kere eski coinimi geri alayım nasılsa çok düştü hodl yapayım dedim 3 ayda %50 düştü bakalım ne olacak.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.