Bitcoin Forum
May 05, 2024, 09:04:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Aylardır Para Kaybeden Holderları Buraya Beklerim  (Read 18690 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 30, 2018, 02:10:27 PM

herşeyin bilinçsizi zarar işte...günlük al sat yapmak da iyi değil alıp unutmak da.. bunun aksine çöp coinlere girersin bi yükseliş gördün mü çıkman lazım...ethereum gibi bişey bulursun 1 sene sonra satarsın köşe olursun..iyi ayarlamak lazım
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714899864
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714899864
Reply with quote  #2

1714899864
Report to moderator
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
September 30, 2018, 04:36:00 PM

Gerçek holderları kastetmediğinizi varsayıyorum çünkü adamlar az kaybetmek veya çok kazanmak için değil beklemek için yatırım yapıyorlar gayet uzun vadeli planları var. Taktiğinizin tuttuğuna sevindim fakat bir arkadaşımın da taktiği vardı kazandı kazandı kazandı ayı boğa farketmeksizin sonra büyük kaybetti. Tek bir tekniğe bağlı kalmak çok riskli bence.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
September 30, 2018, 04:42:07 PM

Her ay yaklasık 100 cıvarı kaybedıyorum ama bu toplam zavarım degıl tek bir coinden buraya yazmak iyimi olur bilmem coinin adını inşlah bu düşüş serisi bozarda bu ay kar a geçerim
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 02, 2018, 07:19:14 AM

Her ay yaklasık 100 cıvarı kaybedıyorum ama bu toplam zavarım degıl tek bir coinden buraya yazmak iyimi olur bilmem coinin adını inşlah bu düşüş serisi bozarda bu ay kar a geçerim
100 derken 100 ne?
100  diyince ucu çok açık.
100 dolar mı 100 bin dolar mı 100 bin tl mi Allah korusun Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 02, 2018, 06:21:41 PM

Ben elimdekiler satalı çok oldu bütün paramla usdt de bekliyorum yakında bir tren kalktığını görürsemde all in yaparım heralde tl bazında 2x kaarım olmasına rağmen dolar olarak aynı yerdeyim geçen seneye göre.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 02, 2018, 07:58:34 PM

Valla altlatda kaldım ben borsa hesabına girmeyeli 3 ay olmuştur ben klasik holdcuyum boğa piyasasonda sadece al sat yapabiliyorum
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 05, 2018, 07:49:30 AM

Ma50nin en son hot üzerinde cok guzel calıstıgını gozlemledık, eth bazında 600ken ma50 satıs verdı 14 eylulde, 3 ekıme kadar da gerı alıs vermedı ve ucunde 440lardan gerı alıs verdı, 400e kadar dusmustu hot. Eldekı malı 15 gunde %30 artırmak bukadar basıt ıste, bogadan ayıya gecerken nekadar ıse yarayacagını az bucuk gorebılıyorsanız bıdahakı sansı ıyı degerlendırın derım.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 05, 2018, 07:40:52 PM

Usdt de hazır bekleyen sayısı çoğaldı, sosyal medyada Bitcoin ve diğer koinlerin ticaretinin popüler olması tekrar Google aramalarında kripto para miktarının çoğalması ile gelecekte parlak günlere döneceğiz.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
October 05, 2018, 10:44:55 PM

trade ustalık birikim tecrübe gerekiyor kazansan bile zamman zaman çok kayıplaar ve terste kalmalarda çok fazla gerçekleşiyor hodl yapmak bir coini nereden alıp hodl ladıgına bağlı

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 06, 2018, 07:31:27 AM

Şimdi düşünelim bounty airdrop day trade veya long term invest dışında yapabileceğimiz farklı ne var? Çoğumuz asli işe sahibiz kalan zamanda gelecek adına olumlu işler yapılacak kanalları arıyoruz. Para kaybetmek sorun ama ben gelecekten ümitliyim.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 06, 2018, 08:25:52 AM

Hold olayı 2018de gercekten perişan etti herkezi. Fakat uzun vade düşünmek lazım . Zaten ne derler gemi gitmiş direğinin a.q. Bu saatten sonra ne yapılabilir bilmiyorum.
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
October 06, 2018, 08:32:20 AM

bende bu işe BTc 18k'larda iken girmiştim. Ozaman sosyal medyada gördüğüm TRX , XVG ve XRP gibi coinleri bilmeden en tepeden almış biri olarak güzel bir tecrübe yaşadım. İşe yeni giriyorum diye bereket az para yatırmıştım
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
October 06, 2018, 08:37:58 AM

6k dan BTC almadığıma pişman oldum, BTC nin 20k olması benim geçen seneki fikrime göre anormal artış anlamına geliyordu ama bugün 20k fiyatına yükselme potansiyelini görüyorum 1 yıl içinde tekrar.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
October 06, 2018, 09:00:22 AM

İlk fırsatta verdiğin linkleri güzelce inceliycem.
Birinin önerisiyle bir coin aldım hodl yapayım nasılsa çıkar derken dibin dibini gördüm 5x eridi param bakalım düze çıkabilecek miyiz.

uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 06, 2018, 05:08:53 PM

aylardır kalp kriaziyle karsı karsıyayız resmen allahtan su sıralar duruldu da cok fazla para kaybetmiyoruz galiba krizden cıkıs noktamız buralar olacak beyler bekleyelim bakalım.

Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 07, 2018, 08:22:01 AM
Last edit: October 07, 2018, 12:48:45 PM by Hc01

Arkadaslar su baslıgı okuyup yorum yapan yuzlerce kısı var, ama dusuncem o kı sadece 3-5 kısı gercekten bu teknıklerı uyguladı. Bunu uygulayanlardan bırı benım tabıkı baslıgı acan bırı olarak, ve 2.5 aydır zararımı neredeyse sıfıra ındırdım. Sızler ıster uygulayın ıster uygulamayın, keyfınıze kalmıs ıs burada 20 dakıkalık bır ogrenımle paranızı kurtarmak ıstemıyor olabılırsınız ve acıkcası cok da onemlı degıl benım ıcın:) Herkes kendı parasına bakar kımseye zorla bısey ogretemezsın, ben kendımı bu sekılde kurtarabılecegıme ınanıyorum. Umarım herkes bir gun bukadar basıt bır grafık okuma ve nerede hold olacagını anlama kısmını uygular.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 07, 2018, 09:00:36 AM

MEEEE mayıstan beri 2 3  tane para edecek altcoini elimde tutuyorum cok fena zarar soktu yatırım yapmadım ama yınede suankı paranın 4 katını almak varken hold layarak kaybetmeyı sectım.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 07, 2018, 09:41:31 AM

Dostum zarar kişisel sepetlere bakmaya kıyamıyorum satsan dert satmazsan dert eski haline dönecek diye bekliyorum. 1 yıldır boğa bekledim satarım gelir ona üzülürüm. Holder olmak zor zanaat. Sabırlı olmayı öğrendim hayatımın bu karesinde.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 07, 2018, 09:43:06 AM

Marketin en tepesinden almadığınız sürece bence holderlık iyi bir şey ancak dayanacak kadar sabrınız ve dayanacak kadar nakitiniz olması gerekiyor. Yoksa yatırımınız olan proje sağlamsa illa ki o noktaya tekrardan geliyor üstüne falan çıkıyor önemli olan sabırlı olmak

SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51
Merit: 1

View Profile
October 07, 2018, 01:00:32 PM

Hacim olan paralarda dediğin ve yaptığın mantıklı. Benim aldıklarımda hacimde Yok. 5 aydır tren kalkacak diye bekliyoruz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: