Bitcoin Forum
June 22, 2024, 06:03:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ekip sağlam  (Read 617 times)
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 16, 2018, 09:11:53 AM

Eğer altını dolduruyorsa, sosyal medyada piyasada detaylı araştırma yapılmışsa "ekip sağlam" lafına itibar edilebilir ama bu projenin başarıya ulaşmasının tek öncüsü değildir, önemli bir kriterdir belki ama tek buna bakıp karar verilmemeli
Uhde
Full Member

Merit: 124

View Profile
July 16, 2018, 09:49:13 AM

ekibin sağlam olup olmaması değil kripto dünyasında tanınmış olması önemli, ekip hariç advisorlar daha önce başarılı bir kaç icoya da advisorluk yaptıysa projenin albenisi artıyor. bu piyasadaki icoların zaten yüzde 99 u scam. ürünlerinin hiç bir kullanışlılığı yok. blockchain üzerinden yürümelerinin tek amacı para toplamak. bizim de yatırımcı olarak bunlara para yatırmamızın tek sebebi fiyatının artması dolayısıyla neyin faydalı neyin faydasız olduğuna değil de topluluğun hangi kriterleri göz önüne alarak icolara yatırım yaptıklarını gözlemlemek gerek. sırf populer twitter accountları shilledi diye yatırım yapan bir yığın insan var. e haliyle bu da bir kriter çünkü onlar shilleyince fiyat yükseltiyorlar.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
July 16, 2018, 11:51:59 AM

Bir nebze size katılıyorum son zamanlarda bu işte para olduğunu gören herkes 3-5 ne koparırsa koparıp hemen toz oluyorlar. Burada sanırım çok daha önemli olan şey roadmapı güzel takip ermek.

ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 16, 2018, 11:56:06 AM

Adamları gömmüşsün direk. Ekip sağlam lafının altı bazen boş kalabiliyor. Gerçekten Orada yazılanların doğru olduğunu nereden bileceğiz. Bunun bi denetlemesi var mı ? Bana kalırsa yok  .

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
July 16, 2018, 02:05:43 PM

ekibin sağlam olup olmaması değil kripto dünyasında tanınmış olması önemli, ekip hariç advisorlar daha önce başarılı bir kaç icoya da advisorluk yaptıysa projenin albenisi artıyor. bu piyasadaki icoların zaten yüzde 99 u scam. ürünlerinin hiç bir kullanışlılığı yok. blockchain üzerinden yürümelerinin tek amacı para toplamak. bizim de yatırımcı olarak bunlara para yatırmamızın tek sebebi fiyatının artması dolayısıyla neyin faydalı neyin faydasız olduğuna değil de topluluğun hangi kriterleri göz önüne alarak icolara yatırım yaptıklarını gözlemlemek gerek. sırf populer twitter accountları shilledi diye yatırım yapan bir yığın insan var. e haliyle bu da bir kriter çünkü onlar shilleyince fiyat yükseltiyorlar.

Aynen ne yazık ki öyle oluyor, proje ekibinin aktif olması sorunlara zamanında ve tatmin edici cevaplar verebilmesi en önemli kriterlerden birisi olmalı, popülaritede bu işin bir yüzü

secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
July 16, 2018, 02:13:25 PM

Adamları gömmüşsün direk. Ekip sağlam lafının altı bazen boş kalabiliyor. Gerçekten Orada yazılanların doğru olduğunu nereden bileceğiz. Bunun bi denetlemesi var mı ? Bana kalırsa yok  .

Bende sizin gibi dusunuyorum hocam, ozellikle ekipten ziyade bu danismanlar yani advisorlar var. Bakiyorum bir tane danisman 20 farkli projede danisman olarak gorev yapiyor. Yani mantiken nasil bu kadar projeye danisman olabiliyor ki?

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 16, 2018, 02:17:57 PM

Önceki ekipteki kişiler gerçek mi değil mi onu araştırmak lazım. Gerçeklerse sonra ekip üyelerinin geçmişine bakmak lazım.
Adam bi kaç yerde ceo ya da üst yöneticilik yapmış. Sonra böyle bi proje oluşturmuş gelmiş Ceo olmuş eyvallah. Ya da geçmişinde çok iyi projelerde çalışmış eyvallah.
Öteki türlü zaten riskli kategorisine giriyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
July 16, 2018, 02:19:49 PM

peki ne yapılabilir ? nasıl çözüme ulaşabiliriz arkadaşlar ? tamam herkes hemfikir araştırmalıyız etmeliyiz okey bunda sıkıntı yok da ico yatırımcılarından kyc mi isteyeceğiz ?

sağlam proje güvendiğimiz yada gerçekten bir ürün koyan projelere de giremiyoruz ya lottery oluyor ya türkiyeyi almıyorlar.. işler iyice sarpa sarmaya başladı

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
July 16, 2018, 03:29:06 PM

Otomatik oluşturulan akıllı kontrat + Hintli tasarımcı + Community manager + 10 tane boş tip

Akilli kontrat masrafi 0.5 Ethereum
Hintli tasarimci $500
Community manager haftalık $500
10 tane boş tip free

eskiden şunu soyleyene gicik olurdum ama artik ben soyluyorum.

altcoinler = dot-com balonu

Bende gıcık oluyordum ama önüne gelen proje yapmaya calışıyor bi araya gelip ne işe yaradıgı belli degil Altcoinleri cogu patlıcak bu gidişle kimse bişiy bilmeden yatırım yapıyor insanların sözleriyle cok degişik bir piyasa haline geliyor gittikce Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
July 16, 2018, 04:04:26 PM

Aynı şekilde katılıyorum, bizim ülkemize mi has yoksa her ülkede böyle mi bilmiyorum.
Linkedin profili varsa, IT sektöründe 10 yıl tecrübesi varsa bunları görür görmez ekip sağlam deniyor. (Saçmalık)
slmnskyt
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 16, 2018, 04:06:06 PM

Davulun sesi uzaktan hoş geliyor üstad, yalan yok ekip sağlam teorisi yaratarak deli vurgun yapan ico sürecleri oldu. Ama bunun arasında illa çöpe atılmayacak olan İCO larda oldu. Bizde bunların birisi birisi derken tutturmak amacıyla elimizden geldiği kadar yapıyoruz. Belki daha iddi yaırımlar yapılacağı zaman ciddi bir stalk yapılır.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
July 16, 2018, 04:13:59 PM

Bu piyasada özellikle son 2 senedir sağlam ekip diye birşey yoktur, iyi marketing var.
Marketingi iyi olup iyi yatırım toplayan sonrasında iyi bir ekip kuruyor zaten.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 16, 2018, 07:19:08 PM

Ekip'in yaptığı duyurulara bakıyorum, oradan üç aşağı beş yukarı bir fikrim oluyor.

Çünkü bazıları fiyat düşmesindeki nedenden bile habersiz atıyorum adamların hiç reklamı yok, sanıyor ki; bir ürün çıkarsam alıp yürürüm. Sıkıntıyı doğru teşhis etmek çok önemli.
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 16, 2018, 07:50:42 PM

Piyasada Ekip falan fiyatlanmıyor, aynı alanda benzer 10 tane proje varsa balinaların topladığı yada reklamı iyi yapılanlar yürüyor.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
July 16, 2018, 08:03:42 PM

Ben bir de ekipteki adamların özgeçmişlerine bakıp bu adam microsofta 10 yıl çalışmış, apple da bilmem ne geliştirmiş diye yazılanlara hemen inanları görüyorum ya da işte 20 yıl bankacılık sektöründe çalışmış uzman ve deneyimli ekip gibi laflara da hemen kanıp yatırım yapan insanları görüyorum. Projelerin internet sayfalarında ya da whitepaper larında yazan her şeyi doğru kabul etmek gibi bir alışkanlığımız var sanırım. Detaylı araştırıp sorgulamak gerekiyor çünkü çoğu abartılmış bilgiler oluyor genelde, linkedin profillerine gidip varsa ekibin makalelerini bile okumak gerekir bence. Çünkü projede yer almadığı halde sırf gösteriş olsun diye tanınmış isimleri sayfalarına koyanları bile defalarca gördü bu gözler.
internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
July 16, 2018, 08:33:10 PM

haha çok güldüm  Smiley bende anlamıyorum ekibin sağlam olduğunu nereden anlıyorlar diye. ekipte vitalik falan olacakki ben o zaman ekip sağlam derim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 16, 2018, 08:54:13 PM

aynen ya bu benimde çok garibime gidiyor. gülmekten alamıyorum kendimi. ekip sağlam Smiley neye göre sağlam kime göre sağlam. sanki ekibi yıllarca tanıyosunuz. ha bir iki tanıdık olursa yani bilinen yüz olursa ozman belki bunu diyebiilirsinizde. ben anlamıyorum ya.

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
July 16, 2018, 09:01:01 PM

Bu piyasada mining yaptım/yapıyorum, trade yapıyorum, bounty/airdrop kovalıyorum ve en önemlisi mini bir hodl listem var. Smiley Fakat bir türlü İCO lara katılmadım yada katılamadım uzak geldi bana hep.

KYC istemeleri ve ne olduğu belirsiz insanlara kimlik bilgilerimi göndermek bana hiç mantıklı gelmiyor.

Bitcoin / Ethereum / Monero
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
July 16, 2018, 11:54:04 PM

Bizim ekipte sağlam ama okeyde lan ne biliyosunda ekip sağlam diyebiliyorsun kime göre neye göre sağlam oluyor bu ekipler okumuşlupuna göremi yoksa çalıştığı firmalara göremi bunu anlamış değilim
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
July 17, 2018, 12:49:24 AM

Basligi gorunce ben de  baslamistim soylenmeye:) Su an piyasa oyle bir halde ki ekibinde kim yer alirsa alsin pek bir sey getirmiyor. Bakalim bir gun degisir diye bekliyoruz.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: