Bitcoin Forum
May 28, 2024, 07:57:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Raporsuz Bounty Siteleri - Edit  (Read 237 times)
ideventurero (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
July 15, 2018, 08:32:06 PM

Aşağıdaki postuma birkaç tane ek site daha ekleyeceğim:

Not: Aşağıdaki sitelerden 5,6,8,9 ve 12'nin bountyleri bitmiştir.

13: Bountyplatforms.io: Çok iyi bi site, hatta Bountyhive'tan da iyi diyebilirim.

14: Aşağıda Healthnexus'tan bahsetmiştim, aynı bounty sağlayıcının 4 yeni bounty'sini ekleyeceğim:
Bluefrontiers: http://bluefrontiers.herokuapp.com/
DEXISCHAIN: http://dexischain.herokuapp.com/login
Greeneum: https://greeneum-bounty.herokuapp.com
DECO: https://bounty.deco.network/rules

Bunlara kayıt olun, bounty süresi boyunca her gün 2 adet share/like yapın, bounty sonunda ciddi miktarda coin kazanma şansınız var.

15: Potansiyelli bi ICO, günlük girip extra share kazanabilirsiniz, 2 hafta kadar kaldı sanırım hemen üye olun: https://exchange.efir.io/lang/en/bounty.html#

16: DAOX: https://daox.org/bounty Her gün 2 adet Rt'yle share'ınızı arttırın.

17: Sparkster: https://earn.sparkster.me/Rewards/index.html En çok konuşulan ICO'lardan, share kazanmak için yapılabilecek biçok seçenek var, günlük olarak yapabilirsiniz.

Artık airdrop/bounty'lerden kazançlar düştüğü için, daha az efor harcayarak yapılacak bu tarz raporsuz bountyleri tercih ediyorum, şu anki piyasa şartlarında raporlu bounty'lere harcadığın efor ve zaman kesinlikle kazanca dönüşmüyor, en azından bu şekilde harcadığım eforu düşürüyorum, o yüzden buraya yazmadığım ve önerebileceğiniz siteleri de thread'de paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,

Son 4 aydır birçok bounty programına katıldım, henüz bir şey kazandığımız söylenemez ancak çok siteye girdim çıktım araştırdım ve raporlamasız katılabileceğim ne bounty varsa katıldım. Sizle bu siteleri paylaşıcam. Bounty platformları dışında ICO'ların sitelerinden günlük tasklarla katılabileceğiniz bounty'leri de yazıcam.(Not: Referral tarzı bi kazancım yok, direk site isimlerini vericem, hayrına)

Ayrıca bu tarz site bilenler de buraya yazarsa sevirim, biz de nasipleniriz.

1. Bountyhive.io: Fazla söze gerek yok, bütün bounty hunterlar bu siteyi biliyor zaten, bence en iyisi.

2. Icoreward.com: Şu an için 2 tane campaign var ama gayet kolay bi site, her türlü üye olun derim.

3. app.bountyportals.com/: Bountyhive'dan sonra en sevdiğim site, Her rt/like vs'ni ertesi gün raporlamadan siteden takip edebiliyorsun.

4. Bounty0X: https://alpha.bounty0x.io/bounties, en kötü bounty sitesi, çok kampanya var ama hep bir problem çıkıyor, tavsiye etmem ama zamanı olan baksın.

5. Tokendrops: http://tokendrops.com/, çok iyi bi airdrop sitesi, 15 dakkada bütün kampanyalara katılabilirsiniz, bounty olmasa da hepsini yapmaya harcadığın vakit o kadar az ki, bounty sitelerinden çok daha kazançlı oluyor.

6. LIBRA: http://candydrop.io/ Libra coinin bounty kampanyası, günlük yapılması gerekenleri yapın, günlük 2-3 dakka, bi 10 gün içinde bütün tasklar bitiyor.

7. Bethereum: Gördüğüm en iyi bounty programlarından ancak yeni üye almıyolar artık.

8. Healthnexus: https://bountyhealthnexus.herokuapp.com/ Günlük 2 twitter lıke'ı yaparak katılabilirsiniz.

9 Blockport: http://queue.vip/A8KapTp Ilk seferde yapılması gerekenleri yapıyosun, sonrasında her gün aynı postu paylaşıp sıralamanı yükseltiyorsun.

10. DREAM: https://medium.com/@dream_ecosystem/dream-rewards-program-terms-conditions-5c9b8c842daf Bu linkteki siteye girin, haftalık 10 share hakkınız var, direk $ cinsinden paylaşımlarınızdan ne kadar kazandığınızı yazıyor, önce onayı bekliyceksiniz tabi.

11. Bcharity: https://bcharity.io/bounty

12. EVENTUM: https://alpha.eventum.network/bounty/ Ilk girdiğinizde taskları yapıyorsunuz, sonra her gün 2 rt yapıp linkleri submit ederek kazancınızı arttırabiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar, daha aklıma gelirse yazarım. Bunların içinde güvenilir olmayanlar olabilir yada bitiyo olanlar olabilir, onları kontrol edersiniz.

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 15, 2018, 08:35:31 PM

Bountyhive en iyisi bana göre tabi diğerleri arasında da iyileri olduğunu düşünüyorum. Tokendrops airdrop konusunda aktif bir site bakalım diğerlerini de inceleme altına alacağım. Teşekürler bilgi için

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
July 15, 2018, 08:42:45 PM

raporsuz bounty siteleri kullanışlı güzel ama şöyle bir sıkıntısı var
1) binlerce kişi katılabiliyor senin gibi ve akabinde aldığın ödül miktarı çerez parası niyetine
2)gördüğüm kadarıyla ya ödül miktarını vermeyenler yada dip noktadan başlayanlar oluyor adam gibi borsaya gireni görmedim
3)raporlamayı herkes yapamıyor dolayısıyla uğraşan kişi sayısı az olduğu için ödül hatrı sayılır bir miktar olabiliyor bazen

bu yüzden ben raporlamayı daha kazançlı buluyorum.
ideventurero (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 15, 2018, 08:51:58 PM

raporsuz bounty siteleri kullanışlı güzel ama şöyle bir sıkıntısı var
1) binlerce kişi katılabiliyor senin gibi ve akabinde aldığın ödül miktarı çerez parası niyetine
2)gördüğüm kadarıyla ya ödül miktarını vermeyenler yada dip noktadan başlayanlar oluyor adam gibi borsaya gireni görmedim
3)raporlamayı herkes yapamıyor dolayısıyla uğraşan kişi sayısı az olduğu için ödül hatrı sayılır bir miktar olabiliyor bazen

bu yüzden ben raporlamayı daha kazançlı buluyorum.

Bu söylediğin sıkıntılar raporlamalı bitcointalk bounty'lerinde de olmasa yorumuna katılabilirdim ama kıyas olarak bakınca artık çok farkları kalmadı, 4 aydır 40-50 tane böyle bounty'ye katıldım, 30 tanesi bitti, bunlardan 20$'ın üzeri gelen tek bounty oldu o da Shivom, ama signature'a katılmıyorum, sosyal medyaları yapıyorum, ayrıca bountyhive'dan çok token geldi bana ve hiçbiri 20$'dan düşük olmadı. Yani söylediğin sıkıntıların olduğunun ben de farkındayım ama son dönem her türlü bounty için geçerli bu bence.

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 15, 2018, 08:59:11 PM

Raporlamalı veya raporlamasız hangi bounty olursa olsun bounty yapacağınız icoyu öncelikle araştırmanız gerekmektedir. Ayrıca en basit görevler olan twitter, facebook, telegram gibi görevleri yaparak çok fazla kazanç sağlayamazsınız. Hocam paylaştığın siteleri ve ödülleri deneyeceğim tutan olur umarım. Bu arada Daox'da bende varım. Bu durumda sağlam takip yaptığını gösterir.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
July 15, 2018, 09:03:50 PM

Bu ödül sitelerini bir bir incelemekte fayda görüyorum. NEO tabanlı projelerle ilgilenen g0blin isimli bir ödül platformu da var.
Listenize onu da ekleyebilirsiniz. Bu platformlardan aldıkları geri dönütlere göre ödül avcıları bilgilendirme yapsalar fena olmaz  Smiley
ideventurero (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 15, 2018, 09:09:17 PM

Bu ödül sitelerini bir bir incelemekte fayda görüyorum. NEO tabanlı projelerle ilgilenen g0blin isimli bir ödül platformu da var.
Listenize onu da ekleyebilirsiniz. Bu platformlardan aldıkları geri dönütlere göre ödül avcıları bilgilendirme yapsalar fena olmaz  Smiley

g0blin'e de katıldım, onu da ekliycem, unutmuşum eyvallah hatırlattığın için. Şu an Asura ve Spotcoin yapıyorum ordan, ancak henüz bountyleri bitmedi o yüzden henüz bi yorum yapmak için erken.

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
July 15, 2018, 09:23:44 PM

başlık güzel, derleyenin ellerine sağlık, postum olsun geniş zamanda inceleyeceğim.bir kısımını biliyor ve kullanıyoruz ama  artık yeni plaformlar keşfetmenin zamanı geliyor
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 15, 2018, 09:51:18 PM

Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık.   watchlist e ekledim, fırsat buldukça sıradan test ederim artık.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
July 16, 2018, 12:45:29 AM

Raporluların ve hatta hem raporlu hem kyc isteyenlerin daha kazançlı olduğu bir gerçek. Bu tarz siteler kolaylıklarından dolayı fazla rağbet görüyor ve kazanç düşüyor maalesef.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 16, 2018, 09:46:26 AM

Raporlu Bounty siteleri yok denecek kadar az sayıya düştü G0blin var mesela benin şu anda aklıma gelen Hangi kampanyaya katildiysan rapor istiyor ama yardimci oluyorlar iyi niyetliler. Bountyhive ve Tokensuite'nin yönettiği kampanyalar raporsuz oluyor ama Bountyhivede E-Tablo yok.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
July 16, 2018, 10:23:23 AM

bounty platform en iyileri seninde dediğin gibi.sonrasında bountyhive geliyor sözde baya bir para kazandım bu platformdan ama kazandıklarımız ico fiyatının çok çok altına düşüyor,evdeki hesapla gerçekler uyuşmuyor.tokendropsta geçenlerde cüzdan adresimin değiştiğini gördüm panikle yazdım,düşüncem içeriden birinin değiştirdiğiydi.Gelen cevap kendi cüzdan adresinizi girebilirsiniz oldu.Tekrar yazdım,bumudur yani dedim.Benim hesabımdaki adres neden değiştirir,kim değiştirir,bu cüzdan adresi kime ait araştırmayacakmısınız.Bunun üzerine kimse adresinizi değiştirmedi sistemsel bir problemden kaynaklandı cevabı geldi,adamlar ciddiye almıyorlar hiç birşeyi.henüz ordan bir kazanç elde etmiş değilim.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
July 16, 2018, 10:59:14 AM

bounty platform en iyileri seninde dediğin gibi.sonrasında bountyhive geliyor sözde baya bir para kazandım bu platformdan ama kazandıklarımız ico fiyatının çok çok altına düşüyor,evdeki hesapla gerçekler uyuşmuyor.tokendropsta geçenlerde cüzdan adresimin değiştiğini gördüm panikle yazdım,düşüncem içeriden birinin değiştirdiğiydi.Gelen cevap kendi cüzdan adresinizi girebilirsiniz oldu.Tekrar yazdım,bumudur yani dedim.Benim hesabımdaki adres neden değiştirir,kim değiştirir,bu cüzdan adresi kime ait araştırmayacakmısınız.Bunun üzerine kimse adresinizi değiştirmedi sistemsel bir problemden kaynaklandı cevabı geldi,adamlar ciddiye almıyorlar hiç birşeyi.henüz ordan bir kazanç elde etmiş değilim.

Ozellikle bu ico fiyatinin altina dusmesi gercekten hesaplari bozuyor. Bu baglamda ben artik varolan kazanclarin yarisini hesaplayarak hesaplamalarimi yapiyorum cunku dustugunde projelerin tekrardan toparlanmasi ciddi zaman aliyor.

sejem
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
July 16, 2018, 11:55:05 AM

Ozellikle bu ico fiyatinin altina dusmesi gercekten hesaplari bozuyor. Bu baglamda ben artik varolan kazanclarin yarisini hesaplayarak hesaplamalarimi yapiyorum cunku dustugunde projelerin tekrardan toparlanmasi ciddi zaman aliyor.

ico fiyatından 6-7 bin tl lik coin var ama gel görki ortada öyle bir şey yok Cheesy
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 16, 2018, 12:02:59 PM

Emeğinize sağlık bahsettiğiniz sitelere kanpanyaların birçoğuna katıldım. Bountyhive bu siteler arasında en popüleri ve katılımcı sayısı en yüksek olanı diyebilirim.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 16, 2018, 12:36:52 PM

heroku projelerine katıldım kolay güzel ve anlaşılır projeler. En azından zorunlu rapor ile uğraşmıyoruz rapor kendisi oluşuyor. Otomatikman günlük iki taneye müsade ediyor ve katılımı onaylamış oluyor.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 16, 2018, 03:33:39 PM

Herokuapp bountylerine ben de katıldım ama bir kaç gündür beğenilere tıklayınca herhangi bir işlem yapmıyor. Sizde de böyle bir sorun var mı? Bu arada elinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş.
slmnskyt
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
July 16, 2018, 04:04:11 PM

1. Bountyhive.io için bence de dediklerin gayet açıklayacı ve yeterli. Tam donanımlı işinin uzmanı bir site, ama bunun yanı sıra kısa vadede çok bilgisi bulunmayan ve icolara ilgisi olanlar için  Icoreward.com tavsiye edilebilir. Diğerleri hakkında şuan bir fikrim yok ancak kurcalayacağım
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 16, 2018, 08:24:21 PM

bu başlığın çok faydalı olacağını düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler. bu raporlama işi beni de ciddi manada darlayan bir konu oluyordu. üç kuruş az olsun raporsuz olsun.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
xgialtu
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
July 17, 2018, 08:14:30 AM

teşekkürler
Pages: [1]
  Print