Bitcoin Forum
July 04, 2024, 05:49:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ATM haritası ( En yakın Crypto Atm'si nerede?  (Read 1249 times)
baronofficiall2 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
July 16, 2018, 01:44:39 PM
Last edit: September 26, 2018, 07:00:30 PM by baronofficiall2
Merited by cryptobaro (1), bitpazari (1)

https://coinatmradar.com

Bitcoin veya diğer kripto para birimi ATM konumlarını ve çeşitli alternatif kripto-nakit değişim hizmetlerini bulmak için harita. Bitcoin ATM'leri, bitcoins almanın ve satmanın en kolay ve hızlı yollarından biridir.

Para için bitcoins satın al veya sat
Bitcoin ATM'leri dışında nakit için bitcoin alışverişi sağlayan çok sayıda servis ve lokasyon vardır ve bunun tersi de geçerlidir.

Bitcoin ATM'leri ile havale
İki bitcoin ATM kullanarak diğer ülkelerdeki akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza nakit para ödemeleri yapabilirsiniz.

Bitcoin ATM işine nasıl başlanır
Bitcoin ATM endüstrisi nispeten yenidir, ona katılır ve teknolojinin en son teknolojisiyle işinize başlar.

Hizmetlerimiz
Bir bitcoin makinesini çalıştırıyorsanız - reklamlarımızdan yararlanın ve makinelerimizi ve markanızı platformumuz aracılığıyla tanıtın.

Mobil uygulamalar
Akıllı telefonunuzdaki bitcoin ATM haritasına sahip olmak için mobil uygulamalarımızdan birini yükleyin.

GOOGLE PLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coinatmradar.android&hl=en
APP STORE: https://itunes.apple.com/us/app/coinatmradar/id944855781

https://coinatmradar.com
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 16, 2018, 06:00:29 PM

Egede olan yunan adaların orasını, akdenize yakın olanlar kıbrısa gidebilir. ama karşınızda küçük çapta bir makine bulursunuz. içerisinde 100 bin dolar nakit olduğunu zannetmiyorum. kriptocular zaten orayı tutmuştur. dünya genelinde 3400 tane olması baya az olduğunu gösteriyor.
epifiz
Jr. Member
*

Activity: 38
Merit: 1

View Profile
July 16, 2018, 11:12:51 PM

telefonlar elimizde zaten,atm ye ne gerek
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
July 17, 2018, 11:00:53 AM

telefonlar elimizde zaten,atm ye ne gerek

Bakış açını biraz genişletmeni öneririm hocam kripto sektörü sadece binance e gir al sat yap değil
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
July 17, 2018, 11:02:13 AM

Egede olan yunan adaların orasını, akdenize yakın olanlar kıbrısa gidebilir. ama karşınızda küçük çapta bir makine bulursunuz. içerisinde 100 bin dolar nakit olduğunu zannetmiyorum. kriptocular zaten orayı tutmuştur. dünya genelinde 3400 tane olması baya az olduğunu gösteriyor.

Bir kaç ay önce 2000 idi çok hızlı bir şekilde artıyor, şöyle bir kaç yıla her köşe başında görsek ne güzel olurdu Cheesy
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
July 17, 2018, 11:16:54 AM

Gayet iyi çalışma olmuş, umarım daha fazla noktaya ulaşır Atm'ler. Böylece daha rahat kullanımı olur hem de daha fonksiyonel bir hal alır kripto paralar.
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
July 17, 2018, 12:02:13 PM

Bitcoin atmlerin her yerde olması gerek ve yazı çok güzel olmuş bilgi için ondan dolayı emeğinize sağlık...bitcoin atmleri avrupa ülkelerin her yerinde olacağıını düşünüyorum ama bizim ülkeye herşey olduğu gibi bu teknolojide çok geç gelebilir çok geç yaygınlaşır bu konuda yanılmayı çok isterim...
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 17, 2018, 12:08:56 PM

para çekme limiti ne kadar ki atmlerde. her ne kadar bitcoinleri saklamak kolay olsa da gündelik hayatta fiziki para geçiyor. her yerde bununla alışveriş yapıyoruz. ne bileyim varlık barışı var birde şu zamanlar.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
QualityAirdrops
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
July 17, 2018, 12:10:32 PM

Eyvallah, guzel uygulama. Sayi simdilik cok az ama yakin gelecekte ivmeli bir sekilde artacaktir...
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 17, 2018, 02:21:45 PM

Güzel haber . Bitcoin kullanımının yaygınlaşması ve bilinirliğinin artması piyasaya canlılık getirecektir. İşlem hacimini artması yükselişi de beraberinde getirir

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
July 17, 2018, 04:56:20 PM

https://coinatmradar.com/shop/buy-bitcoin-atm/

Atm alıp iş yerine koyasım geldi dışarı koysalar aynı gün cihazı alır kaçırırlar içini boşaltmaya çalışmazlar Yunanistan da bile var Türkiye'de hiç mi olmaz. Herkes para koysun ortaklaşa alıp koyalım bir tane sembolük dursun komisyondan kazandırıyormuş devlet izin verir mi orasını bilemem hırsızlar kaçırmazsa belediye gelir söker.
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
July 17, 2018, 05:24:30 PM

Bizim ülkede biraz sakat bu işler. Ama genede dünyada daha inşallah coğalır. Yaşasın coin borsası!
catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94

View Profile
July 17, 2018, 05:46:32 PM

Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim. Şahsi fikrim yakın gelecekte bu tip Crypto ATM lerin sayısının artacağı. Kredi kartı yokken birine sorsanız , kartta para mı olur alışveriş mi yapılır diye şaşırırdı. Şimdi herkesin cebinde 2-3 er adet var . Crypto da hayatımıza bu şekilde girecek. Dijital para kaçınılmaz bir gerçek !
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 17, 2018, 09:29:08 PM

Ülkemizde bulunmasını isterdim ama şu aşamada biraz zor gibi. Yukarıda sormuşlar, ben de sorayım. Daha önce kullanan varsa bunların günlük limitleri ne kadar bilen var mı?
okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
July 17, 2018, 09:54:30 PM

Ülkemizde bulunmasını isterdim ama şu aşamada biraz zor gibi.

İstanbulda havalimanında var diyorlardı ne oldu onu kaldırdılarmı acaba bilen varmı?
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
July 18, 2018, 05:46:43 AM

Türkiyede ne zaman göreceğiz bu atmleri kim bilir. İstanbulda var diye biliyordum ama kaldırdılar mı ki. Bitcoin atmleri işimizi kolaylaştırırdı ama yanı başımızda yok ne yazık.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 18, 2018, 11:43:02 AM

Türkiye de de olsa güzel olur ama ne kadar kullanım olacak?  Bu merak konusu
Hatta ATM ye gitsen ulan kumar mi oynuyorsun diyen tipler bile çıkabilir

Adamlara btc deyince kumar abi uzak diyor herkes o yüzden kimseye demiyorum artık
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
July 19, 2018, 03:23:36 PM

https://coinatmradar.com/shop/buy-bitcoin-atm/

Atm alıp iş yerine koyasım geldi dışarı koysalar aynı gün cihazı alır kaçırırlar içini boşaltmaya çalışmazlar Yunanistan da bile var Türkiye'de hiç mi olmaz. Herkes para koysun ortaklaşa alıp koyalım bir tane sembolük dursun komisyondan kazandırıyormuş devlet izin verir mi orasını bilemem hırsızlar kaçırmazsa belediye gelir söker.

devletten insanları cesaretlendirmeye yönelik bir adım gelse belki bir şeyler olabilir ama, devletin bu konuda ki tutumu çok açık olmadığı için şu anda tahtakalede açılan kripto döviz bürosu ile idare ediyoruz.
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
July 19, 2018, 03:32:22 PM

Türkiyede ne zaman göreceğiz bu atmleri kim bilir. İstanbulda var diye biliyordum ama kaldırdılar mı ki. Bitcoin atmleri işimizi kolaylaştırırdı ama yanı başımızda yok ne yazık.

Havalimanından başka bir yerde olduğunu duymadım inşallah kısa zamanda ülkemizde de görmeye başlarız BTM'leri, şuan tahtakalede kripto döviz bürosu var onun dışında bir girişim yok sanırım.
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
July 19, 2018, 03:33:42 PM

Türkiye de de olsa güzel olur ama ne kadar kullanım olacak?  Bu merak konusu
Hatta ATM ye gitsen ulan kumar mi oynuyorsun diyen tipler bile çıkabilir

Adamlara btc deyince kumar abi uzak diyor herkes o yüzden kimseye demiyorum artık

Dolandırılma olayları yüzünden insanların algısı değişti, araştırmadan öğrenmeden kulaktan duyma bilgilerle söylenilen sözler umarım öyle olmadığını kısa sürede anlarlar.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: