Bitcoin Forum
June 22, 2024, 04:57:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Amazix kendi forumunu kurdu!  (Read 1073 times)
NEP-5 (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
July 17, 2018, 01:51:29 PM
Last edit: July 18, 2018, 09:28:48 AM by NEP-5

evet arkadaşlar, konu isminden de anlayacağınız gibi, AmaZix ekibi işleri büyütmekte devam ediyo. BTT`ye merit sistemi getirilenden beri, yeni üyelerin önü kesildi. o yüzden çok geç olmadan üye olup rank atlamakta fayda var. yeni forumun arkasında amazixin olması, bu forumu diğer alternatiflerden bi tık ileri atıyo.

https://www.moonforum.net/
ref kısmına orxanism yaza bilirsiniz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 17, 2018, 01:53:04 PM

Vay çakallar btt'ye rakip olmaya çalışıyorlar bi de öyle mi?
TUTMAZ. O iş zor.

Ayrıca kim dedi Amazix'in diye? Hiç bi yerde bi bilgi yok bununla alakalı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
July 17, 2018, 01:55:48 PM

Amazix'in yönettiği bountylere KYC başlattığından beri katılmıyorum. Ayrıca forumda diğer arkadaşların yazdığı makale vs konularındaki ayrımcılıklar da epey fazla. Dolayısıyla amazix'e hiç güvenmiyorum kendi forumlarında ne çakallıklar döner belli değil.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
July 17, 2018, 01:56:13 PM

Burda kolay multi katamıyoruz kampanyalarımıza kendi forumumuzda rahat katarız diyorlar yani
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 17, 2018, 01:57:00 PM

TUTMAZ. O iş zor.

AmazixOfficial üyeliği paylaştı ben bir adet üyelik aldım fakat Moonforum asla Bitcointalk'a rakip olabilecek bir forum değil, bounty için kurulan bir forumdan hayır gelmez biz burada toplulukla iç içeyken orada bounty hunterler ile iç içe olacağız ayrıca Theymos gibi adil bir yönetici varken kendimi ne olduğu belli olmayan bir grubun ellerine teslim edemem daha geçen gün Borracha'nın parasını çalmışlardı.
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
July 17, 2018, 01:57:05 PM

Bunu ben de duydum ya çeşitli telegram gruplarında böyle bir muhabbet dönüyor hatta yanlış anlamadıysam millet çoktan rank atlamış bile. Hergün yeni bir şey çıkıyor valla ilginç.
NEP-5 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 17, 2018, 01:57:42 PM

TUTMAZ. O iş zor.

vallaha hocam telegram kanallarında şöyle bişey paylaştılar, o yüzden böyle sonuca vardım. tabi sadece duyurusunu da yapmış ola bilirler.

Are you ready for the ultimate crypto forum?

A place where you can discuss about airdrops, bounties, ICOs, the latest blockchains, comment the freshest news about the world of cryptocurrencies or simply chill out and have a friendly chat about any trivial topic with other crypto-enthusiasts.

With a fresh responsive design (also for mobile devices and Tapatalk), lots of features and a friendly team behind the scenes, we are proud to present you the MOON FORUM.

Register today and feel free to send us your thoughts, comments, criticism or suggestions to improve it to webmaster@moonforum.net. Remember this is just the first version and that many more features are on the way.

We’re waiting for you!
www.moonforum.net
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 17, 2018, 02:01:37 PM

TUTMAZ. O iş zor.

AmazixOfficial üyeliği paylaştı ben bir adet üyelik aldım fakat Moonforum asla Bitcointalk'a rakip olabilecek bir forum değil, bounty için kurulan bir forumdan hayır gelmez biz burada toplulukla iç içeyken orada bounty hunterler ile iç içe olacağız ayrıca Theymos gibi adil bir yönetici varken kendimi ne olduğu belli olmayan bir grubun ellerine teslim edemem daha geçen gün Borracha'nın parasını çalmışlardı.
Vay be. Şimdi ben de gördüm gerçekten resmen açmışlar.
İçimden "sen kim köpeksiniz" diyesim geldi bunlara Cheesy

Btt'nin temelinde satoshi var bi kere. Bounty forumundan öteye gidemez. Buradaki bounty'ler için oraya üye olup raporları oraya atmayı zorunlu koşabilirler. O zaman da ico ekipleri karşı çıkar. BTT'nin popülaritesi ile oranınki bir değil. Daha sıfırdan açmışlar. 1-2 seneye belki ancak bi yer edinirler kendilerine.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
July 17, 2018, 02:51:37 PM

Amazix artık işleri berbat etti diyebiliriz bu forum da düzen olarak daha yeni bir görünüme vs. sahip olabilir ama ben kimsenin BTT yi bırakıp da kolay kolay oraya gideceğini zannetmiyorum.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 17, 2018, 03:06:51 PM

Amazix bildiğim kadarıyla en çok şikayet alan bounty yönetim grubu, böyle bir oluşuma gitmelerini çok akıllıca bulmadım açıkçası, btt laf olsun diye rakipsiz değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
July 17, 2018, 03:08:23 PM

Son zamanlarda amazix zaten her hareketiyle bize yaka silkeletmişti. Şimdi böyle bir platform yaratmaları  ne kadar mantıklı bilmiyorum, artık hiç güvenilirlikleri yok. İnsanlar neden tercih etsin ki? Belki zaman içinde profesyonelliklerini o platformda ispatlarsalar bir şeyler olur.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 17, 2018, 04:31:00 PM

Moon forumun açtığı site elbette şuan bbt ye rakip olamaz zaten o amaçla açmadıklarını duyurdular fakat bir kaç yıl sonra çok değerli olabilir bountylerle anlaşmalar yapılacağını biliyorum. Bana kalırsa bir hesap alıp atmak kenara en güzeli çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir unutmayın!
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
July 17, 2018, 04:36:23 PM

Turkish
(26 Viewing)

Lütfen İspanyolca'daki diğer insanlarla konuşun.

Türkçe local başlığı yukarıdaki gibi, varın forumun kalitesini siz düşünün. Başarısız bir girişimin ötesine geçemez.

Sadece şu şekilde tutabilir, buradaki Full, Senior, Hero, Legendary hesaplara aynı üyelikleri açıp, orada da imza geliri başlatırsa, geçen çok olacaktır. Harici yeni üyelik kaydıyla hiç şansı yok.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 17, 2018, 04:38:30 PM

amazix forum sitesi kursa ne yazar. bounty kuralları çok katı. KYC den tutun, makale detaylarına kadar. bounty hunterlara ne bıraktılar ki. üye sayısına baktım. 250'lerde. bu forumun iş yapması için bounty kurallarını esnetmesi gerek. yoksa yine aynı tas, aynı hamam.
YusufOlmez
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 17, 2018, 04:52:24 PM

Vallaha babasını yazsa on numara forum yapsa da burası bu işin atasıdır. Sarsılmaz yere sahip olan tek forum burası, ne babayiğitler çıktı buradan, o yüzden ben yaptıkları işe laf etmiyorum ama BitcoinTalk'a rekabet edebilecek bir forum olduğunu hiç zannetmiyorum.
NEP-5 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 17, 2018, 05:02:03 PM

Turkish
(26 Viewing)

Lütfen İspanyolca'daki diğer insanlarla konuşun.

Türkçe local başlığı yukarıdaki gibi, varın forumun kalitesini siz düşünün. Başarısız bir girişimin ötesine geçemez.

Sadece şu şekilde tutabilir, buradaki Full, Senior, Hero, Legendary hesaplara aynı üyelikleri açıp, orada da imza geliri başlatırsa, geçen çok olacaktır. Harici yeni üyelik kaydıyla hiç şansı yok.

forum açılalı 2-3 gün oldu en fazla. böyle küçücük hatalar ola bilir elbette. zamanla herşey düzelir. şu an için arayüzü çok berbat, ama geri kalan küçücük sıkıntıları göz önünde bulundurmazsak, bttden bile iyi. ama btt`ye bi alternatif ola bilir mi, bilmez mi orasını söylemek zor. 2010dan beri btt`yi tahtından indire bilen olmadı. moonforumu diğer alternatiflerinden bi tık ileri taşıyan, arkasında amazixin olması (btt demiyorum, diğer ufak-tefik alternatif forumlardan bahsediyorum). böyle alternatiflerin olması çok güzel çünki rekabet her zaman iyidir, kendilerini daha da geliştirmelerini sağlar.

buradakı yüksek rütbeli hesaplara aynı üyelikleri açmak da neyin nesi? yok öyle bi dünya. legendary olmak, jr. memberden üstün olduğunu göstermez. o legendaryler şimdi yeni bi üyelik açsın da, bakalım full ola biliyomu?
Stabilitelim
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
July 17, 2018, 05:03:09 PM

benim üzüntüm bu forumda türk kısmına baktım baya bir çoğunluğu türkler oluşturuyor.Bu forumun adminleri kızıp hepimizi yakmasınlar şimdi ne diyorsunuz bu işe ?
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 17, 2018, 05:12:29 PM

evet arkadaşlar, konu isminden de anlayacağınız gibi, AmaZix ekibi işleri büyütmekte devam ediyo. BTT`ye merit sistemi getirilenden beri, yeni üyelerin önü kesildi. o yüzden çok geç olmadan üye olup rank atlamakta fayda var. yeni forumun arkasında amazixin olması, bu forumu diğer alternatiflerden bi tık ileri atıyo.

https://www.moonforum.net/
ref kısmına orxanism yazarsanız çok sevinirim.

Senin rütbe newbie ama öyle anlatmissin ki yılların tecrübesi gibisin. Milleti bountylerde bile mağdur ettiler diyebiliyorum. Ben üye olmam. Olanlara hayırlı olsun

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 17, 2018, 05:16:17 PM

Amazix uygulamaları ile forumda ilgi kaybeden bounty yöneticilerinden, forum işi biraz macera olmuş.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 17, 2018, 05:19:05 PM

Amazix yönettiği bountylerde yeterince çakallık yaptığı yetmiyormuş gibi şimdi amuduyla götürecekler demek ki kendi forumlarıyla. Forumda katılmıyordum zaten kampanyalarına onun için pek bir problem yok benim için.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: