Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:24:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Amazix kendi forumunu kurdu!  (Read 1064 times)
NEP-5 (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
July 17, 2018, 11:01:14 PM

abi türkçe bölümüne saldırmışssınız adeta! AMAZİX denilen topluluk en çok türkleri dışlıyor orda rütbe alsanız bile ilerde türk forumunu kaldırabilirler yani hiç almayabilirler o yüzden bence hiç giripte onların eline vermeyin. kimse girmezse hiçte iş yapmaz forum !
amazix hırsız evet, stakelerimizi çalıyo evet. ama bunu bi tek türklere mi yapıyo? zaten örgüt gibiler. stake`in eksikse yazıyosun, düzeltiyolar. derdini anlatacak birini bulabiliyosun en azından.
neden girmeyelim? büyük rütbeliler burada parayı götürsün biz de arkalarından baka mı kalalım? neden sadece kendimizi düşüner olduk? forumun tutacağı bile belli değil. ama karşımıza bi şans çıkmışsa, faydalanmamak aptallık olur.
1714681478
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714681478
Reply with quote  #2

1714681478
Report to moderator
1714681478
Hero Member
*

Ignore
1714681478
Reply with quote  #2

1714681478
Report to moderator
1714681478
Hero Member
*

Ignore
1714681478
Reply with quote  #2

1714681478
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714681478
Hero Member
*

Ignore
1714681478
Reply with quote  #2

1714681478
Report to moderator
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
July 17, 2018, 11:05:45 PM

Daha önce 50 milyon kere farklı forum açıldı ama hiçbiri bttnin kılı bile olmayı başaramadı Cheesy Muhtemelen başaramayacak da. Amazix orda en fazla kendi bountylerini düzenler, raporları felan oraya ister. Daha ötesi zor.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
July 18, 2018, 12:01:47 AM

Rütbesi bol olanların tuzu kuru ama benim gibi member'dan öteye gidemeyenlerin tuzu yaş. Bu sebepten dolayı keşke tutsa da bari oraya erken girenlerden olabilsek, tıpkı buradaki rütbeliler gibi..
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
July 18, 2018, 02:02:57 AM

Bir yerde tatmin olmuyorsa insanlar oradan ayrılırlar veya bu eğilimde olurlar. Forum yönetimi bu durumun farkına varmalı. Ben merit sisteminin kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ama kullanıcıların merit dağıtımında takındıkları tavır merit sistemini kast sistemine dönüştürmüş durumda. İnsanların şikayet ettiği şey de bu.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 18, 2018, 02:58:28 AM

Dileyen herkes şansını orada da deneyebilir bence umarım beklentinizi karşılar, ama üç beş bountyyi doğru dürüst yönetemeyen adamlar koca forumu nasıl yönetecek bu da beni düşündürdü doğrusu.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 18, 2018, 04:34:14 AM

Şu anda bounty piyasasında tutan ve para eden kampanyaların çoğu amazixe ait. Ama bounty dağıtılırken adil olduklarını düşünmüyorum. Bir de forum açıyorlar başarılı olabilir ama bunun için geniş kitleye hitap etmesi lazım.Önümüzdeki günlerde üye ve aktivasyon sayısından işe yarayıp yaramadığı belli olur
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 18, 2018, 05:26:06 AM

Boş iş bunlar Smiley
Btt gibi bir forum olabilir mi ya.
Buram buram tarih kokuyor.
Satoshi burdaydı lan satoshi olummm Smiley
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 18, 2018, 05:36:01 AM

Bazı şeyleri gözden kaçırmama adına bbbelki girilebilir ve üye olunabilir. Ama asıl olarak bu formun başarılı olması elbette ki insanlara kazandıracağı para ile doğru orantılıdır. Amazix bounty lerinde yaşanılan sıkıntılar orada da yaşanırsa hem forumlarından hemde bura da ki prestijlerinden olurlar.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 18, 2018, 06:38:52 AM

Forum tutar mı bilmiyorum ancak talep olacağı kesin. Ben de dün kayıt oldum. Orada da rütbe sistemi var. Bitcointalkda merit sistemi olmasa çok iyi olur aslında. Belki o forumda da merit olur bilemeyiz. Ancak üye olup bi kaç post atmakta fayda görüyorum.Rank sistemi ile ilerleyiş olabilir orda da..

▔▔▔▔▔
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
July 18, 2018, 06:47:48 AM

buda gelir buda geçer üye olmaya dahi gerek duymadım kriptocu adamın yeri bitcointalk forumudur.dünyada bu kadar üyesi olup kripto konuşulan başka bir forum yok en iyi bilgilendirici forum olduğunu düşünüyorum.macera aramak isteyen üye olsun takılsın hatta bazı nicklere baktım bizim forumdan baya adam var.bence boşyere uğraşıyorsunuz
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 18, 2018, 07:14:43 AM

Neden yeni forumlar tutmasınki?  Ben tutmaması için neden göremiyorum.
Çünkü forum devri bitti. Geçmişten gelen bi popülaritesi yoksa artık forumlar tutmaz. Yerine facebook geldi, twitter geldi, discord geldi. Forum yapısı artık gereksiz.
Geçmişten bi başarısı varsa ancak o zaman. Mesela Donanımhaber, mesela burası. En az 10 yıllık forumlar bunlar...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
williamsmith
Full Member

Activity: 476

View Profile
July 18, 2018, 07:28:47 AM

Neden yeni forumlar tutmasınki?  Ben tutmaması için neden göremiyorum.
Çünkü forum devri bitti. Geçmişten gelen bi popülaritesi yoksa artık forumlar tutmaz. Yerine facebook geldi, twitter geldi, discord geldi. Forum yapısı artık gereksiz.
Geçmişten bi başarısı varsa ancak o zaman. Mesela Donanımhaber, mesela burası. En az 10 yıllık forumlar bunlar...

Kesinlikle katılıyorum dostum. Sadece eski forumlar hayatta kalabiliyor. Çünkü yeni nesil forum nedir nasıl kullanılır bilmiyor. Bu sebeple genelde sosyal medya ile ilgileniyorlar. Bakınız geçmişe r10 wmaraci iyinet donanım ceviz bunlar çok eski ve emek verilmiş forumlar.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
July 18, 2018, 07:46:37 AM

çok mu pollyannacılık yapıyorum bilmiyorum ama belkide bounty hunterları düşündükleri için yapmışlardır. Misal theymos dese ki bountyler kaldırıldı forumdan. Napacağız ? Ben şahsen bounty kovalayan birisiyim direk geçiş yapabilirim oraya. Ha ne kadar adaletli olurlar bilemem. Hak yediklerine şahit oldum mu ? Evet oldum repux da. Ama eğer theymos böyle bişey söylerse de yapacak bişeyin olduğunu düşünmüyorum.En azından hunterlar için.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 18, 2018, 08:07:28 AM

çok mu pollyannacılık yapıyorum bilmiyorum ama belkide bounty hunterları düşündükleri için yapmışlardır. Misal theymos dese ki bountyler kaldırıldı forumdan. Napacağız ? Ben şahsen bounty kovalayan birisiyim direk geçiş yapabilirim oraya. Ha ne kadar adaletli olurlar bilemem. Hak yediklerine şahit oldum mu ? Evet oldum repux da. Ama eğer theymos böyle bişey söylerse de yapacak bişeyin olduğunu düşünmüyorum.En azından hunterlar için.

hocam size katılıyorum. şu da bir gerçek ki bountylerde bu kadar hak yiyen kişilerin kurdukları forumlardan ne çıkar. kesin hak yerler. sen biraz sesini yükselttin mi forumdan atılırsın. şuan ki mevcut forumda karışan eden yok istediğimiz özgür ortam mevcut. yeni açılacak yer de bu olabilir mi. ilk başlarda evet ama dediğim gibi biraz sesin yükselirse forumdan atılırsın.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 18, 2018, 08:09:11 AM

bitcointalk kadar olamaz atbikide farklı platform her zaman iyidir orayada bakarız arada kampanyalar olur onlara katılırız ama ne kadar öderler kampanya ödüllerini bilmem Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:22:01 AM

bitcoine kısa sürede rakip olamaz ama bounty kampanyaları moonforuma kayacaktır. bir hesap açmanın zararı yok. her iki forumda da mesajlar atılır. sonuçta kısa sürede hero olmak mümkün. ama amazix bountylerinden söz ediyoruz. katı kurallar ortada bunu da es geçmeyin.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 18, 2018, 08:48:14 AM

allahım o renkler o ahenk ne! ulan turuncu beyazı cokmu dusunduler acaba?forumda 5 dk dan fazla durmamızı ıstemıyorlar heralde. ayrıca tutmaz
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 18, 2018, 09:47:15 AM

Altcoinstalks bile aldığı kampanyalar ile tam anlamı ile tutmamışken boş hayaller peşinde koşuyorlar

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 18, 2018, 09:54:41 AM

amazix in kurdugu forum bitcointalka rakip olamaz çok zor . basit bir yer bitcointalk gibi global her türlü insana hitap eden bir site çok zor bu saatden sonra
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 18, 2018, 10:06:01 AM

amaize her ne kadar hunterlara karşı tavrı belli olsa moonforuma üye olmamak için sebep yok. makale onaylatması zor kabul ediyorum ama imza kampanyaları zorlanabilir. btt forumun alternatifi olabilecek her foruma üye olurum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: