Bitcoin Forum
June 29, 2024, 08:32:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Amazix kendi forumunu kurdu!  (Read 1073 times)
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
July 18, 2018, 10:36:51 AM

Amazix giren herkese 1  Ltc vericez dese herkes girer Ltcyi alır geri gelir. BTT artık geleneksel olmuş insanlar alışmış. Bırakın yerinden etmeyi 1 gram oynatamaz. Ayrıca bu ekibin hiç bir kampanyasına katılmadım katılmayı da düşünmüyorum katılmak isteyenler o foruma gidebilir. Dün sağolsun bizim Türkler çoşturdu forumu. Gece de 100 post atıp member olacaklardı Smiley
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 18, 2018, 11:29:51 AM

bence de bu forum gibisi yok. şimdi millet burayı bırakaıp oraya neden geçsin ki. zaten amazix bountylerinde son zmanalrda ödül dagıtımlarında felan şikayetler vardı sanırım. öyle başlık felanda vardı forumda. bakıp görecez nasıl olacaak.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
July 18, 2018, 01:32:44 PM

Arkadaşlar hepiniz iyi hoş elinizden geldiğince gömmeye çalışmışsınız lakin atladığınız birşey var. Gömenlerin çoğu Sr. Member Full Member ve üstü. Yani tuzu kuru adamlar. Newbie ve Jr Member olan arkadaşlara sesleniyorum. Ömür billah member'dan öteye geçemeyeceksiniz. Yeni forumda merit diye birşey yok. En azından ilk etapta yok. Yani girip üyelik kasabilirsiniz ki yüksek rütbeli gömenlerin hepside tıpış tıpış geliyor moonforum'a. Ayrıca Amazix bountylere katılım şartı olarak moon forum isterse ilerde o zaman görürüm hepinizi.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
July 18, 2018, 02:51:44 PM

Arkadaşlar hepiniz iyi hoş elinizden geldiğince gömmeye çalışmışsınız lakin atladığınız birşey var. Gömenlerin çoğu Sr. Member Full Member ve üstü. Yani tuzu kuru adamlar. Newbie ve Jr Member olan arkadaşlara sesleniyorum. Ömür billah member'dan öteye geçemeyeceksiniz. Yeni forumda merit diye birşey yok. En azından ilk etapta yok. Yani girip üyelik kasabilirsiniz ki yüksek rütbeli gömenlerin hepside tıpış tıpış geliyor moonforum'a. Ayrıca Amazix bountylere katılım şartı olarak moon forum isterse ilerde o zaman görürüm hepinizi.

Amazix bountyleri zaten çok kısıtlı bir kesime yapacak artık Cheesy Değiştirdi kuralları. Moonforumu açarak da kampanyalarına direkt olarak reklam yapacağı alan yaratıyor(Yaratabilirse). Ayrıca kendinize onlara muhtaç gibi hissetmeyin, onlar size muhtaç Cheesy

İşin bir diğer tarafına bakalım.

Forumda 808 başlık açılmış, 223'ü Türkçe bölümünde Türklerin diğer bölümlere açtığı başlıklar hariç.

2790 post atılmış, 1688'i Türkçe bölümünde Türklerin diğer alanlara attıklarını hariç.

Aktif 200 civarı üye var diyor bunun da yarıdan fazlası Türk zaten.

Hani birşeyler yapacaksanız niye elin adamının açtığı siteyi yükseltmeye çalışıyorsunuz? Cheesy Gidin kendiniz açın yahu zaten çalan da oynayan da sizsiniz.

Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 18, 2018, 03:58:59 PM

iyi buyrun gidin orada kasın zaten turklerden baska yazanda yok. moon forumunuzda size mutluluklar.
Dipnot: daha önce acılan hicbir forum basarıya ulasamadı.
coobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 18, 2018, 04:59:57 PM

Burada bu kadar tepki oluyorsa, yurutemezler herhalde. Acaba bounty sahiplerininde haberi var mi bu olan olaylardan. Ben maduriyet yasamadim henuz zaten yeniyim.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 18, 2018, 05:00:43 PM

Bitcointalk varken sırf bounty var diye sacma sapan sitelere kayıt olcak degılız. Zaten amazıxın kampanyalarından gına geldıgı ıcın gırmıyorum 2-3 aydır bıtane bıle duzgun kampanyası olmadı, cok guzel gorunnlerın hepsı pıyasaya 3-4 kat duserek cıktı vs, amazıx bountylerınden kazanamadım acıkcası pek bısey.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 18, 2018, 06:08:58 PM

Sadece bounty alanında hizmet verecekse çok fazla ilgi görmez çünkü bu forumda sadece bounty için değil aynı zamanda kripto paralar konusunda da bilgi edinmek için gelen binlerce kişi var. Bakalım sonu ne olacak.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
July 18, 2018, 06:34:34 PM

Şuan amazix de forum kurdu öyle mi. Sadece bounty alanında mi hizmet verecekmiş. Tam olarak konu hakkında pek bilgim yok. Bu foruma rakip olamaz zaten. Kurşunlar bakalım sonları nasıl olacak. Bakıp hep birlikte göreceğiz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
acmrl
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 18, 2018, 07:06:06 PM

Kendilerini bişey sandılar, her kampanyada sorunlar çıkıyor ve mei amazix gibi cins cins tipleri bounty manager diye koyuyorlar, sorunlu tipler bence ve bir cacık olcanı sanmam forumlarının da.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
July 18, 2018, 07:14:49 PM

bende tutacağını sanmıyorum. çünkü amaç bounty yapmak. bounty için koşanlardan ico yatırımcısı olan sayısı çok düşük. o forum her zaman bounty avcısı insanların olduğu bir forum olacaktır.
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
July 18, 2018, 07:23:53 PM

bu amazix çetesi belli ki doymuyor bir türlü. şimdi bu forumun amacı ne olabilir? buraya alternatif olmak mı. kesinlikle buna boyları yetmez. az önce baktım türkçe bölümü forumda üstlere fırlamış açılan konular bakımından. hemen de dalıveriyoruz herşeye. boşuna zamanınızı kaybetmeyin o forumda derim. gelelim amazixe bunların henüz tek bir bounty kampyasına bile katılmış değilim. çünkü kendilerine karşı bir antipatim var. bırak bounty i yönettikleri icolarla dahi ilgilenmiyorum. ben henüz bu ekibin yönetipte yatırımcısına aham şaham kazandırdığı bir tane ico görmedim. çoğu icoyu da kendileri düzenliyor. ortada ne geliştirme var ne ürün. bunların peşinden koşanlar büyük hayal kırıklığı yaşar. benden söylemesi.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:54:42 PM

tutmaz o iş diyen arkadaşlarla aynı fikri paylaşıyorum, herkes bir yerden fazla pay almanın peşinde, ama parçalara bölündükçe planlar ters tepiyor, yatırımcının da kafa karışıp dışarıda kalmayı tercih ediyor. şahsen 5 bounty sitesinden sadece 2 sinde devam ediyorum, 1-2 haftaya onları da sallamıcam, zaten boşa kürek çekip duruyoruz, bountyler de airdrop a döndü, 10 taneden 9 u tırt.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 18, 2018, 09:33:43 PM

Forum'da sadece ingilizce olarak post atabiliyorsun. Local bölümler şu anda mevcut değil. İleride eklerler mi? Bilinmez ama eğer eklemezlerse tutmaz diyebilirim. Ha bu arada Btctalk.org sitesinin yanindan bile geçemezler.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 18, 2018, 10:02:47 PM

Bunlardada rank sistemi varsa güzel kendi aldıkları bountylerin işlerini burda yaparlar ama tek sıkıntı bilinirlik bitcointalkın bilinirliği dünya geneli bunlarınki onlara ulaşması veya %20 sine gelmeleri bile çok düşük görüyorum ayrıyetten türkçe forum ilk başta gururlandım Cheesy
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 18, 2018, 11:39:20 PM

Forum'da sadece ingilizce olarak post atabiliyorsun. Local bölümler şu anda mevcut değil. İleride eklerler mi? Bilinmez ama eğer eklemezlerse tutmaz diyebilirim. Ha bu arada Btctalk.org sitesinin yanindan bile geçemezler.

2 gün önce Türkçe post atılabiliyordu. Hatta Local bölümün moderatörü bile belli. Biraz önce kontrol ettim alt konular bile açılmış ve kategorize edilmiş.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 19, 2018, 12:24:03 AM

Milleti soydular şimdi kendi forumlarını açıyolar lan siz kim köpeksiniz hangi cüretle btt rakip olucaksınız neyinize güveniyorsunuz siz partner oldukları bütün coinlerin hepsi ico altı fiyat anasını ağlattılar icoların gidip forum açmışlar işinizi düzgün yapın sonra o işlere daha çok var
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
July 19, 2018, 02:17:12 AM

Scam amazix sonunda bunuda yaptı ya artık zor alır bounty kampanyası zaten aldıkları bountylerin icolarını kendileri bile düzenliyor olabilirler çok zor değil ico çıkartmak onlar için
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
July 19, 2018, 02:22:54 AM

evet arkadaşlar, konu isminden de anlayacağınız gibi, AmaZix ekibi işleri büyütmekte devam ediyo. BTT`ye merit sistemi getirilenden beri, yeni üyelerin önü kesildi. o yüzden çok geç olmadan üye olup rank atlamakta fayda var. yeni forumun arkasında amazixin olması, bu forumu diğer alternatiflerden bi tık ileri atıyo.

https://www.moonforum.net/
ref kısmına orxanism yaza bilirsiniz.

Forumu inceledim. İş yapar yapmaz bilemem ama ilerisi için belki bir hesap açılıp tutulabilir. Ayrıca forumun yarısından fazlası da Türk Smiley

Edit: Biraz daha inceledim bu forumdan hiç bir şey olmaz. 1 ayda Sr.Member olmuş adam.
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
July 19, 2018, 02:57:56 AM

Hali hazırda olan bir forumu bırakıp neden çakmasına gidelim ki uçacakmıymış orası, birde bu merit sistemine ne takıldınız be merit sistemi daha oturmadı oturduğu zaman ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀