Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:21:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: ARKADAŞLAR BOĞA SEZONU AÇILMIŞTIR HERKESE BOL KAZANÇLAR - Yüklenin :) YTD  (Read 716 times)
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 18, 2018, 02:57:04 AM

oysa ne de güzel müslüm'den "murat yalan imiş umutsa hayal" diyerek efkarlanıyorduk Wink

"fakirlik 40 gün sürer oğul, sonra insan alışır" biz de düşüşlere alıştık artık! beklenen çıkışı ara sıra dillendirsek bile bunu gizliden gizliye "ütopik" görüyoruz. ümitlerimizi biri ifade edince de acıya -derde bağımlığımızı farkedip "yalan söylüyorsun yalaann" şeklinde tepki verebiliyoruz.  Cheesy

tamam ufak bir kıpırdanış ama belli de olmaz bu işler: 2 hafta önce 5500'lerdeydik, geçen hafta 6000'ler, bu hafta 7k belki 8k'ları test ederiz. BTC'nin bir günde 50k olacağını kimse beklemiyor herhalde! İnşallah böyle devam eder, sağlam ve kararlı tırmanışına devam eder.

Allah iyiliğinizi versin hocam şarkıyı da sahneyi de tekrar yaşattınız  Grin

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
July 18, 2018, 04:37:53 AM

Nihayet beklenen yükseliş geldi. Ama bunun devam etmesi şart. İlk baraj olan 7 bin doları kırdı. şimdi ikinci baraj olan 10 bin doları kırmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerdeki sec kararları yükselişin seyrini belirleyecen faktör olacak. İnşallah devamı gelir
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 18, 2018, 05:22:52 AM

Boğa geldiyse altlar gebermedi çok ilginç ilk defa
Benim anlamadığım daha dün batar bu işler diyen adam bugün yükselişi görünce alalım abii diyorlar
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 18, 2018, 05:48:02 AM

Hemen hemen her yükselişte benzer konular açılıyor ve insanlar coşuyor. Artık iyice eskidim galiba 1 yılı aşkın süre oldu artık gerçekten boğa ya geçmiş olsak bile dur bi bakiyim diyeceğim. Takip etmekte yarar var ama hemen atlamak sonra üzüleceğimiz hamleler yapmamıza sebep olabilir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 18, 2018, 05:54:55 AM

Kritik günlere girmeye başladık, buralarda tutunur ve haftasonu düşmezse 10k test edebilir. İnşallah 12k seviyelerine gelir de, önümüzü görürüz.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
July 18, 2018, 06:10:49 AM

kesin bir şekilde başlık atmanız insanların umutlarını sömürmeye giriyor bence. daha piyasaya giren anormal bir para yok ki boğa olsun boğa sezonunda marketcap 800 milyar dolara falan ulaşmıştı yanlış değilsem şimdi 270 milyar dolar neye giriyoruz boğaya ben hala umutsuzum iki gün sonra bir yüzde 20 daha düşse altlar şaşırmam

Bu 800milyar dolar bir günde girmedi ki dostum. Kademeli olarak market hacmi 6-7 ay gibi bir sürede o seviyelere ulaştı. Tabi şu durumda boğa geldi inek kaçtı dana uçtu demek yanlış ama bu tip hareketlerle hacim genişlemişti. Medya çok önemli bu durumda. Yeni yatırımcılara sinyal çakılırsa boğa için gerekli koşullar yerine gelmiş olur.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
July 18, 2018, 06:29:59 AM

durun bence hemen heyecan yapmayın arkadaşlar henüz sevinmek için erken olduğunu düşünüyorum hele biraz zaman geçsin bakalım.1 günlük yükselişte hemen sezon açıldı demek yanlış.piyasada eski olanlar bilirler yaz ayları genelde durgun geçer zaten millet tatilin keyfini çıkarıyor çünkü.önümüzdeki aylarda daha iyi yükselişler olabilir
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
July 18, 2018, 06:35:03 AM

Btc 7500 e kadar geldi. Bakalım burayı kırabilecekmi. Ancak altlar negatif yada yerinde sayıyor.Şahsen ben 7500 üstünde kalmasını bekliyorum. Eğer üstünde kalmayı başarabilirse,altlar da btc’ye ayak uydurabilir Bugün yarın belli eder kendini. .

▔▔▔▔▔
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 18, 2018, 06:37:15 AM

Bence bu yukselişin anlık olduğunu tuzak kurulduğunu düşünüyorum daha olumlu bir haber gelmedi sadece shortcuları patlatıyorlar boyle ataklarla, yada benim inancım kırıldı bakıyorum ins %20 artmış 70c de duruyor e ben aldım 3-4$ aralıgında oraya gelene kadar çok yolu var
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 18, 2018, 07:33:21 AM

Beklenen haber geldi. Boğalar kafayı gösterdi, muhtemelen başını gösterdikten sonra gerisini de ittirecektir. Umarım ittirirde içimizde kalmaz. Son zamanlarda oldumu olmadı mı gelecek mi gelmeyecek mi konuları artmış ve canlar çok sıkılmıştı. Bir hafta sonra şöyle 20k hedefe ulaşsa ve bireyleri mutlu etse.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 18, 2018, 08:26:19 AM

Biraz para çekilmeye başladı, bu iyiye işaret değil. Umarım gelip geçici bir bulltrap yaşamayız.
querjan
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
July 18, 2018, 08:40:15 AM

olumlu haberlerle gelen bir tepki. Boğa sezonu demek için erken bu fiyatlara tutunup daha da yükselmesi lazım herhangi bir borsa hacklenmesi gibi olumsuz haberler başlamaz ve btc tutunursa bu değerlere herşey güzel olabilir.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 18, 2018, 08:43:29 AM

etf, goldman sachs, sec,g20 falan filan derken basında biraz parlatırsa en azından yükseliş baya bi gerçekleşir gibime geliyor..millet iyice kafayı yedi yazık 500 $ fırlayınca boğa geldi diyorlar inşallah burdan geri düşmez yükseliş şimdilik sürüyor gibi en az 1 ay falan böyle devam etse çok iyi olur
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
July 18, 2018, 09:13:44 AM

Bugün biraz şu saatlerde nefes alıyor dinleniyor  btc de bakalım akşama doğru ne yapacak.

XxX
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 18, 2018, 09:30:47 AM

Bu yükselişte eğer Mayıs ayında ki gibi olursa. İnsanlar ciddi şekilde uzak durur. Kimsenin blockchain teknolojisi umrunda değil bence. BTC ile para kazanmak herkesin amaci ben dahil. Umarım bu gelen boğaların ayak sesidir. yoksa ciddi bekletir gibi geliyor. İnsanların soğuması en kotu durum olur bence
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 18, 2018, 09:34:22 AM

yavaş yavaş bir hareketlenme başladı ama daha erken bana göre boğa sezonunun açılması tabi bekleyip göreceğiz

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 18, 2018, 10:07:16 AM

tahmin için çok erken biraz beklemekde izlemekde fayda var . benim için hedef 10 12 k arası orayı görürsem asıl ozaman boğa geldi derim
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 18, 2018, 10:15:38 AM

10-12K'ları gördüğünde artık bazı şeyler için geç kalmış olabilirsin hocam dikkat et de. Boğa yarı yolda bırakmasın. Zira 6600lerden 12K'lara gelmişse artık boğa geldi deyip de tekrar vazgeçerse gelmekten kayıp da yaşatabilir. Dünden bugüne bile 6700lerden almadığına pişman ediyor insanı meret. Zira 7400'lerde şu an... Sağlık olsun kaçan balık büyük olurmuş her zaman. Boğa da aylardır bi geldi bi gelecek derken bi getiremedik gitti. Uzun sürdü. Bu sefer yanıltmaz yatırımcıları umarım...
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
July 18, 2018, 10:44:06 AM

bakalım çıkış devam edecekmi.nasılsa coin stoğu var.tam çıkış olursa satarız.

Bitcoin
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 18, 2018, 11:12:35 AM

Şu haberleri gördükçe moralim düzeliyor mu bozuluyor mu çözemedim abi konusunu açtığımız muhabbet 1 gün yaşamıyor burda iyi güzel açıyoruzda ertesi gün bam diye kafamıza vuruyolar
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: