Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:40:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 2018’in Sonunda Zengin Edecek Altcoinler Hangileri  (Read 291 times)
patlicanmoru (OP)
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
July 18, 2018, 08:12:26 AM

Zengin edecek altcoinler listesine geçmeden önce duruma kısaca bakalım. Son çeyrekten bu yana neredeyse 70 gün geçti ve HODL’cular hayal kırıklığından daha fazlasına uğradılar.

12 Nisan’da ümit vaat eden ve yükselen bir alt koin döngüsü olarak başlayan şey başka bir son çırpınış oldu. +127%’lik bir çırpınış, ama yine de son çırpınış.

200 milyar dolarlık bir piyasa düzeltmesinin optimal olmamasından sonra yatırım yapmayı düşünebilirsiniz, ancak dipte ya da dibe yakın olduğumuzu belirten pek çok ipucu var. Bitcoin dengelenmeye başladı ve genel piyasa hissiyatı aşırı düşüşe geçtiğinde, yükselişte olan bir altcoin döngüsünün masaya çok iyi gelebileceği gerçeğini görmezden gelemezsiniz. İşte bu yüzden, 2018 için bilmeniz gereken zengin edecek altcoinler içinde en iyi 3 alt coinin kısa bir listesini oluşturduk.

İşte 2018’in sonunda zengin edecek altcoinler

1.Kore Ethereum ICON (ICX)
Zengin edecek altcoinler listesinde ilk olarak Kore Ethereumu olarak bilinen ICON (ICX). Diğer blokchainler ve finansal ağlar arasında hiper bağlantı yaratma amacı ile amaçlanan bir blockchain ekosistemidir. Güney Kore’nin Ethereum’a verdiği cevap olarak lanse edildi. Mevcut piyasa fiyatı yansıtmayabilir. Yapmanız gereken tek şey, Güney Kore’deki ortaklıklarına tamamen hakim olduklarını görmek için ICON’un siciline bakmaktır.

ICON (ICX) Temel Önemli Noktaları
Güney Kore’de, tüm pilot bölgelerde satış makinelerinden ürün satın almak için ICX kullanabiliyorlar.
En büyük Kore borsalarından ikisinde (Bithumb, Upbit) listelenmiştir.
ICX’teki en büyük pozisyona sahip Milyar Dolarlık Yatırm Fonu ile Pantera Capital ICON’a yatırım yapıyor. Şu anda onların en büyük mevcut pozisyonu.
Ayrı blok zinciri tabanlı ağları kullanan farklı kurumlar arasındaki iletişimi, ödemeleri ve sözleşmeleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
Delegated Proof of Stake System (DPOS) kullanılmaktadır.
ICON (ICX) Fiyatı
Şu anda ICX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan% 89’luk bir düşüşle 1,39 $ seviyesinde işlem görüyor. Zengin edecek altcoinler listemizin 1. seçimini yaptık.

2.Stratis (STRAT) “Neden herkes Stratis’te uyuyor”?
Stratis (STRAT) genellikle göz ardı edilir ve unutulur ama sizi kandırmasına izin vermeyin. STRAT uyuyan bir dev. Zamanın sınandığı eski ve sertleştirilmiş bir proje. Bir zamanlar EOS, ADA, NEO, ICX vb. coinlerin yoğun akışından öncesinde, 2017’nin önemli bir kısmı için en iyi 10 kripto para biriminden biri olarak gururla övünüyordu.

ICON’a benzer şekilde Stratis, aynı zamanda Ethereum olarak anılmıştır. Ethereum’un akıllı sözleşmeler, işletmeler ve ICO’lar için yan zincirler gibi özelliklerinin çoğunu sunar. En büyük iddiası şöhreti, .NET framework’ünde yerel C # ‘da yer almasıdır. En popüler işletme çerçevesinde en çok kullanılan işletme dili. Bununla birlikte, Stratis, şirket dünyası için başka herhangi bir projeden daha uygun çözümler sunmaya daha yakın olabilir.

Stratis (STRAT) Temel Önemli Noktaları
Piyasada en iyi 3 kripto para birimini hedefleyen iddialı bir ekip.
Solidity (Ethereum) gibi yeni, tescilli bilgisayar dilleri tarafından sunulan engelleri kaldırarak mevcut kurumsal mimarilere entegre edilmesi kolaydır.
Ethereum’un C # avantajı ile birleştirilmiş uygulamaların geliştirilmesinde başarılı olursa, Stratis kendisini çok hızlı bir şekilde akıllı sözleşme platformunda liderlik olarak kanıtlayabilir.
Stratis (STRAT) Fiyatı
Şu anda STRAT, 2.47 dolardan işlem görüyor, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 90 düşüş ve düşük riskli yüksek bir ödül satın alıyor. Zengin edecek altcoinler listemizin 2. seçimini yaptık.

3. Ethereum “Değişmez” Klasik
Birçok kişi, teknik olarak Ethereum Classic’in (ETC) gerçek Ethereum olduğunun farkında olmayabilir. Aslında, orijinal zincir. Ethereum Classic, Ethereum topluluğunun bazı üyeleri, “değişmezlik” gerekçesiyle sert bir çatalı reddettiğinde doğmuştur, blok zincirinin değiştirilemezliği ilkesi ve Ethereum’un unforked versiyonunu kullanmaya devam etme kararı almıştır.

Akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar sunan Ethereum’un (ETH) tüm avantajlarına sahiptir. ETCDEV Ekibi, yazılım geliştirme konusunda bağımsız bir yazılım mühendisleri ve uzmanları ekibi tarafından oluşturulmaktadır. Ethereum Classic’in, kripto-para birimi değişmezliğinin temel prensibine bağlı aktif bir topluluk tarafından desteklendiğini belirtmeye gerek bile yok. Bu devam eden gelişimi için çok önemli bir faktördür.

“Birçok kişi, teknik olarak Ethereum Classic’in (ETC) gerçek Ethereum olduğunun farkında olmayabilir.”

Geçtiğimiz günlerde, , Coinbase’in Ethereum Classic (ETC) listelemeyi planladığını duyurduklarından sonra haberlerde oldu. Bu, pazarın geri kalanı düştüğünde değerini destekleyen katalizör olmuştur. Beklenti, listelemenin birkaç ay içinde gerçekleşebileceğiydi.

Ancak, Coinbase tarafından yapılan bir duyuru, Ethereum Classic’in listelenebileceğinin ne kadar erken olsa o kadar iyi anlamına geliyor. Gelecekte listelemeyi planladıkları madeni paraların bir listesini çıkardıktan sonra, Ethereum (ETH) ile teknik benzerlikleri nedeniyle, Ethereum Classic’i (ETC) entegre etmenin şaşırtıcı derecede kolay olduğunu belirtti.

Ethereum Classic (ETC) Temel Önemli Noktaları
Ethereum’un (ETH) tüm faydaları.
Yaklaşan Coinbase listesi.
Özel geliştirme ekibi.
Güçlü topluluk desteği.
Mobil cihazlar için Emerald Wallet.
Ölçeklenebilirliği eklemek ve Ethereum Classic’i Nesnelerin İnterneti’ne (IoT) getirmek için yan zincirler.
Ethereum Classic (ETC) Fiyatı
Şu anda, ETC, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden yalnızca %65 oranında bir düşüşle 16.73 $ seviyesinde işlem görüyor ve bu da daha önce görülmemiş esnekliği nedeniyle Zengin edecek altcoinler listesinin 3. sırada yer almasını sağlıyor!

2018’in sonunda zengin edecek altcoinler listemizin sonuna geldik. Bunlar kişisel değerlendirmeler ve görüşler olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

kaynak : https://koinmedya.com/2018/07/18/2018in-sonunda-zengin-edecek-altcoinler-hangileri/
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:20:38 AM

Ben Ethereum Classic ve Tezos biriktiriyorum. Ama 2018'in sonunda mı zengin eder yoksa başka bir yılın sonunda mı zengin eder bu konu hakkında hiçbir fikrim yok. Ben yine de Hodl olarak uzun yıllar elimde tutmayı düşünüyorum. Kim bilir belki Ethereum Classic Ethereum gibi 100 kat'ın üzerinde bir artış gösterir ve bu da beni zengin eder. 🤩

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 18, 2018, 10:53:58 AM

Ben ETC'nin bir gün ETH'e yaklaşabileceğini düşünüyorum. Geçen seferki boğada 50 USD'yi görmüştü. Yeni boğada zirvesini katlayarak gelebilir. ZRX'ten de umutluyum, çok iyi hacim yapıyor ve fiyatı düşse bile 1 ay içinde X2 yapabiliyor. Son olarak elbette ki geçen senenin fenomen coini Tezos diyorum. Bu sene sonu olmasa bile 2019 sonunda yatırımcılarını zengin edebilir.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
July 18, 2018, 10:56:32 AM

ZIL i ilk basa koyuyorum , Mainnet ile beraber ucusa gecicektir.
WAN ise 2. olarak.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 18, 2018, 10:58:00 AM

Hdac olduğunu düşünüyorum.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 18, 2018, 11:14:06 AM

2017 zengin edicek altcoinler listesindede strat vardı ama milletin eline verdiler adamlar bizim forum strat ve wavesçi fanatikler sanki bunlara para kazandırıyolar ama görünüşte hiç bişey kazanamıyolar Cheesy
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 18, 2018, 11:44:24 AM

O kadar çok zengin edecek altcoin var ki hangi birine yatırım yapacağımızı şaşırıyoruz Cheesy ben biraz garanticiyim bu durumlarda, btc, eth ve neo iyidir, en azından piyasa düşerse hepsi düşüyor, yükselirse hepsi yükseliyor.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 18, 2018, 08:43:25 PM

eski paranın tekrar toplanacağını düşünmeyenlerdenim, elbette artacak ancak bu sefer para ciddi oranda bölünecek, yani eski artış rakamlarını bence göremeyeceğiz, üstelik bu piyasa insanların zengin olma(açık yazayım açgözlülük) hayalinden besleniyor, efendi gibi para kazanın, değiştirin yatırımınızı, göreceksiniz daha çok kazanacaksınız, zengin olacam diye hold yaparken ıvır zıvır coinlere, eldeki bulgurdan da oluyorsunuz.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
umut.34
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
July 18, 2018, 09:45:49 PM

Etc coin icin katılıyorum birde Bnb coin var takip ediyorum grafiklerinede bakıyorum geleceği olan ve fiyatının atacağını düşünüyorum.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
July 18, 2018, 10:29:11 PM

Bu coinler arasinda ethereum ve ethereum classic zengin etmez ama alanida uzmez.
Bircok arkadas biliyordur benim fikrimi kendi yoneticiligini yaptigim BitcoinWSpectrum (BWS).  Yinelemekte fayda var,  Toplam Adet 103 milyon ve fiyati 80satoshi. 

Yaklasik 4 ayda 20x yaptik.  Yil sonuna hedefimiz 1000 satoshi.  Yani 250x

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 18, 2018, 11:22:40 PM

Ben ETC'nin bir gün ETH'e yaklaşabileceğini düşünüyorum. Geçen seferki boğada 50 USD'yi görmüştü. Yeni boğada zirvesini katlayarak gelebilir. ZRX'ten de umutluyum, çok iyi hacim yapıyor ve fiyatı düşse bile 1 ay içinde X2 yapabiliyor. Son olarak elbette ki geçen senenin fenomen coini Tezos diyorum. Bu sene sonu olmasa bile 2019 sonunda yatırımcılarını zengin edebilir.

Kesinlikle bende ZRX diyorum. 2 usd yi bu dalga da cok rahat gecer. Ve ayrica Eos'un yeni ethereum yolunda gözü oldugunu biliyorum. Eos u da takip etmekte yarar var.
sashazima
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
July 19, 2018, 07:24:06 AM

Hydro'ya da bir göz atmanızı öneririm. Es geçilecek bir proje değil kesinlikle dikkate almaya değer.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
July 19, 2018, 09:37:48 AM

Tezos zaten çok yüksek şuan o yüzden çok artacağını sanmam. Bence stratis ve oax çok yükselecek ve holder'larına yüksek kar bırakacak.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
July 19, 2018, 02:10:33 PM

self(key)çılgın yükselişinden sonra düştü şu 10x yapacağını düşünüyorum ilginç sekilde sürekli hacim ani yükselişler var bekleyenler çok fazla 10x yapacağını düşünüyorum

unutbunudostum
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 19, 2018, 04:38:37 PM

Ethereum iyidir , daha güvenilir , toplamaya bakın başkanıda unutmayın başkanda iyidir bende son zamanlarda tezos toplamayı düşünüyorum bence tam zamanı , yatırım tavsiyesi değildir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
July 19, 2018, 07:28:58 PM

Benim bu sene sonu için favori koinlerim wan, neblio, nuls ve aion.
icon ve ven de kazandırabilir ama oran olarak ilk gruba göre çok geride kalacaktır.

ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
July 19, 2018, 08:45:18 PM

Belli başlı coinlerin dısında herkesin farklı farklı tavsiyeleri var tabiki. Ama bazı arkadaşlar coinlere aşık oluyor özellikle Waves gibi. Kötü proje değil ama çok daha iyileri var benim favorim ONT
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
July 19, 2018, 09:35:59 PM

ben tezosun ileride değerleneceğini düşünüyorum herkes aksini düşünüyor ama bence böyle olacak
halleykum
Newbie
*

Activity: 159

View Profile
July 19, 2018, 11:16:40 PM

NPXS muthiş bir pump dan sonra muthiş irdump yaşadı acaba son noktaya ulaştım mı? 0.0032 dolar civarlarında artık geziyor airdrop muhabbetlerinde yine hareketlenebilir acaba 1 yıl sonra 0.1 dolar olabilir mi?
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
July 19, 2018, 11:24:59 PM

ben Neblio, Ins, EOS. NEO konusunda iddalı düşüncelerim var. bence bu coinlerde yatırım fikri düşünülebilir. çünkü gerçekten güzel coinler ve şu an değerlerinin çok çok altında. bir zamanlar 60$ seviyesine gelen Neblio şu an 3-4$ seviyelerinde rahat x3+ yapacak bir coin örnek.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: