Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:23:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bir Amazix dolandırıcılığı... Yeni foruma katılıp iş yaptırmayın şunlara!  (Read 384 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
July 18, 2018, 12:57:40 PM

Burada full olabilmem için 80 civarı merite falan ihtiyacım var yani kısacası benim full olmam resmi olarak imkansız. Ki zaten bu meriti pastayı yenilere kaptırmamak için çıkardılar. Burası olmuş, orası olmuş veya başka bir yer olmuş benim zerre umurumda değil. Nerede kazanacaksam, nerede daha fazla kazanacaksam orada daha çok takılırım. Stake çalmışlar, hırsızlık yapmışlar, kyc istemişler şeklinde şikayetler var, doğaldır ve olabilir ama bu hep bu şekilde gideceği anlamına gelmiyor. Kimse babamın oğlu değil, kimseyi de körü körüne savunmam; ben alacağım paraya bakarım gerisi hikaye benim için..
1714893806
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893806
Reply with quote  #2

1714893806
Report to moderator
1714893806
Hero Member
*

Ignore
1714893806
Reply with quote  #2

1714893806
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714893806
Hero Member
*

Ignore
1714893806
Reply with quote  #2

1714893806
Report to moderator
1714893806
Hero Member
*

Ignore
1714893806
Reply with quote  #2

1714893806
Report to moderator
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
July 18, 2018, 01:16:31 PM

Kim gitmek istiyorsa gitsin. kim katılmak istiyorsa katılsın. Belli mi olur belki çok kaliteli bir platform çıkar. bir çok kaliteli icoların bountysini kaparlar. insanları yok yere yönlendirmeyin.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 18, 2018, 02:57:04 PM

farklı bir platform olsada amazix'ten şikayetçi olan çok sanmıyorum bu forum gibi biryerlere geleceğini herkesin kendi özgür iradesi isteyen istediği yerde takılır

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
July 18, 2018, 03:04:49 PM

ben defalarca amazix projelerine katıldım. bazılarında eksik stake verdikleri oldu evet. ama yazınca düzelttiler. en azından derdinizi anlatacak birini bula biliyosunuz. allah bilir kaç kişi çalışıyor.
bakın ben amazixi falan savunmuyorum. ama yeni üyeler bttde artık memberden öteye gidemez oldu. eski üyeler parayı götürürken, yeniler de onların arkasından bakar oldu. karşımıza bi fırsat çıkmış. hiçbişey yapmayıp pişman olmaktansa, en azından deneyelip pişman olalım. siz nasıl zamanında post kasıp bu rütbeye geldiyseniz, bırakın biz de az bi post kasalım. bakalım nolucak. size ne zararı var anlamıyorum. ödüllerin düşeceğinden mi korkuyosunuz yoksa? bizden başka kimse büyümesin diyosanız, o başka.

https://www.youtube.com/watch?v=6eNKcuBf5pA

Kimsenin para götürdüğü yok, bountyler artık para kazandırmıyor ve merit gelmeseydi tüm forum dort ay çalışıp 10 dolar alacaktı. Biz bir şeyden korkmuyoruz bence de Moonforum'a gidin zaten çoğu kişinin foruma ve kriptopara topluluğuna bir faydası yok.
peki merit adaletli bişey diyelim. o zaman yeni üyelerin suçu ne? konuyu açan arkadaş full member ama sadece 4 tane merit ala bilmiş. yani meritten sonra üye olsaydı, member bile olamazdı. zamanında post kasıp bu rütbeye gelenler, şimdi bizlere yukarıdan aşağı bakar oldu.

yukarda arkadaş kazandırmıyor demiş!
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3534822.0   girsin şuna baksin bi bakıyım kaç dolar dağıtıcam diyor ben neye göre hesaplamışım! spreadin açık halinde herkese stake verse en kötü 2500 düşecekti gönderdikleri 100 tane ! hepi topu toplasan 100 tane video vardı e 99 u 50 stake alsa bi ben 10 alsam yine bu kadar düşmez arkadaş ....
Merit olayında ilk EFS ye sordum dedimki en çok türkler aktif türklerde var mı merit üreticisi !KENDİLERİ seçti dedi en azından popülasyona göre adil bir seçim olsaydı bi ihtimal tamam derdim ama türk forumunda merit üreticisi yok !!! LEgendlerde kendine çalışıyor 50 50 atıyor kendi hesaplarına!!!
MERKEZSİZ DÜNYA DİYORUZ YENİ MERKEZLER OLARAK İNSANLARI GETİRİYORUZ!!! o da ayrı bi tezAT!!!

AMAZİX BİTMİŞTİR ARTIK. PEŞİNE GİDERSENİZ SİZDE BİTERSİNİZ.
amazix çokta sikimdeydi. ben parasına bakarım. varsın 3-5 stake yesin. orada hero legend hesapla mı daha çok kazanırız, yoksa burada jr, member hesapla mı? daha forumun tutup tutmayacağı bile belli değil.

poolun 25te 1 ini dağıttılar diyorum.. 1 kaç stake yesin tamamda 25te1 i nedir??? oraya gitmeyin kardeşim zaten türkler hiçbişey alamaz tutsun tutmasın adamlar türk düşmanı resmen...

bende sana diyorumki adamlar stake vermeycek birşey buluyorlar illaki adam diyorki 500k dolar dağıtıcam .. spreadi bi kapatıyor legend olsan en yüksek stake bile alsan dağıttığı miktarı 20bin dolara düşürüyor !!! 480k doları cebe atıyor ne kazanıcaksın sen bu mantıkla!!!???  burda bu kadar böyle yapıyosa kendi forumunda o 20kyı bile dağıtmazlar diyorum bende!...

Adamlar anasını ağlattı forumun şimdi yenisini açıp üye toplama derdindeler.  Gördüler ki buradan onlara fayda yok artık. Bir sürü şikayet var haklarında açılmış. Sanmıyorum burada eskisi kadar çok çalışacaklarını.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 18, 2018, 03:11:58 PM

kesinlikle katılıyorum kardeşim sana...XYO ve DATABROKER ödül programlarında da aynı boku yaptılar..milletin tokenlarını eksik gönderdiler veya hiç yollamadılar..bir de üstüne kyc saçmalığı çıkardılar..bunlara güven olmaz..yüz verirsek kendi elimizle kendimizi bitiririrz bence

Acemi olduğum zamanlardı xyo ya girmiştim. Herşey iyi gidiyordu beni sebep belirtmeden attılar. Ama büyük ihtimalle benim hatam olmuştur. Bence xyo fena bir proje değil gibi. Ne kazandırdı millete ne dağıttılar bilmiyorum
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
July 18, 2018, 03:49:22 PM

Bana henüz gelen bir şey olmamış, tamamlandı mı ödül dağıtımı?

Kampanya bitimini de çok geç haber veriyorlar. 2-3 haftadır devam ediyor millet boşa kasmaya...
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 18, 2018, 05:53:11 PM

Bende katıldım amazix projelerine bazılarında stake aldım bazılarında ise stake alamadım yani yazdığım yazılarında güzel olduğunu düşünüyorum bence adamlar güzel yönetiyor projeleri sadece belli kampanyalarda sıkıntı oluyor

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 18, 2018, 06:27:56 PM

amazix ile ilgili iyi şeyler yazmam şimdilik mümkün değil. yazdığım hiç bir yazıya stake vermedikleri gibi yazarlara dağıttıkları miktarlar yerlerde. projeler iyi para toplamışken bu kadar az dağıtım yapılması haksızlık.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 19, 2018, 04:34:19 AM

Açıkta kalan konular var bence, kyc vesaire istemelerinin amacı boşuna değildir bence, kyc yapmayan bisürü adamın tokenları noluyor mesela, veya bloglarda neye göre kabul ediyorlar kaç kere yazdım kabul olmadı bir gariplikler dönüyor oralarda.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 19, 2018, 05:51:24 AM

Eskiden iyi yönetiyorlardı ama sonradan çok kalabalıklaştılar en son 120 kişi oldular falan demişti birisi haliyle doyuracak boğaz çoğaldı, bana kalırsa aralarında dürüst olmayanlar olduğu için bütün grup zan altında kaldı, özellikle kendini bir bok sanan mei denilen zibidi yada bayanmı artık neyse sürekli birilerini yasaklarım diye tehdit ederken görüyorum telegramda
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 19, 2018, 06:12:17 AM

Maalesef bir denetim mekanizması olmayınca böyle oluyor , bende özellikle Türklere böyle haksızlıklar yapıldığını görüyorum , ancak forum olarak birleşip bir tepki gösterecekken arada işinize gelmezse yapmazsınız diyen öngörüsüzler yüzünden içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile WWW
July 19, 2018, 12:28:22 PM

Valla ben onu bunu bilmem sonuç olarak adamlar bounty yönetiyorlar ve burada da birçok bounty yönettiler.
Genel hep şikayet etmiş benim telegram grubundaki elemanlarda sürekli amazix bountylerine katılıp güzel şekilde kazandıklarını söylüyorlar.
Bounty yönetimi yaptıkları için ve kendi forumlarını açtıkları için orayi takip eden çok olacaktır.Sonuç olarak adam burada kaliteli paylaşımda yapsa taklada atsa merit alması zor ve meriti olanda
kolay kolay dağıtmıyor .Ben merit olayının kaliteyi arttırdığına inanmıyorum aksine eski uyeliği olanlara avantajdan başka birşey sağlamaktan öteye geçmiyor ve yeni yeni bountylere katılıp blockchain hakkında bir fullmember veya üzerinde rütbesi olandan daha fazla bilgisi olsada bounty imzasına katıldığında alacağı token sayısı devede kulak kalıyor.Simdi bu vatandas alternatif çıkmış neden değerlendirmesin Huh
Zaten bu iş boyle devam ederse başka başka çok alternatif çıkacaktır ve elbetteki değerlendireceğiz.
Hayatta en sevmediğim şey tekelciliktir ve buradaki merit sistemi tekelciliğin en baba örneğidir,saygılar .
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 21, 2018, 10:12:17 PM

valla amazix e günahımı vermem bu adamlar çok sağlam teşkilatlar her türlü tezgahı yaparlar
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
July 21, 2018, 10:37:41 PM

Ben de bir iki bounty kampanyasında Türklere haksızlık yapıldığını düşündüm doğruyu söylemek gerekirse ama bunu bir tek Amazix yapmıyor. İsteyen istediği yerde şansını denesin bence. Bountylerin eskidi gibi kazandırmadığı konusunda arkadaşlara katılıyorum.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 21, 2018, 10:42:59 PM

Bu tür dolandırıcıları konu açarak ifşa etmek gerekiyor, çoğu arkadaşımız bu konular sayesinde uzak durabiliyorlar, teşekkürler.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
July 22, 2018, 11:32:27 AM

Amazix gibi sitelere hiç bulaşmadım çok karışık geliyor bana stakelerin üstüne yatıp böyle birşey yapmaları da mümkün bana göre
clearkscordj
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 22, 2018, 02:00:18 PM

abi amazix çok şerefsiz bir yapı lütfen şunlara prim vermeyin bakın repux joytoken bitnation ne oldu habire adam sikiyolar
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 22, 2018, 05:41:37 PM

Amazix genelde sorunları konuşunca düzeltiyor ben düzelmeyene rastlamadım. Kyc istemeleri de benim açımdan olumlu. katılım düşer multi azalır payımız artar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 22, 2018, 06:38:10 PM

Ne ağladınız be kardeşim. Bu işi ciddi yapıyorsanız basın parayı üyelik satın alın madem. Erken girenler kazandı, kazanıyor ve kazanacak. Kimse size buraya gelip bounty kovalayın, saçma sapan blog yazıları yazın, çöp videolar çekin diye zorlamıyor. İşinize gelmezse yapmazsınız, bu kadar basit.
E kardeşim sonuc olarak burada bır emek soz konusu kımse o blog yazılarını veya vıdeoları bosuna hazırlamıyor her yapılan işe saygı olmak zorunda ve amazıx ılk buradan patlayısı da degıl bu yorumun hıc hosuma gıtmedı.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 22, 2018, 06:44:43 PM

Bana da XYO'da eksik token gönderdiler.Glitzkoinde token bile gelmedi.O kadar uğraş,haftalarca paylaşım yap,1 tane token bile gelmesin,yazık günah yaa. Ancak şu da var,bu piyasada hangi projeden sağlam token geliyorki zaten? uzun zamandır hiçbir bountyden para gelmedi bana

▔▔▔▔▔
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: