Bitcoin Forum
June 15, 2024, 09:09:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Gate io borsasıyla tanıştınızmı? Yakında tanışacaksınız!  (Read 67 times)
SerkanD82 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 18, 2018, 08:24:37 PM

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce kullanma fırsatı buldum malum burada listelenen bir tokenin ticareti için web sitesibe üye oldum. Daha sonra fark ettimki ios ve android uygulamasıda varmış tabi ben dururmuyum android uygulamasını denemeye koyuldum. Kesinlikle mobil uygulaması hatasız çalışıyor ve çok hızlı ayrıca gate io borsasında şunu fark ettim coininizi farklı bir borsaya aktarmak istediğinizde sizden üye olurken belirlediğiniz alış satış şifresini (üyelik şifresi değil) girmenizi istiyor hemen altında yine cep telefonunuza gelen şifreyi girmenizi, son olarak google authentication 2fa şifresini girmenizi istiyor tüm bunları doğru girdikten sonra coininizi dilediğiniz yere aktarabiliyorsunuz.

Kısaca gate io güvenliğe inanılmaz önem veriyor bana kalırsa bu borsa soyulabilecek en son borsadır. Ayrıca listelenen token havuzu oldukça geniş ve genellikle yeni ico dönemini sonlandırmış tokenleri listelemekte tabi btc eth litecoin gibi efsane olan tokenlerde listesinde bulunmakta. Bir göz atmanızı tavsiye ederim harika bir borsa binanceye ara yüz olarak ve kullanım kolaylığı olarak kafa tutacak bir borsa güvenlik konusında ise bana göre bir numara saygılar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: