Bitcoin Forum
May 27, 2024, 01:53:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: boğacılar uçuyorcular to the mooncular YTD  (Read 780 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 19, 2018, 06:15:48 AM

Mevcut durumda 3.500$ ları görmesi imkansız sayılmaz ancak zaman meselesi ancak hareket başlar ve al sinyalleri gelirse bir sonra ki yükselişten sonra bunun daha zor olduğunu düşünüyorum.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 19, 2018, 09:10:38 AM

Bu yaşanan artış bence suni bir artış. Boğanın yazın tam ortasında geleceğini hiç ama hiç düşünmüyorum. Boğa geleceksede ancak yıl sonu gelebilir. 4000 Dolara düşme ihtimali ise her zaman için var. Onun dışında piyasadan çıkmak için doğru zamanı kovalamaya devam.

williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 19, 2018, 09:30:16 AM

Piyasadan alımdan kar yansıdığı an çıkmak en doğrusu. Sonuçta kaybedecek bir şey hiç bir zaman yok. Kar alıp çıkmak her daim doğrusudur. Hodl olabilmek için şöyle 500 - 1000 - 4000 dolar civarından alım yapmış olmak gerek. 10kdan alım yapıp hodl olunmaz.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 19, 2018, 09:38:52 AM

Borsa gibi, hatta daha volatil olmasi sebebiyle, dogru al-sat yapanlarin büyük paralar kazandigi bir piyasadayiz... Onun icin fiyat buraya kadar düser, buraya cikar gibi tahminler pek gecmez... Godamanlar ne zaman kazanmak isterse basar parayi cikarir fiyati... Nakit gerektiginde satarlar, piyasa darma duman olur... hic bir kontrol, denetim olmayan bu piyasada daha fazla dikkat etmek gerek...

Paraniza sahip cikin... Sakin olun... Kaybetmeyi hazmedeceginiz miktarlarda girin: cogu zaman hemen kar edip para kazanacaginizi düsündügünüz tokenlar bile sizi mecburi uzuncu yapabilir...
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
July 19, 2018, 09:40:41 AM

4k'ya düşmesi ile bu civarda sürünmesi aynı etkiyi yaratıyor ayrıca oraya düşmesi çok zor. Yani bu birinin oyunu değil  Smiley 5-6k'da çok ciddi alıcı olur.
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
July 19, 2018, 10:14:16 AM

BTC artışını sürdürecek gibi gözüküyor.7k'ya demir atmış vaziyette şu anda.Bir destek gelirse 8k'ya rahat bir şekilde ulaşabilir.Aynı şekilde altcoinlerde bu artıştan faydalanacaktır.Btc dinlendikçe altcoinleri yanına çekecektir.Boğaya giriyor gibiyiz.Bu sefer yanılmayız umudu ile.

gönül ister ki dediğin gibi olsun ama bu kadar kolay olmaz.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
July 21, 2018, 01:44:36 PM

Bakın herkesin fikri kendine tabi ki ama şu btc kendini 10k üstüne sabitlemeden sonra altlar yeşillenmez bence. Psikolojik sınır 10k diyorum ben. Altlar bir süre patlama yapınca btc bir daha yükselir ve yeni bir ath yapar (gibi)
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
July 21, 2018, 02:12:56 PM

Herkesin bu konuda farklı düşüncesi var. Kimisi artık boğanın başladığını düşünürken kimisi de hala düşeceğini ve 3-4k'lara kadar ilerleyeceğini söylüyor şu bir gerçek 10k çok önemli oraya ulaşmadığı taktirde hala riskimiz çok büyük.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 21, 2018, 02:15:33 PM

bu kadar zamanda yükselmediği için aynı şeyi ben de düşünmeye başladım , acaba 4000 seviyelerini görür mü diye. Bitcoin bu seviyeyi görürse altcoinler de tavan yapmaz haliyle
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
July 21, 2018, 10:07:07 PM

ben bu fiyatları deli dehşet şekilde alım fiyatı olarak görüyorum hocam, bence buralaradan sonra yükselecek
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
July 21, 2018, 10:09:21 PM

ben bu fiyatları deli dehşet şekilde alım fiyatı olarak görüyorum hocam, bence buralaradan sonra yükselecek

neye dayanarak böyle düşündüğünü sorabilir miyim peki 6 binlerde neredeyse bir aydan fazla süre kaldı ve sen 7500 lere dehşet şekilde alım fiyatı olarak görüyorum diyorsun neye dayanarak peki ?
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
July 21, 2018, 10:20:11 PM

Ben anlamıyorum herkes sürekli kendi fikirlerini içeren bariz yatırım tavsiyesi başlıklar açıyor ve YTD yazarak işin içinden sıyrılıyorlar. Yatırım tavsiyesi vermiyorsan bu başlığı açmayacaksın arkadaşım. Amacın yatırım tavsiyesi vermek değilse niye açıyorsun?
ripplecanavari (OP)
Member
**

View Profile
July 21, 2018, 10:44:02 PM

Ben anlamıyorum herkes sürekli kendi fikirlerini içeren bariz yatırım tavsiyesi başlıklar açıyor ve YTD yazarak işin içinden sıyrılıyorlar. Yatırım tavsiyesi vermiyorsan bu başlığı açmayacaksın arkadaşım. Amacın yatırım tavsiyesi vermek değilse niye açıyorsun?

burada başlık açan herkesin amacı yatırım tavsiyesi vermek mi ki ''yatırım tavsiyesi vermek değilse niye açıyorsun?'' diye saçma sapan bir soru soruyorsun kendi görüşümü belirtmek için bir başlık açtım ve doğal olarak okuyan kişiler bu kişisel görüşümü yatırım tavsiyesi olarak algılamasınlar diye de ytd yi iliştirdim neyi bu kadar battı bunun sana bunu anlamış değilim haftalık yorum kotanı git başka yerde doldur.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
July 21, 2018, 11:51:58 PM

boğanın gelmesini dört gözle bekleyenlerdenim bence biraz daha beklememiz gerekiyor diye düşünüyorum ben
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 22, 2018, 04:27:41 AM

Düşsün abi umrumda mı alttan toplarım.
Her zaman ki gibi umutlar bittiği an güneş doğar bitcoin için.
Kaç senedir aynı döngü.
Dünya çapında ciddi bir şekilde kullanılmaya başlandada 1 milyon dolar olsa Smiley
Sabit kalsa ne güzel olur
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
July 22, 2018, 06:50:54 AM

Boğa sezonu yavaştan göz kırpıyor bence. Bazı fiyatlar sabit artıp sabit azalıyor. Bazıları çöpleşmeye başladı. Şimdi de bazılarının uçması gerekiyor. Bakalım ne zaman gelicek .

Ataraxia78
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
July 22, 2018, 07:35:57 AM

kaç aydır boğa sinyalleri başladı deniliyor ama daha ortada bişey yok. Ucundan gösterip geri çekiyorlar. BTC 8-9 binleri görmeden umutlanmak lazım. Altcoinler çöp olmuş durumda. Eylülden sonra bişeyler olabilir diye düşünüyorum.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
July 22, 2018, 08:48:34 AM

Ben artık yavaş yavaş artışa geçeceğimiz düşünüyorum çünkü geçenki küçük dalga bunu gösterdi daha fazla düşmesi lazımdı ama az düştü toparladı ben artık yavaştan yükselişe geçtiğimizi düşünüyorum.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
July 22, 2018, 10:51:53 AM

arkadaşlar biz (boğacılar Wink) temennilerimizi yazıyoruz, bunun da bazı argümanları var, ha illa "bugünkü çıkış, boğanın habercisi çıkıştır" demiyoruz ama olabilir mi olabilir.

-piyasanın %1'i tether, bununla istediğiniz gibi at koşturursunuz. 200-300 btc marketcaplı bir altcoine 1-2 btc ile alım yazmak gibi bir durum var ortada yani isteseler buy orderları anında temizlerler, tabii çıktıkça zorlanma başlar.
-Yaklaşık 7 aydır satış var, ath'den bu yana giren para eridi, bu saatten sonra da kimse satmaz malını!
-marketcap 200'ün altına inmez inerse de zorlamayla iner çünkü zaten göstermelik bir rakam 200'ler! Esaslı bir satış yapılırsa duvar muvar kalmaz "Kral çıplak" hale gelir, ethereum bile direnemez. Sanal da olsa marketcap'ı koruyup kollamak zorundalar çünkü bizden çok agalar içeride...
-Piyasanın ayakta kalması sadece küçük yatırımcı için değil, borsalar-madenciler vs için de hayati önemde! dolayısıyla bütün bir sistemi-işleyişi-çarkı gözetmek durumundalar...
-Geçen defa Haziran'dan sonra altcoinler eridiğinde, btc yükselmeye başladı, piyasayı bir süreliğine de olsa bch (bitcoin cash) patlamasıyla oyaladılar. Bu defa da margin trade vs ile geciktirici kullandılar ama artık deniz bitti kara göründü, piyasanın taktiğini kapan çok olunca bu defa farklı-yeni bir strateji izlemeleri gerekiyor.
-Piyasanın dibi gördüğü 5500'lerde alım yapmayan biri 4k'ya da düşse 1k'ya da düşse elini cebine atmaz. Zaten kimse kimseye "alın-dalın" falan da demiyor. Biz zaten oyundayız, kendi düşüncelerimiz paylaşıyoruz.
FORTIS FORTUNA ADIUVAT-talih cesurlardan yanadır

aynen katılıyorum, 4k fılan şu an için hıkaye, senden benden cok balınalara zarar verır o. anlık 4k yaparlar mı bılemem ama 1 saatten fazla 4 k da durursa o 1k ya kadar gıder. sen ben  belkı 10 bın dolar kaybederız ama balınalar en az 100m dolar kaybeder, su an cok cıddı bır yıldırma yapılıyor altlar uzerınden,
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 22, 2018, 11:12:00 AM

şu an aynen yıldırma hareketleri yapıyorlar asla daha 2-3 binlere gelmeyecektir.kesinlikle tekrar 20-30 binlere gelecektir hatta daha yüksekleri görecez

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: