Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:48:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: boğacılar uçuyorcular to the mooncular YTD  (Read 781 times)
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 10, 2018, 07:15:38 PM

Açıkcası bu yıl birşey beklemiyorum. Dikkatinize çekmek istediğim bir konu: Bitcoin ilk çıktığında airdroplar para kazandırdı. Sonra airdroplardan para kazanma dönemi bitti bountylerden para kazanma dönemi başladı. Sonra bountyler bitti ico lardan para kazanma dönemi başladı. O da bitti şimdi günlük al/sat dönemi başladı. Yani araştıran takip eden para kazanıyor. Şu ölü piyasada aylık 10 bin doların üzerinde para kazananlar var (üstelik yatırmış olduğu para 1 eth civarında).
Önceden hodl yapanlar para kazanırdı şimdi araştırıp al/sat yapanlar.
Kısaca para kazanma taktikleri her geçen gün değişiyor. 
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 10, 2018, 07:18:13 PM

Hepsinden içimde bir demet var ama asla paylaşım yapmıyorum böyle konuları çünkü çük gibi ortada kalmak var çünkü piyasayı yönetenler belli ondan gerek yok böyle boş paylaşımlara herkes bildiğini yapsın zzaten bunlar gelirse herkes anlar anlamayacak adam yoktur heralde
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 10, 2018, 09:26:02 PM

eveeet az önce 6 bin desteği kırıldı 5 bine doğru yol aldı
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 10, 2018, 09:32:01 PM

Öyle böyle düşmüyoruz resmen çakılıyoruz. Acil bir iki bomba haber lazım . 2018 bitcoin yılı olacak derken kabusa döndü resmen. Bir çok kişi daha şimdiden 2019 a bel bağladı.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 10, 2018, 10:05:54 PM

Piyasa düştüğünde haziran aylarında toparlanır dediler. Sonra temmuz olmadı agustos piyasa düzelir dediler daha beter oldu. 2018 son aylarında piyasa hareketlenir diyorduk ama artık oda zor gibi gözüküyor.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
August 10, 2018, 10:14:41 PM

Bogacılar işi biliyor arkadaş. Ne zaman hamle yapacaklarını iyi biliyorlar. Bu gidişle 2018 de boğa sezonunu unutup 2019 u beklemek kalıyor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
August 10, 2018, 10:23:22 PM

Bu gidişle boğa falan umudumu kestim.Gelirse de artık sürpriz olur heralde.Ne zaman umutlansak hayal kırıklığı veriyor.Artık umutlanmamak en doğrusu.Unuttuk gitti.
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
August 14, 2018, 06:53:54 AM

Bu gidişle boğa falan umudumu kestim.Gelirse de artık sürpriz olur heralde.Ne zaman umutlansak hayal kırıklığı veriyor.Artık umutlanmamak en doğrusu.Unuttuk gitti.

Market cap kırdı 200 ün altına btc düştü 6 bin altına kesinlikle dediğim gibi olacak bir ay öncesinde boşuna düşmedi 5700 e 5 bini test etmeden asla boğa gelmeyecek
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 14, 2018, 07:04:51 AM

Market cap kırdı 200 ün altına btc düştü 6 bin altına kesinlikle dediğim gibi olacak bir ay öncesinde boşuna düşmedi 5700 e 5 bini test etmeden asla boğa gelmeyecek

ne kadar da kendinden emin konuşuyorsun vallahi bravo. 5bini test etmeden ASLA BOĞA GELMEYECEK? dersin ki boğanın Dünya distribitörü.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 14, 2018, 07:04:58 AM
Last edit: August 14, 2018, 07:27:58 AM by ugurum15

Dostum kesinlikle katılıyorum sana. Çünkü daha önceki boğalar gelirken böyle göstere gostere gelmedi. Benimde aklıma dün geldi. Ya bu balinalar mal mı ki göstere gostere boğa getirsinler. İyice ümit kırılmali ki boğa gelsin yoksa çok zor. Artık 5000 i bekliyorum bende
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 14, 2018, 11:06:29 AM

Bitcoin 100 dolar artsa hoppa uçuyoruz diyip duranlar 500 dolar iniş çıkışlar normal lütfen kimseyi panik ettirmeyin hem kendiniz hemde çevrenizi kötü etkilersiniz bu durumda.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
August 14, 2018, 12:01:31 PM

5 bin dolar veya daha aşağısına inmesi durumunda neredeyse herkes korkup kaçacak piyasadan. Artık ondan sonra 20 bin dolarları ne zaman görür veya görür mü meçhul.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀