Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:14:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin 2 Yılda 1 Milyon Dolar Olacak!  (Read 162 times)
toa53 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 195
Merit: 2

View Profile
July 19, 2018, 12:23:30 PM
Last edit: July 19, 2018, 12:42:09 PM by toa53

Dünyanın önde gelen anti-virüs programı şirketinin eski CEO’su John McAfee yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde attığı bir tweetinde Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda oldukça büyük artış yaşayacağını iddia etti.

Sık sık uçuk kaçık söylemleriyle kripto para topluluğunun ilgi odağı olan McAfee geçtiğimiz yıl Bitcoin’in aralık ayında 5 bin dolara 2020 yılında ise 500 bin dolar gibi bir rakama ulaşacağını tahmin etmişti. 72 yaşındak girişimci kripto para yatırımcıları arasında da güvenilir bir yorumcu olarak biliniyor. Nitekim McAfee’nin tahminlerinin ardından Bitcoin geçtiğimiz yılın aralık ayında 20 bin dolar gibi bir rakama ulaşmıştı.
Yatırımcılara Twitter’dan Seslendi

Yaptığı açıklamanın ardından kripto para yatırımcılarına dijital varlıklarını korumalarını tavsiye etti. Nitekim bu açıklamalarının ardından resmi Twitter hesabı üzerinden Bitcoin’in 2020 yılının ardından 1 milyon dolar gibi bir rakama ulaşacağını belirtti. Böylece piyasadaki en iddialı tahmini ortaya attı.

Ünlü girişimcinin yanı sıra Tim Draper, Roger Ver ve Winklevoss kardeşler gibi birçok isim Bitcoin ve diğer kripto paralarda 30 ila 40 kat gibi bir artış yaşanacağını iddia ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Coinografi ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Coinografi ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: https://coinografi.com/bitcoin-2-yilda-1-milyon-dolar-olacak/
sundayman
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile WWW
July 19, 2018, 01:07:52 PM

2 yılda 1 milyon dolar olmasada 100 k yı göreceğimizi düşünüyorum daha gerçekçi bir hedef en azından. Smiley

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
July 19, 2018, 01:48:05 PM

en fazla bencede 100 k olabılır ustu olamaz engellerler piyasa o kadarını kaldıramaz bı turlu onune ya geçerler ya da para yerseler bu işden anca öyle olur
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
July 19, 2018, 02:22:11 PM

Bu neymiş ya 1 milyon büyük hayalller bunlar , inanmış adam Cheesy ben buna imkansız gözüyle bakıyorum olursa ama ne demek bu adamı delirtir , 1 bitcoin 1 milyon şaka gibi düşündüm çok çılgınca ve bizim bundan haberimiz oldumuş tam iki yıl önceden Cheesy
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
July 19, 2018, 02:54:49 PM

2 yılda 1 milyon dolar falan olmaz arkadaşlar kandırmayın kendinizi. İleri de görebilir ama 2 yıl içerisinde görmez.
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 19, 2018, 05:00:31 PM

Kanma kardeşim sende Cheesy , senin de aklın var düşünüyorsun , böyle spelükasyonlar her zaman olur efsanedir bunlar hem güleriz hem hoşumuza gider , seviniriz belki bir gün deriz Smiley
Koin Defteri
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
July 19, 2018, 08:00:26 PM

Bu rakamlar bize uçuk geliyor, rakamlar ve hacim büyüyünce devletlerden sert önlemler gelebilir.

[  waves   ]       Join The Waves Community       [  waves   ]
◆ Smart Contract       ◆ No Gas       ◆ High Speed
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
July 19, 2018, 08:52:46 PM

Gerçekten de bayağı  uçuk bir fiyat tahmini olmuş. Bitcoinin o fiyata gelebilmesi için daha çok yolu var gibi görünüyor. Böyle uçuk bir tahmin yapılmasının amacı fiyat yükselmesini sağlamaktan başka bir şey değil. 

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
July 19, 2018, 08:59:06 PM

Milletin aklına ısararala bir milyonu sokmaya çalışıyorlar ki insanlar bitcoin almaktan vazgeçmesin. Yüz bin doları görmesine razıyım ben. Milyonlarla işim olmaz.

[/center]
kuldun
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 19, 2018, 09:57:04 PM

Bırakın bu sahtekar mcafee'nin açıklamalarını güvenilir bir adam olmadığını herkes biliyor paraya göre açıklamalar yapan birisi. Bitcoinin milyon dolar bulması için çok ciddi yükseliş trendine girmesi lazım bunu iki sene içinde yapması için.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 19, 2018, 11:08:05 PM

Rüyasında görmüş herhalde yada yeni bir pump dalgası oluşturmaya çalışıyor , buna inanan olur mu acaba , hiç güvenilir değil birde çaplı bir adam , komik duruma düşmüş bence.
brokenmonitor
Jr. Member
*

Activity: 41

View Profile
July 20, 2018, 07:12:39 AM

Olmaz diye bir şey yok. 2 yılda olmasa da ilerde satoshi lerin yüksek meblağlar edeceği açık.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109

View Profile
July 20, 2018, 07:20:30 AM

Bitcoin değerlerinde çok fazla dalgalanmalar var. Bu dalgalanmaları göz önüne alırsak olabilir mi olabilir diyebiliriz ama şu durum var bir de ne kadar verilirse o kadar alınır. yani kayıp olmalı kazanç da olsun gibi bir şey demek istediğim. Büyük ciddi bir insan topluluğu kaybetmeli ki sayılı bir kaç kişi kazansın.

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
dagbula
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
July 20, 2018, 08:22:24 AM

Nedense herkes gibi ben o kadar olumlu olamıyorum ya fazla grafiklere bakmaktan için karardı ya da gerçekçi düşünüyorum. Bazı dengelerin bozulmaması için 2 sene gibi bir zaman diliminde btcnin  milyon dolarlar olmaması lazım. Olmasının kötü sonuçları olacağına inanıyorum ben.
inthemiddle331
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
July 23, 2018, 12:52:13 AM

Bu kadar değerlenme devletleri çok rahatsız eder bence hayalleri biraz küçültmekte fayda var.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 23, 2018, 01:07:52 AM

Bitcoin'i kendi haline bıraksalar biz onu 2020 yılında 1 milyon dolar rakamına ulaştırırız da bırakmıyorlar ne yazık ki. Yine de bu tahmin piyasanın en iddialı tahmini olarak tarihe geçecek.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
July 23, 2018, 08:18:04 AM

Bitcoin 2 yıl ,içerisinde 1 milyon dolar değil 100 bin dolar olması bie mucize olur ,büyük düşüş yaşayan bitcoin  eski ath noktasına gelebilmesi için bile 1 yıl lazım.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
depresifenfeksiyon
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 23, 2018, 08:19:18 AM

abartmanın da anlamı yok kaynaksız söylemler bunlar fiyatının ne olacağının önemi yok uzun süre bu istikrarı korusun yeter
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 23, 2018, 09:11:28 AM

Bitcoinin 2 yılda 1 Milyon Dolar olabileceğine ihtimal vermiyorum. Dünya'da o kadar para var mı ki Btc alsın? Btc'nin 1 Milyon Dolar olabilmesi için Market hacminin devasa miktarlara ulaşması gerekiyor. Tamamen spekülatif bir haber bu. Piyasaya yeni oyuncuları çekmek için yapılmış bir haber.

mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
July 23, 2018, 09:20:51 AM

McAfee ilginç bir şekilde söylemleriyle piyasalara yön veriyor. Birçok kişiyi peşine takıp fiyatları değiştirebiliyor.
Bunu Bitcoin için de sağlaması inanılmaz zor olacak fakat güçlü dayanakları da olmasa bu iddialarını sürdürmezdi.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: