Bitcoin Forum
June 03, 2024, 10:13:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: airdroptan 9500 lira kazanmışım 5 aydır haberim yok.  (Read 1519 times)
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229
Merit: 0

View Profile
July 22, 2018, 09:55:02 AM

hayirli olsun, gule Güle harca hydro için dahada yukselecek diyorlar.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 22, 2018, 10:54:49 AM

duyurmasaydın bu kadar ıyıydı Cheesy bu hydro kanayan yaramdır benım maıl onayını yapmayı unuttum dıye alamadık aq Cheesy gıttı bır dunya para delı olmamak elde degıl, neyse onumuzdekı maclara bakacaz
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 22, 2018, 11:01:41 AM

vav be ne para kaldırmışsınız helal olsun.keşke bende katıldsydım.airdropların ne kadar önemli olduğu bu konudan belli oldu daha yoğunlaşacam.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 22, 2018, 11:36:01 AM

Böyle habersiz gelen para sağlam sevindiriyor şekil A da görüldüğü gibi Smiley
Hayırlı olsun güle güle harca kardeşim Smiley
DogTheHunter
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 272

View Profile
July 22, 2018, 11:37:15 AM

O kadar airdrop' a girerek hat etmissin zaten . Baya emek vermissiniz . Belki ortadireğin bir üst klasmana geçme vakti gelmiştir.
zamandilimi
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
July 22, 2018, 11:53:35 AM

afiyet bal şeker olsun hocam
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 22, 2018, 12:04:32 PM

O kadar drop a katıldım bunu atlamışız yazık, benim de uzun zamandır ödenmesini beklediklerim var, umarım içlerinden biri bir sürpriz yapar. güle güle harcayın, hayırlı olsun

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 22, 2018, 12:05:25 PM

Vay anasını be, harika olmuş , ulan bir kere de bize denk gelse ne güzel olurdu sadece form doldurdum demişsin başka bir şey yapmadın mı olayın hepsi bu mu yani??  Eğer öyleyse harika olmuş senin için inşallah bir kere daga yakalarsın.  Smiley
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
July 22, 2018, 12:32:43 PM

bence satmasaydin dahz iyiydi. kesinlikle beklemeye deger bir proje oldugunu dusunuyorum. bu kadar calisan var mi bilmiyorum.
kusagami
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
July 22, 2018, 01:59:27 PM

Şimdi gelin size arkadaşın başına neler gelmiş anlatayım. Biliyorsunuz boğa piyasası zamanı Aralık-Ocak civarı airdroplar az çok kazandırıyordu. Boğa piyasasında BTC 20k'lara vurmuş iken insanlar airdroplara daha fazla yüklendi nasıl olsa bedavadan gelecek bir kaç coin ile zamanla yükseleceği algısı oluştu. Şimdi arkadaş o zaman ne kadar airdrop varsa hepsine katılmış hasabını tutmadan kayıt tutmadan zilyon tane telegram kanalına girmiş vs.

Neden bazıları katılabilmiş de bazıları katılamadı Hydro airdrobuna? Şimdi Kriptoturk diye bir site var, işte o zamanlar bu sitede airdroplar paylaşılırdı. Hatta öyle airdroplar paylaşılırdı ki bazıları airdrop sitelerinde olmazdı. Bu arkadaş o sitedeki airdropları takip ediyordu günlük olarak ve orada Hydrogen'in airdrobunu gördü. 222.222 tane veriliyordu. Ancak bilmediği şey şu verilen bu tokenler aslında developerlar içindi. Yani projeye destek olmak isteyenler için dağıtıldı ancak kriptoturk sitesinde bununla ilgili herhangi bir ibare yoktu. Sadece airdroba katıl ve son gün 26 Şubat (öyle hatırlıyorum). Bu kadar.

Not: Çok az kişi Hydrogen airdrobuna nereden girdiğini hatırlar ama ben unutmam Wink

Hydro hiçbir zaman ilk başta borsalara açılma gibi bir gayesi taşımıyordu.Sadece güvenlik geliştirme uygulamaları üzerinde çalışıp bunları pazarlamaya çalışıyordu. Telegram kanallarında nice kavgalar döndü. Neden bunları verdiniz bize diye? O zamanlar herkes bu tokenleri 10 dolara 50 dolara açıktan alıp satıyordu. Etherdelta üzerinde alınıp satılıyordu. Daha sonra bu tokenlerdebir arıza tespit edildi ve hepsi yenileriyle değiştirildi. Dikkat ederseniz Hydro airdrobuna katılanlarda iki tane 222.222 adet token bulunur birisi geçerli sadece.

OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 22, 2018, 02:43:54 PM

Şimdi gelin size arkadaşın başına neler gelmiş anlatayım. Biliyorsunuz boğa piyasası zamanı Aralık-Ocak civarı airdroplar az çok kazandırıyordu. Boğa piyasasında BTC 20k'lara vurmuş iken insanlar airdroplara daha fazla yüklendi nasıl olsa bedavadan gelecek bir kaç coin ile zamanla yükseleceği algısı oluştu. Şimdi arkadaş o zaman ne kadar airdrop varsa hepsine katılmış hasabını tutmadan kayıt tutmadan zilyon tane telegram kanalına girmiş vs.

Neden bazıları katılabilmiş de bazıları katılamadı Hydro airdrobuna? Şimdi Kriptoturk diye bir site var, işte o zamanlar bu sitede airdroplar paylaşılırdı. Hatta öyle airdroplar paylaşılırdı ki bazıları airdrop sitelerinde olmazdı. Bu arkadaş o sitedeki airdropları takip ediyordu günlük olarak ve orada Hydrogen'in airdrobunu gördü. 222.222 tane veriliyordu. Ancak bilmediği şey şu verilen bu tokenler aslında developerlar içindi. Yani projeye destek olmak isteyenler için dağıtıldı ancak kriptoturk sitesinde bununla ilgili herhangi bir ibare yoktu. Sadece airdroba katıl ve son gün 26 Şubat (öyle hatırlıyorum). Bu kadar.

Not: Çok az kişi Hydrogen airdrobuna nereden girdiğini hatırlar ama ben unutmam Wink

Hydro hiçbir zaman ilk başta borsalara açılma gibi bir gayesi taşımıyordu.Sadece güvenlik geliştirme uygulamaları üzerinde çalışıp bunları pazarlamaya çalışıyordu. Telegram kanallarında nice kavgalar döndü. Neden bunları verdiniz bize diye? O zamanlar herkes bu tokenleri 10 dolara 50 dolara açıktan alıp satıyordu. Etherdelta üzerinde alınıp satılıyordu. Daha sonra bu tokenlerdebir arıza tespit edildi ve hepsi yenileriyle değiştirildi. Dikkat ederseniz Hydro airdrobuna katılanlarda iki tane 222.222 adet token bulunur birisi geçerli sadece.

dostum 5 ay önce 1 ay kadar gördüğüm airdroplara katıldım hiçbir siteyi vs hatırlamıyorum. 1 ay sonunda hiçbirşey kazanmayınca daha sonra bıraktım 4 aydır hiçbir airdropa fln katılmadım yani ama 3 4 ay sonra katıldığım airdroplar gelmeye başladı para edenler. hydro, betr, lym, wpr, iost, mtc, hav hepsini toplasan 200$ etmedi hydro dışında bende uğraşmadım daha sonra.
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
July 22, 2018, 03:05:42 PM

Bunun bir de başka boyutu var. Airdroptan 100 dolar geldi diye sevinip satıyorsunuz, beş ay sonra 9500 lira olduğunu görüyorsunuz Cheesy keşke hiç gelmeseymiş diyip sizi kahreden hale getiriyor Cheesy

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
July 22, 2018, 03:07:50 PM

Şansın açıkmış, o kadar airdroba girdim adamların total supply milyarlarca bana gonderdikleri 5-10 tane. Bizdeki şansda böyle yapacak bişey yok. Umarım bize de denk gelir böyle airdroplar.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
July 22, 2018, 05:49:39 PM

airdrop ve bountylerden güzel gelir elde etmek mümkün araştırma ve şans ile her proje tutmuyor çünkü güle güle harcayın.
canpare
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 3

View Profile WWW
July 22, 2018, 06:53:17 PM

biraz daha bekleseydiniz belki daha fazla kazanma ihtimaliniz vardı ama en iyisini yapmışsınız satarak. Havada olan 10bin dolar yerine cebimde olan 9500 lirayı tercih ederim.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
July 22, 2018, 06:55:38 PM

Keşke benim de hesabımda böyle bir miktar olsa da benim de haberim olmadan sonradan ortaya çıksaydı mutlu olsaydım Cheesy
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
July 22, 2018, 11:59:33 PM

bulduğun airdropa katılacaksın aslında ya illaki biri tutar yani zaten çok bir şey yaptırdıkları yok yani 5 dk falan en fazla sürer işte 5dk ya böyle para ne de güzel oluyor.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
July 23, 2018, 12:23:45 AM

Uzun zaman katılınca bir şey yok bunlarda deyip bırakmamak gerek ama çoğumuz gibi ben de zaman zaman bıkıyorum ve bırakıyorum. Güzel günlerde harcayın kazancınızı.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 23, 2018, 07:00:38 AM

bir karikatür vardı,  insanlar madene ulaşmaya az kala kazmayı bırakır. iki kazma daha vursa beki hayatı değişecek. bu airdrop olayı da ona benziyor. yapıyorsun yapıyorsun bişey kazanamıyorsun. sonra vaz gecıyorsun.
Bitbombastic
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
July 23, 2018, 08:09:10 AM

Hydro da aynı sevinci ben de daha düşük bir meblağda yaşadım. Smiley Airdrop böyle uğraşuyorsun bir dönüş yok . Ara verdikten sonra bir vakit geliyor bakıyorsun para var. Eşsiz bir mutluluk . Wink
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: