Bitcoin Forum
June 25, 2024, 07:35:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: airdroptan 9500 lira kazanmışım 5 aydır haberim yok.  (Read 1523 times)
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
July 23, 2018, 08:23:54 AM

arkadaşlar bu air droplara nasıl katılım sağlanıyor ve imza konusunda yardımcı olabılır mısınız ?

satış bölümünde ilanlarım var, yardımcı olacak kişiye 120 gb ssd kapalı kutu yada 1 tb harddisk vs hediye edebilirim isteyene
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 23, 2018, 09:44:09 AM

Şu yok zamanda benim de başıma böyle bir olay gelse var yaa ahh ulan yok ki şöyle unutup da aylar sonra karşımıza çıkacak olan bir cüzdanımız içerisi hydro vs dolu olan Smiley Hayrını gör hocam, çatır çatır ye iç borcun harcın varsa onları öde. Ne diyelim, şu durumda bile zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali yazıp duruyoruz. Adam doldurmuş haketmiş. Tek bir form ya da sayfalarda, haftalarca twitter facebook paylaşımı ne fark eder. Adam farketmiş, görmüş ve doldurmuş. Biz halen daha bu işler caiz midir'i tartışalım forumca. Helal olsun hocam...Güle güle harcayasın...
Kuzeyli34
Member
**

Activity: 151
Merit: 12

View Profile
July 23, 2018, 12:48:57 PM

arkadaşlar bu air droplara nasıl katılım sağlanıyor ve imza konusunda yardımcı olabılır mısınız ?

satış bölümünde ilanlarım var, yardımcı olacak kişiye 120 gb ssd kapalı kutu yada 1 tb harddisk vs hediye edebilirim isteyene

Şurda sürekli güncel tuttuğum airdrop listem var
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4086041.msg42714158#msg42714158

İmza bounty'ler içindir airdrop başka.

Gerekenler:

1-e-mail,Twitter,Telegram,Facebook,ve bilimum sosyal medya hesapları.
2-ETH,NEO wallet adresleri.
3-Bolca boş zaman.

Bunlar varsa listemdeki airdrop sırayla kayıt ol.Belli başlı görevleri oluyor.Telegram kanalına girmek,Tweet atmak,re-tweet etmek gibi...

Daha sorun varsa özelden yazabilirsin.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 23, 2018, 12:51:45 PM

Bu piyasada çalışanın takip edenin hakkını veriyorlar . Şansında büyük faktörü var fakat emek çok daha önemli .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135
Merit: 0

View Profile WWW
July 23, 2018, 12:53:22 PM

devamlı takip ettikten sonra airdrop öldü bounty öldü diye bir şey yok. Eskiye nazaran daha az kazandırıyor olabilir ama öldüğü bittiği falan yok. Hakkını veren hakkını alıyor.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 23, 2018, 01:21:54 PM

Takip edilirse kazandırır belki ama kimin  o kadar vakti var?  Soruyorum size?  20 tane olmuştur benim girdiğim kampanya ama bir tane bile gelen yok şu an? Çoğu adam kazıklıyor malesef
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 23, 2018, 03:37:02 PM

Hayırlı olsun. Ama keşke satmadan önce bir araştırsaydınız. Bu fiyatlara sattığınıza çok pişman olacağınızı düşünüyorum. tabi ki bu söylediklerim beni bağlıyor, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Ayrıca bu Ayın 25 de açıklamaları var. Anlaşma yaptıkları müşterileri açıklayacaklar.
Sürekli bilgileri paylaştığım konuma göz atabilirsiniz.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3858506.0
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 23, 2018, 05:59:20 PM

Takip edilirse kazandırır belki ama kimin  o kadar vakti var?  Soruyorum size?  20 tane olmuştur benim girdiğim kampanya ama bir tane bile gelen yok şu an? Çoğu adam kazıklıyor malesef
Kardeşim şans bu. Elbette yüzlerce airdrop var nasıl takip edelim hepsini? Adamın yiyecek ekmeği varmış yemiş işte napalım.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
July 23, 2018, 06:30:13 PM

Abi çok iyi para ya multi olan abilerimiz 5-10 hesapla girse demek ki bir ev parasını çıkaracakmış bu  airdroptan bizim 90-100 binden gözümüz yok. 9-10 bin kazansam da yeter di bir şansım dönmedi ellam ya
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
July 23, 2018, 06:48:39 PM

Helal olsun aynısı bana da olmuştu ama ben fark edene kadar 2500 $ eden coin 50 $ 'a inmişti. O kadar çok fazla airdrop&bounty kovalayınca hangisinden geldiğini şaşırıyor insan haliyle Grin
icimicimesigmiyor
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 24, 2018, 08:06:29 AM

Ulan ne şanslı adamlar var be biz o kadar airdrop yapıyoruz hiç gelmiyor bile cüzdana adama gelen paraya bak hayret  birşey ya
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 24, 2018, 08:55:52 AM

Şans, kader kısmet işte bu işler birazcık da... Zamanında BLUE yapmıştı böyle bir airdrop, çoğunluğa 1000'er adet giderken bana nasıl olduysa 10bin adet göndermişlerdi. En tavan noktasında iken 9000 küsür USD para ediyordu bir zamanlar. Ben ne zaman sattım ama bir sorun bakalım, elime geçer geçmez taş çatlasın 100-200 USD ederine sattım gitti gelir gelmez. Ben şimdi başımı hangi taşlara vurayım... O gün bugündür bu tarz olaylara daha temkinli yaklaşmaya çalışıyorum elimden geldiğinde, olabildiğince ama işte bazen yine de mecbur kalabiliyor insan...
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
July 24, 2018, 09:56:42 AM

Şans, kader kısmet işte bu işler birazcık da... Zamanında BLUE yapmıştı böyle bir airdrop, çoğunluğa 1000'er adet giderken bana nasıl olduysa 10bin adet göndermişlerdi. En tavan noktasında iken 9000 küsür USD para ediyordu bir zamanlar. Ben ne zaman sattım ama bir sorun bakalım, elime geçer geçmez taş çatlasın 100-200 USD ederine sattım gitti gelir gelmez. Ben şimdi başımı hangi taşlara vurayım... O gün bugündür bu tarz olaylara daha temkinli yaklaşmaya çalışıyorum elimden geldiğinde, olabildiğince ama işte bazen yine de mecbur kalabiliyor insan...

vaybe baya kotu olmus, hissedebiliyorum.
firtina11
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 24, 2018, 10:00:14 AM

bana 5 ay önce gelmiş, eğer daha önce farkına varsaydım büyük ihtimal 1000 lira bile alamazdım. dikkatsizliğim bu defa işe yaradı.

Çok küçük ihtimaller sonucu iyi olan bir airdrop tutturursun ondan sonra yaptığın başka bir hata (belki de şans) ile kazancını daha da arttırabiliyorsun. Zor olan bir ihtimali yapmışsın yani Allah bereketini arttırsın.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
July 25, 2018, 08:05:35 PM

Güle güle kullan hocam. Bazen kader insanın yüzüne böyle gülebiliyor işte. Herkes gibi bende bir heyacana kapıldım hemen bir hesabıma bakayım Cheesy

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 25, 2018, 09:54:40 PM

hocam valla bu zamanda iyi para, güle güle harcayın derim ben, helal olsun

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 25, 2018, 10:04:51 PM

Turnayı gözünden vurmuşsunuz, normalde de iyi para ama  ortadirek için daha da iyi bir para bence. Sizin adınıza çok sevindim, darısı başımıza.

barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 25, 2018, 10:14:48 PM

Hocam hayırlı olsun diyelim önce.. Sonra da geçmiş olsun diyelim. Çünkü Hydro için öngörüleri ve geleceği ile ilgili konuşmaları - yazışmaları görseniz o 222.222 tane coini kurşun geçirmez yelekle saklardınız. Ama neyse siz satıp kısa yoldan kâr almışsınız. Ama bekletenler için güzel haberler yakındır. Benim ayağıma kadar gelen ama burunladığım bir airdroptu ama gel gör ki neler oldu neler. kısmetten öteye köy yokmuş bir kez daha görmüş olduk.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
July 25, 2018, 11:52:24 PM

Bu başlık baygınlık verdiği için airdroplara katılmayı bırakanlar için motivasyon niteliğinde, katılmaya devam belki ileride de böyle şanslı olabilecek projeleri yakalayabiliriz.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
July 26, 2018, 12:08:18 AM

az önce yaşadığım şok airdroptan hydro diye bir coin gelmiş ama etherscanda fln fiyatı yazmıyor bende çöptür bu diyerek bakmadım. neyse az önce hydro konusu görünce ya banada gelmişti galiba dedim girdim baktım harbidende hydro var. neyse 222.222.00 adet yazıyor hemen coinex te hesap açıp 2000$ fiyata sattım.
bu arada 100 tane airdropa katıldım bakiyem o diye konum vardı hatırlarsınız. işte o airdropların birinden gelen para bu.

buda eth adresim yalan değil 1 dakikalık form ile 9500 tl hala inanamıyorum..

0x189e54074ed0d0c4c5dc71dd513454cba6965e5e

Bu hydro drop'a benim bir arkadaşta katıldı sizin aldığınız civarda bir para o da aldı banada göndermişti hatta linki ama üşengeçliğimden doldurmadım Cheesy

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: