Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:01:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: PARİBUya pok atanlar baksin  (Read 750 times)
forbidden
Hero Member

Activity: 1531
Merit: 560

View Profile
July 22, 2018, 11:19:21 PM
Merited by EFS (3)

Hapishane fotoğrafı çekmeden onay ve paranın bankaya beş dakikada geçmesi doğru, onca olaydan sonra borsaya hala 2FA getirilmemiş olması yanlış.

Btctürk onaysız hesapların limitlerini artırdı, foto çekmeden de işlem yapabilirsiniz, sizin dalga geçtiğiniz özellik aslında güvenlik amaçlı ve sizin lehinize olan bir detay, bankadan kredi alırken 100 sayfa imzalıyorsunuz kırk dereden su getirtiyorlar neden? işin içinde para var, paranın olduğu yerde en üst düzey güvenlik olmalı, bunu ergen mantığı ile anlayamazsınız. Ayrıca Btctürk'de papara özelliği var, hafta sonu veya gece yarısı anında istediğiniz hesaba aktarma şansınız var, paribuyu eskiden kullandım Btctürk'ün boşluğunu doldurmuştu o dönem şimdi sorayım kullanmadığım için.

-Hafta sonu veya gece yarısı para çekebiliyor muyuz? Anında beklemeden 10 saniyede.
-ETH, RIPPLE, LTC, TETHER al-sat/transfer yapabiliyor muyuz?

Soruların cevabının Hayır olacağını bildiğim için Btctürk'e bok atmamanızı, hatta piyasaya bakarken kullandığınız AT gözlüğünü çıkarıp yenilikleri takip etmenizi öneririm.

Paribu'yu kötülemek de değil maksadım, o borsada da hesabım var ama BTCtürk işimi fazlası ile gördüğü için artık kullanmıyorum yoksa ihtiyaca göre o borsa da yeterli olabilir, beklentiniz önemli sonuçta.
Artısı: 10 TL üstü çekim yaparsınız Paribu'da.
Bu oran BTCTürk'de 1000 TL'dir ama papara üzerinden yapacağınız transferlerde böyle bir limit yoktur.
Paribu'nun eksilerini yukarıda yazdım zaten tekrar yazmaya gerek yok.
1713571303
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
1713571303
Hero Member
*

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
1713571303
Hero Member
*

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713571303
Hero Member
*

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
1713571303
Hero Member
*

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
1713571303
Hero Member
*

Ignore
1713571303
Reply with quote  #2

1713571303
Report to moderator
sutanesi
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
July 23, 2018, 06:02:45 AM

bu ay paribu maaşları yatırmış sanırım durduk yere savunma başladığına göre
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
July 23, 2018, 06:08:45 AM

Paribu'yu ben de çok kullandım lakin kullanıcı taleplerini göz önüne almayan bir borsa. 2fa için baya yazı yazıldı çizildi ama herhangi bir gelişme yoktur. Olacağını da pek zannetmiyorum
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
July 23, 2018, 10:02:38 AM

Paribu hakkında eleştiri getirenler bunu düzgün kelimelelerle ifade ettiler. "Umursamazlığa" karşılık - "pok" çok yakışmadı.
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
July 23, 2018, 10:47:00 PM
Merited by EFS (3)

Pok atıyorum kardeşim. Paribu tam anlamıyla "pok".

İnsanlar hep yazıyorlar hacim orada olduğu için kolay alıp satıyoruz diye ama onu da anlamıyorum. Adamın biri açtı esas borsayı, hacmi Paribu'nun en az 5 katı. 1 dakikada 8 BTC aldım. Ertesi gün 1 dakikada 8i geri sattım. Net kar 14.154 TL.

Bul bakalım Paribu'da 8 BTC alacak babayiğidi... Başlarsın 36500 den, 3 saat kasarsın. 35500 lere kadar inersin. Ne anladım o zaman ben Paribu'dan.

Bence alışkanlıklardan dolayı Paribu hala var. Millet bu kafadayken Paribu daha bol bol ekmek yemeye de devam eder.

Bir de şu var:
Hiç haber vermeden içerde 1.5 milyonum varken pat diye günlük çekme limitimi 3 milyondan 500bin TL'ye düşürmüşler. O kadar yazdım, bugün çek ödemem var, haber vermediniz, paramı çekeyim, limitimi yarın düşürürsünüz diye. Hiiiç oralı olmadılar. Çok mağdur oldum o gün.
Sonra haber vermeden düşürmeye devam ettiler, şimdi 300bin ama zaten kullanmıyorum lanet borsalarını artık.

O gün bu gündür Paribu'ya uyuzum. Yerin dibine girsin. 

BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 24, 2018, 10:57:39 AM

BTC de pump var şuanda.

Paribu'da şuanda adam gibi işlem yapabilen varsa helal olsun. 2 saattir ekranda neyin kaç TL'den alınıp satıldığı belli değil. Oyle mal gibi duruyo.
Hay ben bu borsanın.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
July 24, 2018, 02:17:58 PM

24-07-2018 16:33
ÇEKME

gerçekten çok iyi bir saat olmuş hala btc yi çıkartamamış bir borsa kendisi.

iyice rezil ettiler kendilerini.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
July 24, 2018, 02:43:32 PM

BTC de pump var şuanda.

Paribu'da şuanda adam gibi işlem yapabilen varsa helal olsun. 2 saattir ekranda neyin kaç TL'den alınıp satıldığı belli değil. Oyle mal gibi duruyo.
Hay ben bu borsanın.

Bu forumdaki herkes birleşse teknolojisi iyi olan, hacimlerini şişirmeyen, güvenilir ve saniyede binlerce alış-verişi takılmadan yapabilen bir borsaya geçse, yeni borsalarda hacim yok probleminden kurtulur adam gibi borsaya para kazandırırız. Ama herkes hacmi büyük diye teknolojisi yetersiz borsalarda ısrar ediyor.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
July 24, 2018, 02:45:34 PM

BTC de pump var şuanda.

Hay ben bu borsanın.

Bu forumdaki herkes birleşse teknolojisi iyi olan, hacimlerini şişirmeyen, güvenilir ve saniyede binlerce alış-verişi takılmadan yapabilen bir borsaya geçse, yeni borsalarda hacim yok probleminden kurtulur adam gibi borsaya para kazandırırız. Ama herkes hacmi büyük diye teknolojisi yetersiz borsalarda ısrar ediyor.

zaten emir listesi berbat hadi 100-200 fazla yazıp alıyoruz ama transfer için 2 saat oldu bekliyoruz.

Böyle rezillik olmaz, gidecem btctürk te işlem yaparım artık en azından muhattap var.
2 saat oldu destek bi cevap bile yazmadı.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1284
Merit: 591

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
July 25, 2018, 08:45:12 AM

Paribu'yu kötülemek de değil maksadım, o borsada da hesabım var ama BTCtürk işimi fazlası ile gördüğü için artık kullanmıyorum yoksa ihtiyaca göre o borsa da yeterli olabilir, beklentiniz önemli sonuçta.
Bu oran BTCTürk'de 1000 TL'dir ama papara üzerinden yapacağınız transferlerde böyle bir limit yoktur.

Artık 100TL. Bilginiz olsun... Smiley
BoldBroker
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
July 26, 2018, 06:46:42 AM

paribunun askeriymiş beyler dağılalım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 26, 2018, 04:32:34 PM
Merited by EFS (3)

paribu bir dönem diğer borsalarda sıkıntı varken , piyasaya çıktı , bir açığı kapattı. sağlam hacimde yakaladı. ama  aldığı karı geliştirme adına kullanmadı. btcturk çok sağlam adımlar atarak eski popülerlğini geri aldı bana göre.
bu piyasada gelişmezsen yok olur gidersin.
nasıl ki globalde millet polodan bittrexe ordna binance kaydı. yerelde de iyi iş çıkaran kiimse orya kayıyoruz.
hiçbiri babamızın oğlu değil.
forbidden
Hero Member

Activity: 1531
Merit: 560

View Profile
July 26, 2018, 08:34:25 PM

Artık 100TL. Bilginiz olsun... Smiley

Dikkat etmemiştim şimdi gördüm bilgi için teşekkürler Smiley
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
July 26, 2018, 10:20:05 PM

hocam bence biraz paribuyu öven bir yazı olmuş, objektif yaklaşmak gerekiyor
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
July 26, 2018, 10:47:43 PM
Merited by EFS (1)

paribu bir dönem diğer borsalarda sıkıntı varken , piyasaya çıktı , bir açığı kapattı. sağlam hacimde yakaladı. ama  aldığı karı geliştirme adına kullanmadı. btcturk çok sağlam adımlar atarak eski popülerlğini geri aldı bana göre.
bu piyasada gelişmezsen yok olur gidersin.
nasıl ki globalde millet polodan bittrexe ordna binance kaydı. yerelde de iyi iş çıkaran kiimse orya kayıyoruz.
hiçbiri babamızın oğlu değil.

Ben de BTCTurk'ün geliştirmelerini öven 1-2 yazı yazdım ancak BTCTurk'ün yaptıkları da çok abartılıyor ve sanki derinden gelen sağlam bir PR çalışması var gibi...
Yaptıkları nedir?

1- Limitleri arttırmak
2- Kripto çekme ücretini sıfırlamak
3- 2-3 tane yeni coin eklemek
4- Para çekme taleplerini daha hızlı cevaplamak

Başka?

Bu yaptıkları güzel ama her yazan BTCTurk şöyle iyi oldu, BTCTurk böyle iyi oldu gibi süpersonik şeyler yapılıyormuş gibi davranıyor.
Bu yapılanlar (2 hariç) zaten olması gereken ve çok geç kalmış düzeltmeler sadece.

Hacim? Yok... Her yer 1 TL lik - 2 TL lik emirlerle dolu...

Son olarak,
Konumuz Paribu ise ona geçirmeden de entry olmaz.

Kahrol Paribu...
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 27, 2018, 06:36:10 PM
Merited by EFS (2)

OzgurC, bu forumda eski olanlarin ilk goz agrisi bu BtcTurk. O yuzden herkes BtcTurk diye yaniyo bitiyo. Aslinda senin de dedigin gibi hacim yok. Burada bahsedenlerin BTCturk kullandigini dusunursek Btcturk’un ucmasi lazimdi ama ucmadigina gore sadece ufak yatirimci buradakiler. (Istisna olabilir, mesela ben)Sen bu foruma bakma, reelde piyasa baska. Forumcularin klavyesi calisiyo ama btc hacmine gelince 3-5. Gercek para babalari Paribuda su an. Onlarin da bu forumlardan haberi yok. Ayrica o para babalari, kriptopara cesitliligine bakmiyo, sadece bitcoinci. komisyon ucretlne ya da transfer ucretine de bakmiyor. Tek onemsedikleri sey, hacim ve islemi duzgun yapabiliyoe olmasi. Paribuda hacim suanda var ama alis satis mallasti iyice o yuzden paribu yakinda nanay. Son pumplarda gorsukki BTCTurk de nanay!
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
July 27, 2018, 08:07:30 PM

Evet bizim için çok yardımı oldu ama böyle olması kötü ya da zayıf yanlarını görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Eksik taraflarını biz yapıcı eleştirirsek onlar da ekleme ya da düzeltme yaparsalar o zaman daha iyi olmaz mı? Öncelikli isteğimiz 2FA
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
July 27, 2018, 08:11:10 PM

Paribu'yu ben de çok kullandım lakin kullanıcı taleplerini göz önüne almayan bir borsa. 2fa için baya yazı yazıldı çizildi ama herhangi bir gelişme yoktur. Olacağını da pek zannetmiyorum

2fa için çalışmaları var ama alt yapılarında bir takım sıkıntı çıkardıkları için ondan dolayı sanırım yapamıyorlar. Herhalde web sitesi alt yapısından dolayımı artık bilemiyorum ama bu 2fa olayına çok takıyorsunuz açıkcası.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 29, 2018, 09:01:48 AM

İnsanlar hep yazıyorlar hacim orada olduğu için kolay alıp satıyoruz diye ama onu da anlamıyorum. Adamın biri açtı esas borsayı, hacmi Paribu'nun en az 5 katı. 1 dakikada 8 BTC aldım. Ertesi gün 1 dakikada 8i geri sattım. Net kar 14.154 TL.

Bul bakalım Paribu'da 8 BTC alacak babayiğidi... Başlarsın 36500 den, 3 saat kasarsın. 35500 lere kadar inersin. Ne anladım o zaman ben Paribu'dan.

Bence alışkanlıklardan dolayı Paribu hala var. Millet bu kafadayken Paribu daha bol bol ekmek yemeye de devam eder.

Bir de şu var:
Hiç haber vermeden içerde 1.5 milyonum varken pat diye günlük çekme limitimi 3 milyondan 500bin TL'ye düşürmüşler. O kadar yazdım, bugün çek ödemem var, haber vermediniz, paramı çekeyim, limitimi yarın düşürürsünüz diye. Hiiiç oralı olmadılar. Çok mağdur oldum o gün.
Sonra haber vermeden düşürmeye devam ettiler, şimdi 300bin ama zaten kullanmıyorum lanet borsalarını artık.

Neresiymiş bu hacmi paribunun 5 katı olan Türk borsası? Hem de yeni açıldı diyorsunuz merak ettim.

Ayrıca evet paribu bi 2fa ekleyemedi ne hikmetse...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ront
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 29, 2018, 09:20:46 AM

Bir de şu var:

hocam yanlış anlaşılmasın soru soruyorum öyle iğnelemek için falan değil hangi borsanın hacmi paribunun 5 katı? btctürk'ü kullanıyorum da eğer güvenliği beni rahatlatırsa o borsayı kullanırım. maksat öğrenmek olsun.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: