Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:37:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] eGoods %10 Kripto Nakit Para Üstü Sitesi eDükkanla (Çalışan İş!)  (Read 197 times)
meejay (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 100

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 19, 2018, 10:05:44 PM
Last edit: July 26, 2018, 05:53:26 PM by meejay

eGoods Kamu Satışı: 18.Temmuz.2018 - 16.Ekim.2018

Kendi kripto para birimi olan IntraCoin ile desteklenen bağlı olunan eticaret sitelerinden yapılan tüm satın almalarda %10 nakit para üstü sunan bir nakit paraüstü sitesidir. Nakit para üstü sunmanın yanında eGoods IntraCoin'in bir ödeme yöntemi olarak kullanılacağı bir eStore kurar.
Is a Crypto cashback site powered by its own cryptocurrency, IntraCoin, that offers 10% cashback on all purchases made at affiliated ecommerce sites. In addition to offering cashback, eGoods boasts an eStore where IntraCoin can be used as a payment method.

IntraCoin 'i bir ödeme yöntemi olarak kabul edecek ve ödemelerde IntraCoin kullanıldığında ortalama %20'lere varan indirimler sunacak diğer eticaret siteleri ile ortaklık kurma sürecindeyiz. Şu ana kadar diğer 2 dükkan ile ilişkimiz var: Bee Wild Honey ve Sneakerdad.com dahası da gelecekte gelecek.

eGoods bir fikir ya da konsept değil ancak, bugün bile kullanılabilecek çalışan bir işletmedir. eStore açıktır ve kredi/banka kartlarının yanında Eteryumu'da ödeme olarak kabul etmektedir. Kamu satışı bittiğinde IntraCoin bir borsada listelendiğinde, IntraCoin bir ödeme yöntemi de olacaktır.

Nakit para üstü de ayrıca kullanıma hazırdır. Harcanabilir nakitiniz olmadığında ya da IntraCoin'i doğrudan kamu satışından almak istemiyorsanız, bağlı ortaklarımızdan alış veriş yaparak bozuk para üstü olarak kamu satışı değerinden IntraCoin sahibi olabilirsiniz.

Herkesin bu hoşgeldin videosunu izmelesini öneriyorum, bu konu başlığında bahsedilmeyen Kısa Sunum gibi önemli bilgileri içermektedir. Teşekkürler!

Özellikler

Mint Edilebilir - Yeni koin yaratma yeteneği
Yakılabilir - Kalıcı olarak koinleri silmek
Durdurulabilir - Tüm cüzdanlardaki aktiviteleri durdurma yeteneği
Dondurulabilir - Bireyesel cüzdanların dondurulabilme yeteneği

Koin Spekleri

Sembol: INTRA
Tip: ERC20
Ondalık Yerleri: 18
Başlangıç Tedariği: 34,000,000

eGoods Neden Eşsizdir?

• Çok fazla kripto nakit para üstü sitesi yok. Hiçbirisi tüm satınalmalarda %10 geri ödeme sunmuyor ya da hiçbiri eStore sunmuyor. Son olarak, hiçbir kripto nakit para üstü sitesi müşterileri ödeme yöntemi olarak kendi yerel koinini kullandığında indirim veren firmalarla ortaklığı yok.

• Satışın anahtarının müşterilere, alıcılara ve son kullanıcıya değer yaratmak olduğunu bilen deneyimli bir satışçı ve iş adamı tarafından yaratılmıştır.

• İş için çoktan açık durumdayız. Koinimiz konumlandırılmış, nakit para üstü sitemiz fonksiyoneldir ve ticarete hazırdır.

• Koinimiz olan IntraCoin KULLANIŞLI yan hizmet sunmaktadır. Çoğu koin değerini hype ve spekülasyon ile elde etmektedir. Bazıları para birimi olarak kullanılabilirlen, işlem ücretleri ve efor onların kullanımını verimsizleştirmektedir, özellikle tüm 2018 yılı boyunca içinde bulunduğumuz ayı pazarı boyunca.

• Firmalarımız karlı olacak. Çoğu ICO'lar ve kamu satışları finansal projeksiyonlarından bahsetmemektedir. Sadece büyükler, kulağa harila geliyorlar, ancak uzun ömürlülük için gerçekçi finansal değerler ortaya koyamıyorlar.

• Nakit para üstü sitemiz en iyi mağazalara sahiptir. Amazon, Walmart, Alibaba ve Macy's gibi kendi endüstrileri içinde en iyi e-perakendecilere çoktan sahibiz. Sitemiz büyümeye devam ediyor ve insanlar siteyi kullandıkça daha da hızlı büyüyecektir.

• eGoods aynı zamanda teknoljiyi de ticareti anladığı kadar anlayan birisi tarafından öncülük edilmektedir. Şu an ticareti yapılan çoğu kripto teknolojiden iyi anlayan ancak, ticaretten anlamayanlar tarafından yönetilmektedir; ve bir kaç tane kara odaklanmış ve teknik tarafı göz ardı edenler vardır.

• Konseptlerimiz basit ve anlaması kolaydır. Örnek olarak, nakit para üstü sitemiz koinleri kurtarmak çok efor gerektirmemektedir. Alış veriş yap, 4 soruyu cevapla ve bitti. Kayıt olma, eğitim, uygulamalar ya da kişisel bilgi gerekmemektedir.

Linkler

(İçindekiler interaktifdir! Sadece konulara klikleyin ve sizi doğrudan sayfaya götürür.)

Yol Haritası

Sosyal Medya

Sadece ben! Bu durumda kullandığım tek sosyal medya çıkışları Facebook ve Telegramdır. Facebook sayfası bir hayran sayfasıdır. Tüm sorular Telegramda sorulabilir.

Kamu Satışı Bilgisi

Süre: 90 gün
Price: ETH fiyatı ile beraber dalgalanacaktır ancak, satışı IntraCoin 1$'a sabitlenmiş şekilde başlatıyorum.
Yumuşak Tavan: Yok. Ticaret mevcuttur, büyüme için çalışanları işe almak ve nakit para üstü ödemelerini otomatikleştirmek için API'ler inşa etmek için para topluyorum. IntraCoinin doğası ve indirimleri karşılayabilme yeteneği sayesinde 90 günlük sabit IntraCoin ETH oranları sunulabilmektedir.
Sert Tavan: Yok.
Ön-ICO: Bence, Ön-ICO kriptonun savunduğu herşeyin karşısındadır bu nedenle gerçekleşmeyecek. Herkes aynı fiyatı ödeyecek.

Bounty Kampanyası

Evet. Bounty programı farklı olacak. Yeni konu başlıkları oluşturup onları koruyanlar ya da çeviri yapanlar istisnası dışında katılımcılar IntraCoinlerini borsalarda listelendikten sonraki 30 günden ÖNCE alamayacaklar. Bu koin canlıya geçtiğinde doğrudan IntraCoini satın alanların zararı ile sonuçlanan devasa satışları önlemek içindir.

"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714621041
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714621041
Reply with quote  #2

1714621041
Report to moderator
1714621041
Hero Member
*

Ignore
1714621041
Reply with quote  #2

1714621041
Report to moderator
1714621041
Hero Member
*

Ignore
1714621041
Reply with quote  #2

1714621041
Report to moderator
meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 21, 2018, 11:18:39 AM

Merhabalar,

Projeye tek kelime ile bayıldım! Kriptonun teknik tarafında ve ticaret/pazarlama konularında uzman birisinin projeyi oluşturmuş olması da güven veren nedenlerden.

Benim projeyi sevmemin başlıca nedeni kriptonun kitleler tarafından benimsenmesinin yolunu açmayı hedeflemiş olmasıdır. Bu konu kripto hayranlarının özlemle beklediği bir hedef. Kurucu Chris, bizim gibi bir kripto hayranı olduğundan bu beninsemenin önündeki sorunları biliyor ve projenin temellerini bu sorunların çözümünü sağlayacak dinamiklerle oluşturmuş.

Saygılarımla,

IntraCoin
Newbie
*

Activity: 90
Merit: 0

View Profile
July 23, 2018, 01:46:32 PM

Thank you!
meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 24, 2018, 08:20:29 AM
Last edit: July 24, 2018, 10:42:29 AM by meejay

Merhabalar,

Projenin başarıya ulaşması kitlelerin kripto para elde etmesini kolaylaştırıp kullanmalarına olanak vererek kripto paranın benimsenmesini hızlandıracak. Para üzerine kurulu mevcut sistemin değişimine de katkı sağlayarak herkesin finansal özgürlüğe ulaşmasına yardımı olacak. Bu özellikleri bu projeyi diğerlerinden ayırmakta.

Saygılar,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 26, 2018, 05:57:47 PM

Merhabalar,

Projenin finansal tarafı güçlü. Ortaya konulan hasılat akımları benzer işlevler için gerçekleşmiş rakamlardan oluşturulmuş. Kurucu tecrübeli bir satış ve iş adamı olduğundan projenin başarılı olması ihtimalı çok yüksek. Detayları linkini paylaştığım Türkçe beyaz bültende bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 27, 2018, 11:43:17 AM

Merhaba,

Bir projenin çevirisini yapmak ve insanlara tanıtmak benim için önemli bir karar. Bu tarz işleri alarak zaman yatırımı yapıyoruz sonuçta. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Bu nedenle gerçekten inandığım projelerin çevirilerini yapmayı tercih ediyorum. eGoods'ta bu projelerin başında geliyor. Bu projenin kripto camiasına gerçekten faydası olacağını düşünüyorum. Kripto paraların benimsenmesi hepimizin istediği ve beklediği bir olay. Bu şekilde katkısı olacak bir projenin karlı olup olmayacağına da siz karar vermelisiniz. Her şey çok açık bir şekilde beyaz bültende açıklanmış. Öyle çok uzun bir bültende değil. Bence bu konuda bilgilenmek için bülteni okuyun.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
July 29, 2018, 08:55:47 PM

Merhaba,

Proje yaratıcısından aldığım bilgiye göre insanların %10'luk miktarı gerçek olamayacak kadar iyi olduğu geri bildirimi verdiğini öğrendim. Chris miktarı düşürmeyi düşündüğünü söyledi.

Saygılar,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 01, 2018, 11:48:17 AM

Merhabalar,

Her ne kadar bazı insanlar için inanılmayacak kadar iyi olsa da Chris %10 oranında kalmaya karar vermiş. Bence doğru bir karar. Ürünün değeri gerçekten yüksek. Alışveriş yaparken para kazanmak gerçekten iyi bir fikir. Bildiğimiz kredi kartlarının verdiği bonustan çok farklı ancak. %10 ciddi bir kazanç. Göz önünde tutulması gereken bir proje.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 03, 2018, 07:12:57 PM

Merhabalar,

İnternetten alışveriş yaparken para kazanma bizim ülkemizde popüler bir işlem değil ancak, Amerika'da yıllardır kullanılan bir sistem. İnsanlar büyük tasarruf ediyorlar bu sistemle. Tabi bu sistemin bütün dünyada kullanılabilir olacağını söylemekde fayda var. Bu projenin çok başarılı olacağına eminim.

Saygılar,

ibram211
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
August 04, 2018, 09:07:13 AM

Hocam çeviri için teşekkürler proje içinde emeğinize sağlık günümüz teknoloji çağı olduğu için internet özerinden alış veriş yapınca hem daha ucuz hemde daha kazançlı olunabiliyor bu projelerin yaygınlaşması gerektiğüni düşünüyorum başarışar
meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 04, 2018, 05:50:38 PM

Hocam çeviri için teşekkürler proje içinde emeğinize sağlık günümüz teknoloji çağı olduğu için internet özerinden alış veriş yapınca hem daha ucuz hemde daha kazançlı olunabiliyor bu projelerin yaygınlaşması gerektiğüni düşünüyorum başarışar

Rica ederim. Burada alışveriş sırasında para kazanmanın bir başka boyutu ile karşı karşıyayız aslında. Bu platform aracılığı ile alışveriş sırasında kripto para kazanılıyor ve sonrasında bu kripto paraları kullanabileceğimizi bir mağaza sunuluyor. Bu platformun öncülüğü ile diğer internet perakendecilik devleri de kripto ile alışverişe başlayacaktır.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 05, 2018, 06:36:10 PM

Merhaba,

eGoods gibi kriptonun benimsenmesine katkısı olacak projeler tüm camiaya faydalı olacağından değeri yüksek. Ticari anlamda platformun başarılı bir iş olacağını da düşünüyorum.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 07, 2018, 06:08:28 PM

Merhabalar,

Nakit para üstü işi ile ilgili Amerikadan bir örnek vermek istedim:

Ebates nakit para üstü platformlarının öncüsüdür. 1998’de kurulmuş olan Ebates iki hukukçu tarafından başlatılmıştır. Ebates kendi portalları üzerinden müşterilerinin yaptığı alışverişler üzerinden nakit para üstü sunmaktadır. Ebates 2014 yılında Rakuten tarafından 1 Milyar nakit para karşılığı satın alınmıştır. O tarihte Ebates’in 2,5 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı ve yılda 167 Milyon dolardan fazla net yıllık hasılatı vardı. 2013 yılında, Ebates 2,2 Milyar dolar değerinde e-ticaret yaptı. Aynı yıl içinde online satışlar toplamda 719 Milyar dolara ulaştı. 2017 yılında satışlar 2,3 Trilyon dolara ulaştı.

Gördüğünüz gibi nakit para üstü işi çalışan bir sistem.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 10, 2018, 04:50:47 PM

Merhaba,

Müşteriler sadece eGoods web sitesini ziyaret edecek, bir perakendeci bulacak, perakendecinin resmî sitesine giden linki takip edecek ve her zamanki gibi alışverişini yapacak. Satın almalarını tamamladıklarında, eGoods’a dönüp kısa 4 soruluk formu dolduracak ve 30 gün içinde ücretsiz IntraCoin’lerini elde edecekler. Bir şeylere kayıt olmak, hesap açmak ya da kişisel bilgilerin verilmesi gerekmemektedir.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 12, 2018, 06:47:31 PM

Merhaba,

Kripto para şirketler ve tüketiciler için aynı derecede muazzam potansiyele sahip. Buna karşın, tüketicilerin benimsemesi ve firmaların uygulaması söz konusu olduğunda problemler ortaya çıkıyor. Kripto paranın erişimi en ucuz ve kolay para birimi olmasına rağmen halen ana akım tarafından benimsenmesi gerçekleşmedi. Finder.com tarafından yapılan bir araştırmaya göre çoğu insan kripto parayı biliyor. 2017 yılında Amerikalıların %8’i kripto para sahibiydi ki bu 2016’ya göre %700 artış anlamına geliyor. Aslında, Amerikalıların çoğu kripto sahibi olmakla ilgileniyor ancak, onların %60’ını harekete geçmekten alıkoyan önemli sorunlar bulunuyor.

Saygılarımla,

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
August 12, 2018, 08:55:42 PM

Önce kupon servisi gibi düşündüm;
Ancak bu servisler sürekli medya pompalamasına ihtiyaç duyarlar bunu unutmayalım. Bakın Türkiye de bu furya patladı bir ara, adım başı indirim kuponu dağıtan servisler türedi.
O kadar yaygınlaşmıştı ki bir ara, akşam dışarı yemeğe gideceksek gurufon sitelerinde kupon arar olmuştuk. Sonra zamanla bu firmalar tek tek kapandı yada unutuldu gitti.
Yurt dışında da benzeri şekilde bunların modası geçti diye biliyorum.

Sonra bu bizim bildiğimiz avantajix gibi bir servis mi? dedim ve sitesini daha derinlemesine inceledim. Olay affilate marketing e dayalı bir yapı.
bildiğiniz avantajix çalışma sisteminin kazançların TL değilde erc20 token ile ödenir hali.
Avantajix gidip mağazalar ile gerçekten anlaşıp affilate marketing olayının gelişmesi için Türkiye de öncü olmuş bir yapı. Hatta bir çok e-ticaret sitesi sırf avantajix den müşteri gelsin diye kendi affilate yapısını hazırlamak zorunda kaldı.

eGoods aslında yoktan iş modeli çıkarıp birde tutturabilirse bu işten para kazanacak. Şöyleki;
http://egoods.co/retailers/ sayfasını incelerseniz; hal hazırda click.linksynergy.com u kullanan affilate linklerinden oluştuğunu göreceksiniz.
Aslında coin geliştiricinin  satıcı siteler ile bir affilate anlaşması bile yok. bu anlaşmaları yapan click.linksynergy.com un işleticisi olan rakutenmarketing (bakınız : https://rakutenmarketing.com/affiliate )
geliştiricinin ürettiği token ın hal hazırda harcanabildiği mağazalar yok. ileride olacak inşallah.

Avantajix token çıkarsa alırım Smiley En azından arkasında kim var, nasıl bir çabanın sonucu ortaya çıktı biliyorum.
Bu geliştrici wordpress ile bir site yapıp sırtını rakutenmarketing e dayamış. çalışan sistem diyerek erc20 token satmaya çalışıyor. ben ortada çalışan bir şey göremedim.

ortada bir otomasyon bile olmadığının kanıtı da şu sayfada: http://egoods.co/claim-crypto/

müşteri http://egoods.co/retailers/  sayfasından bir linke tıklayarak asıl satıcı ya gidip alışveriş yapacak.
sonra  http://egoods.co/claim-crypto/  adresine girip dilenecek, şu mağazadan şu order id ile bu miktarda bir alışveriş yaptım. eth adresim bu. bi zahmet bana token gönder butonuna basacak.

bu alışverişten rakutenmarketing bir komisyon alacak. Bu komisyonun bir kısmını geliştiriciye verecek.
Geliştirici kendine gelen paraya karşılık senden aldığı alışveriş bilgilerine göre sana token gönderecek.

Ruslar bu geliştiriciyi soyar Smiley
önce gider alışverişi yapar akabinde gelir bu sitede formu doldurur. coin hesabına geçince gider siparişi iptal eder.
Geliştirici bu olayı ön görerek zaten baştan yazmış:

zor be abi bu işler bu kadar kolay değil...

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 15, 2018, 10:39:16 PM
Last edit: August 16, 2018, 10:56:19 PM by meejay

Ancak bu servisler sürekli medya pompalamasına ihtiyaç duyarlar bunu unutmayalım. Bakın Türkiye de bu furya patladı bir ara, adım başı indirim kuponu dağıtan servisler türedi.
O kadar yaygınlaşmıştı ki bir ara, akşam dışarı yemeğe gideceksek gurufon sitelerinde kupon arar olmuştuk. Sonra zamanla bu firmalar tek tek kapandı yada unutuldu gitti.

Sonra bu bizim bildiğimiz avantajix gibi bir servis mi? dedim ve sitesini daha derinlemesine inceledim. Olay affilate marketing e dayalı bir yapı.
bildiğiniz avantajix çalışma sisteminin kazançların TL değilde erc20 token ile ödenir hali.
Avantajix gidip mağazalar ile gerçekten anlaşıp affilate marketing olayının gelişmesi için Türkiye de öncü olmuş bir yapı. Hatta bir çok e-ticaret sitesi sırf avantajix den müşteri gelsin diye kendi affilate yapısını hazırlamak zorunda kaldı.

eGoods aslında yoktan iş modeli çıkarıp birde tutturabilirse bu işten para kazanacak. Şöyleki;
http://egoods.co/retailers/ sayfasını incelerseniz; hal hazırda click.linksynergy.com u kullanan affilate linklerinden oluştuğunu göreceksiniz.
Aslında coin geliştiricinin  satıcı siteler ile bir affilate anlaşması bile yok. bu anlaşmaları yapan click.linksynergy.com un işleticisi olan rakutenmarketing (bakınız : https://rakutenmarketing.com/affiliate )

Merhaba,

Belirttiğin konularla ilgili açıklamaları Chris'ten isteyeceğim ancak, bir yandan bilgim ve araştırarak ulaştığım verilerle yapabildiğim kadar netlik getireyim istedim.

Sistemin neye dayandığı bence önemli değil affiliated bir iş modeliyse ve aracı kuruluşlarla yürüyorsa doğrudan anlaşma yapmanın gerekliliğini anlayamadım.

Dilenmek diye bir ifade kullanmışsın ancak, bunu bir sistem olarak düşünmek lazım. Bu sistem bu şekilde çalışıyor. Talep etmezsen indirimi alman mümkün olmayacak. Bu dilenmekten çok ayrıcalıktan faydalanmak gibi geliyor bana.

Özgün adı "cashback" olan bu sistem dünyada yaygın bir şekilde kullanılıyor ve e-ticaretin artmasına paralel bu sektörde de büyüme söz konusu. Ulaştığım bilgilere göre bu endüstrinin oyuncuları finansal bilgilerini açıklamıyor ve medyada yeterince yer almadıklarından finansal rakamları tahmin etmek de zor ancak, 2015 yılına ait bir endüstri raporu var internette buradaki bilgiye göre 2014 yılında pazarın küresel hacmi 84 milyar dolarmış. (Ekran alıntısına kliklerseniz doğrudan raporun sunumuna ulaşabilirsiniz)

Gene 2014 yılında satılan Ebates'in (cashback te Amerikanın önde gelen firmalarından) 2013 hasılatı 2,2 Milyar dolarmış. Aşağıdaki görüntüde diğer firmaların 2014 hasılatlarını görebilirsiniz. (link görüntüye tıklayınca)

geliştiricinin ürettiği token ın hal hazırda harcanabildiği mağazalar yok. ileride olacak inşallah.

Avantajix token çıkarsa alırım Smiley En azından arkasında kim var, nasıl bir çabanın sonucu ortaya çıktı biliyorum.
Bu geliştrici wordpress ile bir site yapıp sırtını rakutenmarketing e dayamış. çalışan sistem diyerek erc20 token satmaya çalışıyor. ben ortada çalışan bir şey göremedim.

Mevcut durumda INTRA koinlerin kullanılabileceği iki mağaza var bu mağazalar web sitesinde de verilmiş:

https://beewild.buzz/
https://sneakerdad.com/

ortada bir otomasyon bile olmadığının kanıtı da şu sayfada: http://egoods.co/claim-crypto/

müşteri http://egoods.co/retailers/  sayfasından bir linke tıklayarak asıl satıcı ya gidip alışveriş yapacak.
sonra  http://egoods.co/claim-crypto/  adresine girip dilenecek, şu mağazadan şu order id ile bu miktarda bir alışveriş yaptım. eth adresim bu. bi zahmet bana token gönder butonuna basacak.

bu alışverişten rakutenmarketing bir komisyon alacak. Bu komisyonun bir kısmını geliştiriciye verecek.
Geliştirici kendine gelen paraya karşılık senden aldığı alışveriş bilgilerine göre sana token gönderecek.

önce gider alışverişi yapar akabinde gelir bu sitede formu doldurur. coin hesabına geçince gider siparişi iptal eder.

Chris'in geliştirici yeteneklerinin ne ölçüde olduğu hakkında yorum yapamayacağım. Söylediği şeyleri yapabilir mi ya da Ruslara karşı koyabilir mi bilemiyorum.

12 yaşında AOL'yi hackleyerek daha verimli ve ekonomik çalışmasını sağlayan bir iyileştirme yaptı. Microsofta yaptığı uygulamalar ödül aldı.

https://crowdsale.egoods.co/staff/chris-hamrick/

Solidity'yi iyi biliyor ve ICO yazılımını kendisi düzenledi:

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6426188636148113408

Bunları bir kenara bırakarak şunu belirtmekte fayda var; ödeme yani nakit para iadesi alışveriş sonrası form doldurulduktan 30 gün sonra yapılıyor. Bu durumda bahsettiğin Ruslarla ilgili senaryo gerçekleşmesi biraz zor gibi.

Kendisinin yorumlarını da buradan paylaşacağım.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 16, 2018, 10:15:29 PM

Merhabalar,

ANN özetinde belirtilmeyen bir konu olduğunu bir önceki yorum yapan katılımcı sayesinde öğrendim. Nakit para üstü ödemesi alışveriş yapılıp form doldurulduktan 30 gün sonra yapılıyor. Yani burada sistemin dolandırıcılık ile içinin boşaltılması ve firmanın zarar sokulması gibi bir durum yok.

Saygılarımla,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 22, 2018, 11:05:25 PM

Merhaba,

Belirttiğin konularla ilgili açıklamaları Chris'ten isteyeceğim ancak, bir yandan bilgim ve araştırarak ulaştığım verilerle yapabildiğim kadar netlik getireyim istedim.

Sistemin neye dayandığı bence önemli değil affiliated bir iş modeliyse ve aracı kuruluşlarla yürüyorsa doğrudan anlaşma yapmanın gerekliliğini anlayamadım.

Dilenmek diye bir ifade kullanmışsın ancak, bunu bir sistem olarak düşünmek lazım. Bu sistem bu şekilde çalışıyor. Talep etmezsen indirimi alman mümkün olmayacak. Bu dilenmekten çok ayrıcalıktan faydalanmak gibi geliyor bana.

Özgün adı "cashback" olan bu sistem dünyada yaygın bir şekilde kullanılıyor ve e-ticaretin artmasına paralel bu sektörde de büyüme söz konusu. Ulaştığım bilgilere göre bu endüstrinin oyuncuları finansal bilgilerini açıklamıyor ve medyada yeterince yer almadıklarından finansal rakamları tahmin etmek de zor ancak, 2015 yılına ait bir endüstri raporu var internette buradaki bilgiye göre 2014 yılında pazarın küresel hacmi 84 milyar dolarmış. (Ekran alıntısına kliklerseniz doğrudan raporun sunumuna ulaşabilirsiniz)

Gene 2014 yılında satılan Ebates'in (cashback te Amerikanın önde gelen firmalarından) 2013 hasılatı 2,2 Milyar dolarmış. Aşağıdaki görüntüde diğer firmaların 2014 hasılatlarını görebilirsiniz. (link görüntüye tıklayınca)

Mevcut durumda INTRA koinlerin kullanılabileceği iki mağaza var bu mağazalar web sitesinde de verilmiş:

https://beewild.buzz/
https://sneakerdad.com/

Chris'in geliştirici yeteneklerinin ne ölçüde olduğu hakkında yorum yapamayacağım. Söylediği şeyleri yapabilir mi ya da Ruslara karşı koyabilir mi bilemiyorum.

12 yaşında AOL'yi hackleyerek daha verimli ve ekonomik çalışmasını sağlayan bir iyileştirme yaptı. Microsofta yaptığı uygulamalar ödül aldı.

https://crowdsale.egoods.co/staff/chris-hamrick/

Solidity'yi iyi biliyor ve ICO yazılımını kendisi düzenledi:

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6426188636148113408

Bunları bir kenara bırakarak şunu belirtmekte fayda var; ödeme yani nakit para iadesi alışveriş sonrası form doldurulduktan 30 gün sonra yapılıyor. Bu durumda bahsettiğin Ruslarla ilgili senaryo gerçekleşmesi biraz zor gibi.

Kendisinin yorumlarını da buradan paylaşacağım.

Saygılarımla,

Merhabalar,

Benim yorumlarımın üzerine diğer konulardaki Chris'in yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.
  • eGoods web sayfası üzerinde yer alan satıcılarla Chris'in affilate anlaşması var
  • Otomasyon hiç bir Para Geri İadesi sitesinde yok
  • Hesapların (INTRA coin gönderdiği) hesapların dondurulması ve durdurulması mümkün ve bunu aşağıdaki videoda gösteriyor

Diğer soruların cevapları da videoda bulunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=8KZZ-LzUxjU&feature=youtu.be

Saygılar,

meejay (OP)
Full Member

"Venture into Sports"

View Profile WWW
August 27, 2018, 06:17:16 PM

Merhabalar,

Kripto paraların benimsenmesini kolaylaştıracak bu proje aynı zamanda karlılığı ve pazar hacmi her geçen yıl artan bir iş modeli üzerine kurulmuş. Yatırım için değerlendirmekte fayda var.

Sagılarımla,

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: