Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:36:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Eski ABD Gizli Servisi Yetkilisi, Blockchain’e Transfer Oldu!  (Read 111 times)
nartanesi (OP)
Jr. Member
*

Activity: 111
Merit: 1

View Profile
July 20, 2018, 07:38:29 AM

Geleneksel finans sektörünün ve hükümetlerin önemli isimlerinin, blockchain ve kripto para sektörüne transferleri hız kesmeden devam ediyor.

Kripto para sektörünün önemli firmalarından Blockchain, bugün kendi internet sitesinde yaptığı bir duyuru ile, eski ABD Hazine Bakanı Yardımcısı olmanın yanı sıra,  ABD Gizli Servisinde de uzun süre görev almış George Sax‘ın,  Blockchain ekibine Global Güvenlik Sorumlusu olarak katıldığını belirtti.

George, 25 yıllık güvenlik odaklı kariyerinde, kendisini hem ABD halkına hem de çoğu ülkeye kanıtlamış bir isim. George geçmiş görevlerinde 161 farklı ofisten 2.000’in üzerinde kişiye liderlik etti. Bu ismi Blockchain firması için özel kılan yeteneklerinin arasında, George’un görev tanımı içerisinde siber suçlarla mücadele ve ABD’nin finansal alt yapısını korumak için kapsamlı programlar geliştirmiş olması yer alıyor.

George Cox bu yeni gelişme hakkında şu yorumda bulundu:

”Blockchain, dijital varlıklara olan erişimi demokratikleştirerek, daha adil bir finansal gelecek kurmaya yardımcı oluyor. ABD Gizli Servisi ve Hazine Bakanlığındaki tecrübelerimi, firmanın zaten güçlü güvenlik programına katmak ve dünya çapındaki milyonların bu yeni finansal sisteme güvenle girmesini sağlamak için sabırsızlanıyorum.”

kaynak : https://koinbulteni.com/sicak-gelisme-eski-abd-gizli-servisi-yetkilisi-blockchaine-transfer-oldu-23085.html
etherkimeyeter
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
July 20, 2018, 12:41:12 PM

doğru iş budur işte adamlar yok btc bitecek yok bilmem ne ama gizli servis elemanı blockchaine geçiş yapıyor şöyle gerçekçi haberleri sunalım arkadaş.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
July 20, 2018, 01:34:19 PM

”Blockchain, dijital varlıklara olan erişimi demokratikleştirerek, daha adil bir finansal gelecek kurmaya yardımcı oluyor. ABD Gizli Servisi ve Hazine Bakanlığındaki tecrübelerimi, firmanın zaten güçlü güvenlik programına katmak ve dünya çapındaki milyonların bu yeni finansal sisteme güvenle girmesini sağlamak için sabırsızlanıyorum bu düşünceler güzel ama Blockchain sahipleniyorlar ama bitcoin i devre dışı bırakır gibi konuşuyorlar buda şüpelendiriyor

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
July 20, 2018, 02:33:11 PM

Böylesine yetkin insanların blok zinciri ile ilgilenmeye başlamaları birçok kişinin dikkatini çeker ve araştırmaları hızlandırır..

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 05:52:47 PM

Bitcoin özelinde Abd nin bu işi desteklediğini düşünüyorum. Hatta ve hatta doğrudan ilk başlatanlar olabilir. Karşı bir durumları olsa ters haberler ile piyasayı alt üst edebilirler.
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
July 20, 2018, 07:33:02 PM

Bu teknolojinin arge projelerini yönetenlerin amerikalılar oldukları düşünüyorum ve bir kişinin icadı buluşu olduğuna inanmıyorum hatta devlet destekli olabilir bile diyorum.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
July 20, 2018, 11:23:01 PM

dünyaca ünlü insanların ve bilinen simaların blockchain teknolojisine olan destekleri sayesinde daha çok kitle tarafından duyulmaya dikkat çekmeye başladı.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 20, 2018, 11:33:27 PM

bu aynı zamanda demek oluyor ki gizli servis de blockchainde neler dönüyor öğrenebilecek.merak etmeleri iyiye işaret.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: